Mutfak Sandalye Ada ve Fırın Modelleri

 Şaşırtıcı Çağdaş L-Şekilli Mutfak Düzenleri

Daha dün, C şeklindeki mutfaklar olarak da bilinen U şeklindeki mutfak hakkında bir liste paylaştık. Bugün mutfak için bir başka tasarım düzenini inceleyeceğiz – L şeklindeki mutfak. Bununla beraber, konseptin basit tasarımı ancak etkinliği nedeniyle sizi ilgilendiren 15 Şaşırtıcı Çağdaş L-Şekilli Mutfak Düzenlerinin bir listesini göstereceğiz.

Aşağıda U şeklindeki mutfak kadar etkili ve verimli olan 15 Şaşırtıcı Çağdaş L-Şekilli Mutfak Düzeninin resimleri diğerlerine göre daha az işgal edilmiş bir alana sahip. Çoğu tasarımcı, daha fazla karşı alan için adayı ekler. 

 Güzel Çağdaş U-Şekilli Mutfak Düzenleri

Mutfağınız için hangi düzeni istediğinizi bulmak? Peki, U şeklindeki mutfağı almanın belki de en iyi seçenek olduğunu biliyoruz – bu tabii ki, mutfağa sahip olduğunuz alan gerçekten buna uygunsa, tabii ki. Söyledikleri gibi, U şeklindeki mutfak kendisini yüksek verimli pişirmeye veriyor. Aşağıdaki resimlerden bazıları önerildiği takdirde, bu düzen C-biçimli mutfak olarak da bilinir.

Mutfağınız için bu tür bir düzene sahip olmanın avantajlarından biri – tüm yemek hazırlığınızı ve yemek pişirmeyi bir tarafta yapabilmenizdir; aileniz veya arkadaşlarınız diğer tarafta izleyebilir veya gözlemleyebilir. Bu düzen sizin için topladığımız 17 Çağdaş Çağdaş U-Mutfak Düzenini kontrol ettikten sonra gözlemleyebileceğiniz farklı şekil ve boyutlarda olabilir.

Şaşırtıcı Yarımadası şeklindeki modern mutfak

Mutfak, içinde her gün yaptığımız aktiviteler nedeniyle iyi tasarlanması gereken bir alan. Evin kalbi olarak, çalışırken gezinmenin kolay olduğundan emin olmalıyız. Bu nedenle, farklı mutfak tasarımcıları tarafından kullanılan bazı mutfak düzenleri vardır. L şeklinde, U şeklinde, mutfak, tek duvar veya yarımada olabilir. Bugün size yarımada şeklindeki modern mutfakları göstereceğiz.

Yarımada şeklindeki mutfak düzeni, küçük, orta veya büyük mutfaklar olabilir, farklı tipteki alanlar için çok yönlü olan temel mutfak yerleşimlerinden biri olarak kabul edilir. Düzen, iki mutfaklı mutfak düzenine benziyor ancak duvarsız. Bir duvara paralel çalışan, ayakta duran ikinci bir çalışma alanı olan bir çalışma alanından oluşur. B

Mutfak Tadilat Güzel Tasarımlar

Tadilat, herkesin yapmayı seveceği bir şeydir – sadece vaktiniz varsa. Haklı mıyız? Tadilat, gerçekte ihtiyaç duyduğunuz bir alanı oluşturmayı kolaylaştırır ve yine de birkaç şeye bağlı olarak ince değişiklikler yapabilirsiniz – alan, zaman ve bütçe. Bu üç şeye sahipseniz, yapmak istediğiniz değişiklikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için çevrimiçi veya dergi kaynaklarını planlamaya veya kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

Bu araştırmaya ve fikir formülasyonuna başlamak için, üzerinde çalışmak istediğimiz alanı zihinsel olarak belirlememize yardımcı olabilecek 18 Güzel Mutfak Tadilatı Tasarım Listesi ve bu süreçte gerçek anlamda hangi fikirleri ortaya çıkarabileceğimizin bir listesini hazırladık.

Daha Hafif Bir Görünüm İçin Pastel Yeşil Mutfak

Bir mutfağın nötr renk alacağı o kadar da değil. Bir mutfağın da koyu renklere sahip olduğu durumlar vardır; ancak bazı insanlar pastel renklerle mutfağa sahip olmayı tercih eder. Pastel renkler tatlı ve açıktır. Evinizin içi için ince bir renk kullanmak istiyorsanız, pastel renkler mükemmel olur. Canlı, parlak ve diğer renklerle uyumlu bir çekiciliğe sahipler.

Bu yüzden bugün size içinde pastel yeşillik bulunan mutfak tasarımlarını göstereceğiz. Yeşil, birçok mutfakta kullanılan tek renktir; belki de rengin doğa ile olan ilişkisi yüzünden.

Yeşil farklı tonlarda gelir. Çok güçlü olanları sarı yeşiller ve açık yeşiller varken de görebilirsiniz. 

Yaratıcı Mutfak Sanatı Tasarımlarına Ulaşmak İçin 16 Fikir

Etrafımızdaki her şey sanat olarak kabul edilir. Öğle yemeği için hazırladığımız yiyeceklerden, çiçeklerin aranjmanından ya da alışveriş merkezinde gördüğümüz şirin anahtar zincirlerden. Genel olarak sanatçılar, hayatı üzerine boyadığınız büyük bir teneke gibi görür ve temelde yaşamın sanat olduğunu düşünür. Sanatın sınıflandırılmasından sanat formu olarak kabul edilip edilmediğine kadar herkesin farklı şeyler söylemesi vardır. Ama bugün, sizin için özel bir listemiz var.

Size 16 Farklı Mutfak Sanatı Tasarımının bir listesini göstereceğiz. Duvar sanatlarından mutfak duvarlarımıza ya da tezgahlarımıza koyabileceğimiz resimlere, mozaik duvar uygulamalarından duvar kağıtlarına, mutfak mobilyalarının kendilerine kadar uzanıyorlar. Hazırladığımız listeye bir göz atın ve ne düşündüğünüzü bize söyleyin

Muhteşem Orta Yüzyıl Mutfak Tasarımları

Yüzyıl ortası evleri, 20. yüzyılın ortalarında bize sunulan mimari ve genel tasarımları hatırlatan, belli bir görünüme ve hissi veren alanlardır.

Genellikle koleksiyonlar ve mobilyalar görüyoruz, sonra hiçbir yerde, odanın sıcaklığını otomatik olarak hissediyoruz. Çağdaş ve modern tasarım arasındaki karışım gibi.

15 Muhteşem Orta Yüzyıl Mutfak Tasarımları ile, Frank Lloyd Wright’ın tasarımlarında baskın olan kirişlerden, lale sandalyelerinden ve biraz Sanat ve El Sanatları ve organik tasarımlardan daha fazlasını görebileceksiniz.

Çağdaş Ahşap Mutfak Dolabı

Dolaplar, dolaplar, dolaplar! Neden onlara gerçekten ihtiyacımız var? Bir numaralı cevap depolama için – kesinlikle bir şeyleri uzaklaştırmak için.

Evde mutfak dolaplarımız için kullanabileceğimiz pek çok materyal var; öncelikli seçim ahşaptır. Meşe veya Cevizden yapılabilirler, ancak seçtiğiniz ahşap seçimi ne olursa olsun, korumanın anahtar olduğunu her zaman unutmayın.

Bugün size 15 Çağdaş Ahşap Mutfak Dolapını göstereceğiz. Daha önce, modern ahşap mutfaklarla ilgili bir liste hazırladık ve olumlu eleştiriler aldık. Şimdi, biraz spesifik olmaya karar verdik. İnternet üzerinden seçtiğimiz ahşap dolap koleksiyonları ile ilgilenecek başka bir liste oluşturduk.

Müthiş Çağdaş Açık Mutfak Tasarımları

Açık havada kesinlikle sevdiğimiz, özellikle de sonbaharın ve sonbaharın çoğunun olduğu zamanlar. Yüzme partileri ve açık hava buluşma ekipleri genellikle bu ay boyunca oldukça hareketlidir. Evet, evet – ama gerçekten değil, çünkü tek istediğimiz güneşte yıkanmak.

Bugün için, size barbekü ve ızgaraları pişirmenin tam zamanı olmasını dileyeceğiniz 15 Muhteşem Çağdaş Açık Mutfak Tasarımının bir listesini göstereceğiz!

Tasarımların bazıları, evde kolayca monte edebileceğiniz modüler mutfaklardan veya profesyonel yardıma ihtiyaç duyanlardan bazılarıdır.

 Çekici Asya Mutfak Tasarım Fikirleri

Asyalı olmak bize böyle bir listeyi göstermek için bir bahane veriyor. İnterneti Asya’daki herhangi bir şeyle, özellikle de ev ve malzemelerle ilgili olarak araştırırsanız, çok sayıda ahşap işi göreceksiniz – bambular ve bunlardan birçoğu. Bugün 15 Büyüleyici Asya Mutfağı hakkında sahip olduğumuz liste, her biri için daha modern veya en azından çağdaş bir yaklaşımla bahsettiğimiz ahşap işçiliğinin çoğunu sergileyecek.

15 göz alıcı Asya mutfağı, kaynaklar sizin için uygun olduğu sürece herhangi bir evde uygulanabilir olan güzel mutfak tasarımlarının bir listesidir. Daha fazla ülkede, batı evleri şimdi bu tasarımı benimsiyor çünkü gerçekten güzel olmasının yanı sıra, bir mekanı daha homier ve rahat ediyor. Ne hakkında konuştuğumuzu keşfetmeniz için listeye göz atın.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219