Mutfak Dolapları Modelleri

Modern Mutfak Dolap Tasarımları

Evlerimizin tasarımcılarından mobilya gibi özel yapım ürünler yapmalarını istemek harika bir şey çünkü evlerimizi eşsiz yapabilir.

Elbette, iş etiğinin bir parçası olarak, tasarımcılar bir ev için yaptıkları şeyleri kopyalamaktan kaçınırlar. Bu ev için bir imza oluşturabilmek için onları değiştirirler. Mağazaya göre satın alınan özelliğin güzelliği, tam olarak istediğiniz boyutta ve boyutta istediğinizi elde edebilmenizdir.

Bugün, müşterilerimiz için özel olarak inşa edilmiş 15 Modern Mutfak Dolabı Tasarımını paylaşacağız, çok kesin standartlara göre özel olarak tasarlanmış ve hala maliyet açısından rekabetçi kalmaya devam edebileceğimizi öğrendik. mutfak dolabı markaları.

15 Modern Mutfak Tasarımı

Evde küçük bir alan veya büyük bir alan olup olmadığı, yemek yerken mutfağı düşünebilirsiniz.

Bunun gibi mutfak alanlarının tek başına yaşayanlar ya da bazen normalden sıkışık mekanlarda olan stüdyolarda yaşayanlar için tipik olduğu evler gördük. Ama elbette, yemek alanı olsalar bile, yemek yiyen mutfağı olan birileri var.

Yemek pişirme mutfağı çoğunlukla kahvaltı veya kahve için ya da ailedeki herkes yemek için evde olmadığında kullanılır.

Bugün, yemek için küçük alanlara sahip çeşitli mutfak alanlarımız var – ya mutfak tezgahlarına kahvaltı köşesi olarak bağlanırlar ya da genellikle sehpa olarak hizmet edebilen ya da çay saati için normal yemek masalarından daha küçük olan ayrı masalarda olabilirler. ! 15 Modern Yeme İçme Mutfak Tasarımları listemizden memnun kalacağınızı umarız, işte başlıyoruz!

15 Geleneksel Tarz Mutfak Tasarımı

Yeme İçme mutfakları, her zaman sabahları hareket halindeyken insanlar için özellikle uygundur. Evden dışarı çıkmadan önce, genellikle mutfağın çabucak ekmek yediği ve kahve içtiğimiz küçük bir yer.

Ama eğer bir anne veya aşçıysanız, tezgahların tonlarca bakteri olduğunu düşünen biriyseniz, pişirmeye hazırlanırken kesmek için yanlara küçük bir masa ve sandalye eklemeyi tercih ederiz.

Kendi evimizde mutfak faaliyetlerimizin, özellikle ziyaretçilerimiz olduğunda yemek odasından veya oturma odasından ayrıldığından emin oluruz; çünkü ister beğenelim ister beğenmeyelim, mutfağı elimizden daha fazla mahvediyoruz.

Yemek yemek yerine uyumayı tercih eden hipersomniniz yoksa, mutfak evin kalbidir!

Beyaz Mutfak Dolabı Tasarım Koleksiyonu

Dolaplar, temelde depolanması amaçlanan kutu şeklindeki mobilya parçalarıdır. Diğerleri tek başına dururken, bazıları duvara tutturulur veya modüler tasarım durumunda yerleştirilir.

Bugün size farklı tasarımcılardan ve üreticilerden gelen beyaz mutfak dolapları örneklerini göstereceğiz. Bu gibi mobilyalara baktığınızda, benzer görünebileceklerini düşünebilirsiniz, ancak farklılıklar boyutlarda, malzemelerde ve detaylarda da olabilir.

Farklı tasarımlara sahip bu dolapları keşfedin ve dolaplarınızın nasıl görünmesini istediğinize dair bir fikir edinin.

Ev sahiplerinin bu materyali diğerlerinden daha sık tercih etmesinden dolayı elimizdeki numunelerin çoğu ahşaptan yapılmıştır. Bu 18 Beyaz Mutfak Dolabı Tasarım koleksiyonuna göz atın ve bize yorumunuzu bırakın!

Sıcak ve Gri Mutfak Dolabı

Gri’nin duygu göstermeyen bir renk olduğunu ya da en azından kasvetli veya kederli olduğunu söylüyorlar. Bu renk nötr, ayrık, tarafsız ve kararsızdır.

Renk psikolojisi perspektifinden bakıldığında gri, uzlaşmanın rengidir – ne siyah ne de beyaz olmak, iki renk olmayan arasındaki geçiş. Gri ne kadar siyah olursa o kadar dramatik ve gizemli hale gelir. Gümüş veya beyaza yaklaştıkça daha aydınlatıcı ve canlı hale gelir.

Hem hareketsiz hem de duygusuz olan gri, sağlam ve kararlı olarak düşünülebilir, sakin ve rahat bir his yaratabilir ve hatta kaotik bir dünyadan rahatlama yayabilir.

Bunun anlamı ne olursa olsun, önemli faktör, eğer renk sizin için işe yararsa, o zaman kesinlikle bir sonuçtur

15 Son Derece Sıcak Kırmızı Mutfak Dolabı

Ne zaman akla kırmızı denirse, gülleri ya da belki fastfood zincirlerini hatırlarız. Bu renk hemen hemen açlığın ve güzelliğin rengidir.

Bu renk sıcak ve pozitif olmasına ve en fiziksel ihtiyaçlarımızla ilişkilendirilmesine rağmen, aslında güçlü ve güçlü bir erkeksi enerji yayıyor. Kırmızı enerji veriyor, duygularımızı heyecanlandırıyor ve harekete geçmemiz için bizi motive ediyor. Neredeyse güçlendirici! Bu renk liderlik niteliklerini belirtir ve hırs ve kararlılığı teşvik eder.

Bugün size sadece zihinlerinizi değil iştahınızı da teşvik edecek 15 adet Aşırı Sıcak Kırmızı Mutfak Dolabı göstereceğiz. Her mutfakta kullanılan tasarımları ve kırmızı rengin derecesini not edin.

Güzel Açık Mutfak Tasarımları

Açık bir mutfak alanı oluşturmak veya tasarlamak, tüm kat alanını evimizde görebildiğimizden emin olmak istediğimizde göz önünde bulundurduğumuz bir şeydir.

Bu genellikle evdeki çocuklar olduğunda genellikle böyledir, çünkü annelerin çoğu mutfakta yemek pişirdiklerinde çocuklarını gördüklerinden emin olmak ister. Yuppies veya bu tür bir mutfak düşünen genç profesyoneller için, genellikle dairelerinde veya stüdyolarında, oradaki pişirme faaliyetlerini kapsayacak şekilde mutfakta duvarlar koymak için sınırlı alan bulundukları zamandır.

Bugün size açık mutfak alanı tasarlarken bize ilham verecek 15 Güzel Açık Mutfak Tasarımının bir listesini göstereceğiz!

Sadece evinizi veya mekanlarınızı genişletmekle kalmaz, aynı zamanda biraz klostrofobik olduğunuzda ve bir uzaya alınmış gibi hissetmek istemediğinizde de yardımcı olur. Tabii ki, bu izole bir durum – ama devam et ve aşağıdaki resimleri kontrol et.

Taş Duvarlı Mutfak Tasarımları

Evdeki duvarlar sağlamlık ve sağlamlık belirtileridir. Bunu düşündüğünüzde, duvarlar evin ağırlığını taşıyan taşıyıcı malzemeler değildir, ancak evlerimizin ayakta durmaları ve bize barınak sağlamaları için izin vermeleri gereken direklere veya sütunlara yardım etmesi gerekir.

Tasarım açısından, duvarlar iki sütun arasındaki boşluklar için örtüler olabilirken, iç tasarım ve hatta planlamada duvarlar mekanlara bağlı olarak birbirleriyle aynı veya benzer görünebilir – oturma odası, yemek odası veya oturma odası gibi mutfak. Tasarımcılar için, tüm duvarların güzelliğini taşıyan, diğerlerinden farklı görünüm, renk veya dokuya sahip duvarlar (“vurgu duvarlar” olarak da adlandırılır) oluştururlar.

Bugün sizlere listemizdeki mekanlarda vurgu duvarlar olarak hizmet veren 15 Rustik Taş Duvarlı Mutfak Tasarımının fotoğraflarını göstereceğiz. Renk, boyut, şekil ve hatta ayni olarak farklılık gösterirler.

Sonuçta, bize sunulan birkaç farklı taş türü vardır, yerel olarak mevcut olan malzemeyi tercih etmeleri veya başka yerlerde özel taşların bulunmasını isterlerse, sadece müşteriye veya tasarımcıya kalmıştır. Bunları şantiyeye ihraç ettirin.

 Şaşırtıcı Gri Mutfak Tasarımları

Bir mutfak siyah, beyaz veya gri renkle boyandığında – genellikle düzgünlüğü, karmaşıklığı ve sınıfı gösterir veya gösterir. Çağdaş tasarımı modern tasarıma tercih eden ev sahipleri için bu renkler favori seçeneklerdir!

Özellikle mutfakta renk parçaları eklemek de harika. Ama bugün, size mekan tasarlama ve hatta planlama açısından kesinlikle gerekli olan bir sıcaklık dokunuşu sağlayacak 20 Şaşırtıcı Gri Mutfak Tasarımını göstereceğiz.

Gri, sade bir renktir, ancak yukarıda söylediğimiz gibi, kesinlikle karmaşıktır.

Bir sonraki fotoğraflarda her tasarımcının asıl amacı, her alanı boyamak için gri rengin kullanılmasının soğuk ve steril görünümlü bir mutfak yaratmayacağından emin olmaktır. Bunu kim ister ki? Ancak mutfakta bir sıcaklık ve karakter getirebilecek renk veya benzersiz malzemeler ekleyerek herkesin sevmesi gereken zengin bir alan yaratır. İşte başlıyoruz.

Farklı Mutfak Masası Tasarım Fikirleri

Mutfak masaları günümüzde geleneksel anlamda bir anlam ifade ediyor, özellikle de daha az alanlı evler için mutfak adaları veya mutfak barları bunlarda görülebilenler.

Tabii ki, bunu düşündüğünüzde, mutfak masalarının bittiği odanın tarzını belirlemesi gerekmez. Örneğin, mutfak masaları tasarımı veya rengi nedeniyle veya etrafındaki her şeyden farklı gözüktüğü için bir odayı aydınlatır.

Bugün, 15 Farklı Mutfak Masası Tasarım Fikirleri listemizde, bazı mutfakların “o masada yemek yiyorsunuz” diyen mutfak masasının hemen yakınında veya yanında bir ada kullandığını fark edeceksiniz.

Bir mutfağa bu kadar yakın bir masa koymak, masada oturan insanların hala mutfakta olanların bir parçası olmalarını sağlar. Çoğu ebeveynin isteyeceği bir şey – özellikle de anneler! Aşağıdaki fotoğraflara göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir