Mutfak Modelleri 136

 Çarpıcı Kırmızı Mutfak Fikirleri

 Çarpıcı Kırmızı Mutfak Fikirleri
Çarpıcı Kırmızı Mutfak Fikirleri
 • Kırmızı mutfak aksesuarları
 • kırmızı beyaz mutfak dekorasyonu
 • kırmızı mutfak halısı
 • siyah beyaz mutfak
 • mutfak modelleri
 • kırmızı mutfak dolabına uygun halı
 • kırmızı mutfak perde modelleri
 • kırmızı mutfak masası

Kırmızı, genellikle tutku ve onun nahoş meslektaşı öfke ile ilişkilidir. Ancak gıda açısından, genellikle açlıkla ilişkilidir ve diğer renklerle eşleştirilmiştir.

Renkleri genellikle kırmızı, turuncu ve sarı olduğundan en iyi örnek fast food zincirleri olabilir. Size mutfak tasarımlarının resimlerini göstereceğiz, çünkü orası yemek pişirme ile bağlantılı evde ve yemek olduğu yerde, yemek var!

Bugün sizlere odayı vurgulamak için burada kırmızı bir çizgi ile 15 mutfak tasarımı resmi göstereceğiz.

Tasarımları çok sevdiğinizden eminiz, çünkü çoğu moderndir ve klasiklerle harika görünür – siyah, beyaz ve gri! Sizler için hazırladığımız 15 Çarpıcı Kırmızı Mutfak Fikirleri ile kendinizi hazırlayın ve elinizden alın.

Modern Beyaz Mutfak Tasarım Fikirleri

 • Beyaz mutfak dekorasyonu
 • beyaz mutfak modelleri
 • beyaz parlak mutfak dolapları modelleri
 • beyaz mutfak dolabına uygun tezgah renkleri
 • beyaz mutfak dolabı gri tezgah

Beyaz bir mutfak, mutfak renkleri için bir numaralı aile seçimi olabilir. Neden olmasın? Beyazın hepsi temizlik ile bir arada olduğunda. Kim mutfağının temiz görünmesini istemez ki?

Bir mutfağın her zamanki rengi olan, dışarıda bir çok mutfak fikri var ve size modüler mutfak tasarımlarında önemli olan arkadaşlarımızdan en iyi tasarımları göstereceğiz.

Size göstereceğimiz bir sonraki fotoğraflar, evinizde kullanabileceğiniz veya getireceğiniz beyaz mutfak fikirlerinin fotoğrafları!

Bu tasarımlar standart boyutlardadır, böylece onları her zaman sipariş edebilir ve evleriniz için kullanabilirsiniz. Bu yüzden onlara modüler mutfak denir.

Öyleyse, hayran kalmanız ve kullanmanız için  Modern Beyaz Mutfak Fikirleri .

Güzel ve Sıcak Tarz Mutfak Fikirleri

Oturma odaları ve yatak odaları üzerinde ülkeden ilham alan odaların bir listesini hazırlamayı başardık; Yukarıda listelenenlerle ilgili olan başka bir mutfak fikri listesini sizinle paylaşmayı kaçırmak istemeyiz.

Tam olmaz, değil mi? Bir arkadaşımız evini bir ülkeye yeniden dekore ediyor; Bu, nasıl yeniden dekore edeceği konusunda ek fikirlerini vermek için listeler oluşturmayı düşündüğümüzün ana nedeniydi. Çoktan etrafa bakıyordu, ama ona daha fazla seçenek sunmak için canını yakmadı, değil mi?

Diğer listelerde tartıştığımız gibi – ülkeden ilham alan yaşam her zaman basit ve ev gibi. Bir evin ülke olarak sınıflandırılması için temel gereksinimlerdir. Ahşabın ana inşaat malzemesi olarak kullanılması ikinci sırada. Görmüş olabilirsiniz, ahşap her zaman resimdedir – dolaplardan, çekmecelerden ve diğerlerinden.

Bugün size başka bir ülke biçimini gösteren mutfak fikirlerinin bir listesini göstereceğiz. Resimlerin çoğu aslında konsept olarak modern, fakat yine de ülke tarzında olacak. Güzel ve Sıcak Ülke Tarzında Mutfak Fikirlerine bir göz atın !

Harika Mutfak Yapımı Vintage Tasarımları

İnternette bağbozumu aramaya çalıştığınızda, sizi genellikle üzüm veya şarap yapımına bağlar – bağlanır çünkü bağ bozumu tipik olarak üzümlerden şarap yapımı olarak bilinir.

Ama bizim neslimizde, eğer gerçekten bakmazsanız, sevimli şeylerin olduğu belli bir zaman ya da dönem anlamına gelir – şirin kolyeler ve kutular, hatta bavullar. Eskiden restore edilmiş ya da el yapımı ürünler satan eski eşya satan dükkanlarda göreceğiniz budur.

Ancak bu konuda çok fazla zaman harcamayalım, bugünün makalesinde, vintage mutfağın başlangıcını görüyorsunuz, ama hafifçe modern bir dokunuş.

Görmek üzere olduğunuz fotoğraflar, restore edilmiş, parçaya bakacak şekilde dövülmüş ya da söz konusu dönemi gösteren bir tabela, resim, fotoğraf ve hatıra gibi küçük parçalara sahip mutfaklardır. Bu  Mutfak Tasarımlarına bir göz atın ve kendinize hakim olun!

Basit ve Minimalist Mutfak Mekan Tasarımları

Gereksiz şeylerin belli bir alanını soymak, odayı minimalist kılar.

Çoğu durumda, bu tür bir tasarım, bir ev yeni olduğunda, insanlar eve yeni geldiğinde elde edilir. Zaman geçtikçe, bir odaya, özellikle etrafta bir çocuk varken, daha fazla şey eklemeye meyilliyiz.

Bunu nasıl söyleyebiliriz? Eh, bu açıklama pratik olarak arkadaşlarımızı gördüğümüz rastgele deneyimlere dayanıyor. Belki de bir kişi yastığın içinde ya da belki de bekar olduğunda, bunlar da minimalizmin elde edilmesinin birkaç katı.

Ancak bugün, son zamanlarda yayınladığımız birkaç makale gibi, size odaların fotoğraflarını göstereceğiz – bu kez, minimalizmin sağlandığı mutfak alanları. Bir sonraki fotoğraf, mutfak alanlarını daha düzenli ve gerçekten geniş olmasını sevenler için oldukça ilham verici olabilir.

İyi Düzenlenmiş Bir Mutfak Elde Etmenin İpuçları

Mutfak bir evin en önemli alanlarından biridir. Hepimizin bildiği gibi, tüm aile için yemek hazırladığımız yerdir. Bundan dolayı, mutfakta çok fazla mutfak eşyaları, ekipman, ev aletleri, malzemeler ve yiyecek hazırlama için kullanılan diğer ürünler bulunur.

Her mutfağın dolapları ve bol miktarda depolama alanı olduğunu fark edeceksiniz. Bunun nedeni, iyi çalışması için gereken mutfak eşyalarının sayısıdır.

Bununla, mutfağı iyi organize edebildiğinden emin olmak gerekiyor. Olmazsa, şey dağılmış ve darmadağın olacaktır.

Bir mutfak düzenlemek bazıları için zor olabilir. Ancak üzerinde iyi bir işlem yapılırsa mutfağınızı başarıyla düzenleyebilirsiniz. Bugün size vereceğimiz ipuçları sayesinde bunu yapmanıza yardımcı olacağız. Aşağıdaki noktaları kontrol edin.

Bu ipuçları şüphesiz size organize bir mutfağı nasıl alabileceğiniz konusunda bir rehber sağlayacaktır. Şuna bir bak:

1. Öğelerinizi envanterleyin ve gruplayın.

Eşyalarını mutfakta düzenlemeye başlamadan önce, tüm eşyalarına bak. Öğelerinizin envanterini alın ve bunları nasıl düzenleyeceğinizi belirleyin. Tüm eşyalarınızı dolaplardan ve dolaplardan alın. Bundan sonra, kullanım ve türüne bağlı olarak onları gruplandırın. O zaman onları nasıl saklayacağınıza karar verin.

2. Kullanılmayan eşyaları dağıtın.

Bir envantere sahipken, hangi öğelerin artık kullanılmadığını görebileceksiniz. Zaten yeterli olup olmadığını ve mutfağınıza sadece karışıklık katacağını düşünüyorsanız, o zaman verin. Bunu arkadaşlarına veya akrabalarına verebilirsin. Ayrıca yardım kuruluşuna bağışta bulunabilir veya bir arkadaşınızın garaj satışına ekleyebilirsiniz. Kullanılmayan birçok ürününüz varsa, kendi garaj satışınızı da yapabilirsiniz.

3. Mutfak bölgeleri oluşturun.

Mutfağınız için bölgeleri oluşturmak, onu iyi organize etmenize yardımcı olacaktır. Doğrayın, karıştırın ve hazırlayacağınız bir yiyecek hazırlama bölgesi hazırlayın. Pişirme bölgesi yemeğinizi pişireceğiniz yerdir. Temizleme bölgesi lavabo ve bulaşık makinenizin yanında bir çöp kutusu ile birliktedir. Yemek servisi bölgesi, yemek alanının yakınında bulunan bir büfedir. Yiyecek saklama bölgesi, buzdolabı ve mutfak dolaplarını içerir. Bunu yapmak, eşyalarınızı düzenlemenizi çok daha kolay hale getirecektir.

4. Sık kullanılan öğeleri ulaşabileceğiniz yere yerleştirin.

Her gün yemek pişirmek için kullandığınız mutfak eşyaları vardır. Sık kullandığınız için, kullanmanız gerektiğinde onları aramanıza gerek kalmayacak şekilde erişilebilecek alanlara yerleştirin. Yemek pişirmeniz için zaman kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kolayca erişilebileceğini görün.

5. Türe göre düzenleyin.

Mutfak eşyaları ayrı bir depoya yerleştirilmelidir. Ayrıca, tencere ve tavalar birbiri içine yerleştirilmiş en küçüğünden en büyüğüne yerleştirilmelidir. Kapakları tavaların üzerine yerleştirin, böylece ihtiyacınız olduğunda çiftlerini aramanıza gerek kalmaz. Kaseler, fırın tepsileri ve nadiren kullandığınız diğer eşyalar için ayrı bir yer ayırın. Yemek yemek için kullanılan günlük mutfak eşyaları, kolayca erişilebilen bir depoya yerleştirilmelidir. Baharatlar ocaktan uzağa yerleştirilmelidir çünkü baharatların ömrünü kısaltır. Ancak, ocağın yanına yerleştirilirse, mühürlenmesi veya bir kabine yerleştirilmesi gerekir.

6. Akıllı depolama alanlarına sahip olun.

Mutfakta depolama alanları yaratmanın farklı yolları vardır. Çok nadir kullanılan eşyaları yerleştirebileceğiniz asma dolaplar kullanın. Daha hafif eşyalar üst kısma yerleştirilirken daha ağır eşyalar alt kısma yerleştirilmelidir. Lavabonun altındaki alanı kullanın. Çöp kutusunun altına yerleştirebilirsiniz. Saksıları ve tavaları daha ağır olduklarından alt dolaplara yerleştirin. İçindeki şeylerin iyi ayarlandığından emin olmak için çekmecenize uygun çekmece tepsileri kullanın. Baharatlar ve diğer şeyler için kaplar var.

7. Akılda erişim ile düzenleyin.

Mutfağınızı faaliyetler ve trafik akışına göre düzenleyin. Bu, daha kolay çalışmanıza yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda, mutfak eşyalarını yerleştirebileceğiniz yere yönlendirecektir çünkü onları sadece herhangi bir yere yerleştirmemeniz gerekir. Öyleyse, düzenleme yaparken, onları nasıl kullanacağınızı ve bunlara nasıl gireceğinizi düşünün.

8. Günlük aletleri ayarlayın.

Bazı cihazlar her gün kullanılır veya olmasa da sık kullanılır. Onları gizlemek yerine, yiyecek hazırlama bölgenize yakın bir yere yerleştirin. İşi sizin için kolaylaştırmanın yanı sıra, mutfağınıza da çekici gelecektir. Kutuların dışına veya kabinin dışına yerleştirilmiş olsalar bile bu cihazların iyi bakıldığını görün.

9. Etiket saklama.

Peki, tüm depolama birimlerinin etiketlere ihtiyacı yoktur, ancak yiyecekleri, baharatları ve diğerlerini saklamak için buna ihtiyacınız olacaktır. Bu, özellikle evde çok fazla baharatınız varsa tavsiye edilir. Bu, yemek pişirirken yanlışlıkları önleyebilir. Şeker, süt, çay ve diğerlerini etiketleyin, özellikle de depolama alanlarınız aynı görünüyorsa. Etiket yerleştirmek, mutfak eşyalarını düzenlemenin bir parçasıdır.

10. Bir çöp kutusuna sahip olun ve geri dönüşümü düşünün.

Temizliğiniz için bir çöp tenekesine sahip olun. Bunu lavabonun altına yerleştirerek, mutfağınıza karmakarışık eklemeyecek ve yiyecek hazırlama alanınızda kötü koku ve kir oluşmasını önleyecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Çöplerinizin ayrılmasını düşünün, böylece diğer öğeleri yeniden kullanabilirsiniz. Plastikleriniz varsa, onları geri dönüştürmenin yollarını düşünün.

Düzenli bir mutfağa sahip olmak, yemek hazırlarken daha kolay bir iş yapmak için hayati değildir, aynı zamanda temiz bir ev elde etmenize yardımcı olacaktır. Unutmayın ki mutfağın her zaman temiz olması gerekir çünkü orası yemek hazırladığınız yerdir. İyi düzenlenmiş bir mutfak, düzenli değilse ve bakımlı değilse boşunadır. Ayrıca , Daha Fazla Görsel Alan için Küçük Mutfak Tasarımı İpuçları ve Kusursuz ve Güvenli bir Mutfak 

 Beyaz ve Basit Parlak Mutfak Tasarımları

Geri dönmek ve güzel mutfak tasarımları hakkında başka bir makale yazabilmek çok güzel!

Bugün, parlak mutfaklardan söz edeceğiz! Modern mutfakların her zaman parlak olması olağandır, çünkü daha çekici görünmektedir – özellikle yeni olduklarında ve gerçekten bakıldıkları ve hesaplandıkları zaman.

Öyleyse, başlamak için şunu söylememe izin verin, bu resimleri toplarken gerçekten eğlendim; sadece güzel ve temiz değiller, aynı zamanda küçük kızların anaokuluna giydiği yepyeni bir siyah ayakkabı çifti kadar parlaklar!

Bu  Beyaz ve Sade Parlak Mutfak Tasarımları kesinlikle popüler ve saygın üreticilerin en son modüler mutfak tasarımlarıdır. Ona gerçekten kapalı olan beyaz ve gölgeler ailesinin resimlerini harmanladık – onları bizim kadar seveceğinden eminiz.

Parlak Mutfak Dolap Tasarımları

Parlak Mutfak Dolap Tasarımları için en iyi rengi seçen bir ev deposunda olduğunuzu hayal edin.

İlk tercihiniz ne olurdu? Yanılmıyorsak, aklınıza ilk girecek şeyin nötr tonda renkler olacağından neredeyse eminiz. Peki neden olmasın? Mobilya, dekorasyon ve hatta perdeler gibi, karıştıracağınız herhangi bir şeyin eşleşeceği için en iyi seçenek budur.

Bugün size nötr departmanda en iyisi olarak seçtiğimiz dünya tonlu aileden modüler mutfak tasarımları göstereceğiz.

Bu Dünya Tonlu Parlak Mutfak Tasarımları, genellikle nötr derken, akla gelen kahverengi ve bej olandan beri gözlerimizi hayrete düşürdü; ama hey, var olmadığını düşündüğümüz çok daha fazla renk var, değil mi? Öyleyse sizin için hazırladığımız tasarımlara bir göz atın.

Siyah ve Gri Parlak Mutfak Tasarımları

 • Parlak gri mutfak dolabı
 • beyaz mutfak gri tezgah
 • beyaz gri mutfak dolapları
 • gri mutfak tezgah modelleri
 • gri mutfak boyası
 • beyaz füme mutfak dolabı
 • antrasit gri mutfak dolabı modelleri

Sofistike ve sınıf genellikle Siyah ile ilişkilidir.

Ama bugün, size oldukça yakın akrabasının bile bu bölümde olmanın zorluğuna bağlı olduğunu göstereceğiz. Bu iki kelimeyi en muhteşem şekilde tanımlayacak bazı mutfak tasarımlarını size göstereceğiz.

Bugünün renk şeması bir şekilde derin ve kasvetli olabilir, ancak tasarımlara daha iyi bakma şansını yakaladığınızda, bu tasarımların sınıfı ve karmaşıklığı nasıl tanımladığına kesinlikle şaşıracaksınız.

Bu özellikler temiz koltuklar ve koltuklarınızda sizi kesinlikle etkileyecek modern armatürler sergiliyor. Öyleyse, arkanıza yaslanın ve rahatlayın ve sizinkini istemelerini sağlayacak Siyah ve Gri Parlak Mutfak Tasarımına bakın.

Kalın Renk Seçenekleri ile Parlak Mutfak Tasarımı

Alışveriş merkezindeki bazı insanların giyim seçimleri ile nasıl cesur göründüğünü merak ediyoruz, belki renk, belki de garip şekil veya gömleklerinde baskılar. Ama sonra biz sadece onların kişiliğinin bir uzantısı olduğunu varsayıyoruz – cesur ve cesur.

Bugün size ilk bakışta bizi şaşırtabilecek renk şemalarını gösteren mutfak tasarımlarını göstereceğiz, ancak biraz daha uzun süre oyalandığımızda, mükemmelliğin seçimleri olduğuna eminler.

Kalın Renk Seçenekleri‘ndeki bu Parlak Mutfak Tasarımının, herkesin havasına uygun çeşitli renkli mutfak tasarımları vardır.

Bu tasarımlardan kesinlikle favorilerinizi seçebilirsiniz – en sevdiğiniz renk olabilir, duvar boyasına uyar, evinize uyar ve çok daha fazlası! Söyledikleri gibi, bir şeye ne kadar çok renk koyarsanız – doğru miktarda olduğu sürece, büyüleyici görünecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com