Mutfak Dekorasyonu Fikirleri 3

48 İnanılmaz Yer Tasarruflu Küçük Mutfak Ada Tasarımları

Küçük bir mutfak alırsanız, küçük bir mutfak adası yemek pişirmek, depolamak ve hatta yemek masası için çift görev çekmek için verimli bir çözüm ekleyebilir. Çok basit bir kasap blok çıkıntısının mutfak adası olarak işlev görebileceği bir yer bulun. Küçük bir ada, havadar ve ferah bir tasarım estetiğini korumak amacıyla büyük mutfaklarda stratejik bir seçenek olabilir.

 • Küçük Mutfak Ada
 • Küçük Mutfak Ada Tasarım Fikirleri
 • Küçük Mutfak Ada Fikirler
 • Küçük Mutfak Ada Tasarım
 • Tasarrufu Küçük Mutfak Ada

Küçük mutfaklar için yerden tasarruf sağlayan ipuçları, küçük alanların genişletilmesine ve mütevazı mutfakların büyük yenileme çalışmaları yapmadan işlevsel ve çekici iç mekanlara dönüştürülmesine yardımcı olabilir. Küçük mutfaklarla ilgili olduğunda, kompakt çözümler seçmek ve bunları mutfak tasarım düzeni için yer tasarrufu önerileriyle karıştırmak önemlidir. Küçük bir mutfakta, istediğiniz depolamanın alanını bulmak zordur.
Mutfağınızda kesinlikle ne kadar yer olduğunu belirlemelisiniz. Mutfağınızı değiştirebileceğiniz ve küçük mutfak tasarımınızın daha geniş olmasına yardımcı olmak için sahip olduğunuzdan yararlanabileceğiniz yöntemler var.  lambaları eklemek, küçük bir mutfağı daha büyük hissettirirken tezgahı daha kullanışlı hale getirmek için mükemmel bir yoldur.

Mutfak kapısının alınması çok kolaydır ve küçük bir odanın daha büyük hissetmesine yardımcı olur. İki lavabolu makyajı kurmayı düşündüğünüz duvar boşluğunu ölçün. Kişiselleştirilmiş bir dolap oluşturmak gerekmez.

Yemek odalarını dekore etmek için bazı ipuçları burada verilmiştir. Duvarları boyamayı bitirdikten sonra bu duvarlar için yarı parlak bir yüzey seçin. Çiçek desenlerine sahip duvar karoları kullanın.

Küçük Mutfak için 39 Yemek Odası Tasarımı İpuçları

Yemek odalarının dekorasyonu için bazı öneriler burada verilmiştir. Oturma odalarınızı dekore etmeye başlamanıza rağmen, kanepe ve sehpa hakkında düşünür ve mobilya gibi gerekli aksesuarların kalanını seçersiniz. Şimdi, sadece küçük bir masa bile hedefe hizmet edebilir.

 • Yemek Odası Tasarımı
 • Yemek Odası Tasarımı İpuçları
 • Küçük Mutfak Tasarımı
 • Küçük Mutfak Yemek Alanı
 • Küçük Mutfak Yemek Odası
 • Küçük Mutfak Fikirleri

Bazı mutfak makyaj fikirleri için arkadaşlarınıza ve ailenize danışmak da mümkündür. Küçük bir alanınız olduğu düşünüldüğünde, ev dekorasyonunuzu yaparken tarz ve kullanışlılık konusunda seçici olmalısınız. Hacimli mobilyalar satın almayın, küçük bir alanda yaşadığınızı unutmayın, bu da her şeyi esnek hale getirmeniz gerektiği anlamına gelir.

Kapak tarafında, paslanmaz çelikten modern mutfak gereçlerini tercih edebilirsiniz. Mutfak tasarımının görünürde darmadağın olması ve erişimin basit olması gerekir. Mutfağınızda görmek ve görmek istediğiniz renkleri düşünün ve devam edin.

Daha önce belirtilen fikirler yararlı olmalı. Birçok durumda bazı ekstra depolama alanı ve bir lavabo da sunulur. Siyah kullandığınız mutfağın uygun miktarda saf ışık aldığından emin olun.
Tasarım tamamlandığında, inşa edilmesinin zamanı gelmiştir. Flop, ideal aksesuara yanlış aksesuar koyma nosyonu, dönüşe benziyor! Yeterince geniş bir mutfağa sahip olduğunuzda, aynı şey fikirlerinizi uygulamanız için size birkaç yöntem sunar.

Mutfağınızdaki yeşil renk fikrinden korkmadan önce, buradaki resimleri düşünün. Renkler üzerinde çalışmaya başladığınızda, birçok unsuru göz önünde bulundurmalısınız. Çevreye gidiyorsanız, saf bir görünüm elde etmek için yeşil rengi seçin.

21 Tüm Zamanların En İyi Küçük Mutfak Fikirleri

Sonunda, bir sonraki mutfakta ne istediğinizi ve nereden alacağınızı daha iyi öğreneceksiniz. Mutfağınızı büyütmek için bir başka büyük mutfak tadilat fikri, mutfağınıza bir ışıklık koyuyor.

 • Küçük Mutfak
 • Küçük Mutfak Dekor
 • Küçük Mutfak Tasarım
 • Küçük Mutfak Tasarım Fikirleri
 • Küçük Mutfak Fikirleri

İhtiyacınız olanı seçer seçmez, kişiliğinizi ortaya çıkarmak için mutfağınıza ihtiyacınız olup olmadığını veya ne zaman işlevsel bir düzeyde daha fazla konuşmak istediğinizi belirlemelisiniz.
Aynı şekilde, mutfak yükseltme işlemini aynı anda yapmak çok zor olabileceğinden, sizin için en önemli olan değişikliklere öncelik vermelisiniz. Mutfak her evin merkezidir. Zaten küçüktür, bu nedenle sınırlı alanı en iyi şekilde kullanmanıza izin verecek şekilde tasarlamak isteyeceksiniz.
İstediğiniz mutfak lavabosunu seçtiğinizde, bir musluk seçmelisiniz. Tartışmasız tüm bunları başarabilmenin en iyi yollarından biri ve evinizin değerini çarpıcı bir şekilde arttırıyor. Evinizi bir dış mekan mutfağını içermek üzere yeniden şekillendirmeden önce, ilk önce her şeyi planlamanız çok önemlidir
Mutfağınızın kullanışlılığından faydalanmak istersiniz. Mutfağınız evinizin ve bölgenizin ana bölgesi. Her gün çok fazla zaman harcadığınız bir yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com