Oturma Odanız İçin En İyi Boya Renk Fikirleri

Oturma Odaları Renk Fikirleri – Soğuk havalarda, ateşin yanında kıvrılmış veya oturma odanızdaki kanepede dinlenirken içeride daha fazla zaman geçireceksiniz. Rahat ve konforlu bir ortam yaratmak, duvarlarınızdaki boya rengiyle başlar. Zengin, samimi kırmızı tonlarından nötr, ev gibi toprak tonlarına kadar, alanınızı anında ısıtacak birçok renk seçeneği vardır.

Bu sezon mükemmel oturma odası rengini seçmek için bu ipuçlarına göz atın.

Banyo Boya Renkleri – En seçkin boya seçimlerimizle ilgi isteyen veya huzur veren bir banyo oluşturun. Bir ana duş odasını veya küçük bir tuvaleti yenilemeyi planlıyor olun, göze çarpan renk çeşitliliği yelpazemiz, çok çeşitli kişisel stilleri koruyor.

Her Zaman Taze ve Temiz Görünen 20 Banyo Boyası Renkleri

1. Paslı Portakal

Duvar yüzeylerinin yerine tuvaletin duvar boyasını boyamayı düşünün. Bu durumda, ters sıçrama için gereksinimi ortadan kaldırır.

2. Yeşil Çizgili

Eğimli duvarlarda düz kullanımı yapılmış, tuvaletin konteyner çevre dostu şerit duvar kağıdı ciddi bir açıklama yapar. Küçük bir alanı daha etkili hale getirir.

3. sakin yeşil

Daha hafif tarafta, çevre dostu, rahatlatıcı bir renk deneyin. Tamamen beyaz renkli armatürlerle eşleştirildiğinde, sakinleşecek ve yenilemek için canlandırıcı bir yer bulacaksın. Ayrıca, Greenery, Pantone’nun 2017’nin Rengidir.

4. Siyah Lekeli

Sade dolaplarla koyu lekeli çamla kaplı bu ana tuvalet, rustik bir sığınağa benziyor. Siyahın çok çekici olabileceğinin kanıtı.

5. Kiraz Kırmızısı

Toz odayı aktif kırmızı tonuyla uyarın. Bu çocuklar için müthiş bir renk seçeneği. Banyodaki boşluğu artırmak ve çocuklarınızın sanat çalışmalarını sergilemek için canlı bir galeri duvar yüzeyi geliştirin

6. Bebek Mavisi


Palm Coastline’daki bu toz oda, yüzme havuzunun yanına yerleştirilmiş ve püsküllü, çadırlı bir tenteye sahip bir cabanaya benzemek için boyanmıştır.

7. Neon Sarı


Büyük sarı kırmızı çizgiler küçük bir tuvalete eğlenceli ve genç bir ambiyans getiriyor. Bileşenleri ve ayrıca aksesuarları odayı boğmamak için minimum tutun.

8. nane çizgili

Fayanslar bir San Francisco, altın devlet evinde 37 metrekarelik misafir tuvaleti içinde büyük, yatay kırmızı çizgiler geliştirmek için monte edildi. Çizgiler, odayı hareket ettirmenin yanı sıra kalıbı da meşgul bir yöntemle getiremeyen iyi, görsel bir stil öğesidir.

9. Güzel Erik


Koyu mor duvarlar kadınlık verirken, ahşap klozetlerin yanı sıra klozet dolapları da bu modern düzene rustik bir tasarım getirmektedir. Çeşitli stilleri karıştırmakta tereddüt etmeyin.

10. Derin Deniz Kuvvetleri

Bu ziyaretçi duş odasındaki çiftlik evi, bu Charleston evinin bir mutfak ev olarak önceki günlerinde ince bir selam. Duvar yüzeylerindeki Polo Blue, bu tarihi eve günümüzün gölgesinde bir gölge katıyor.

11. Toz Mavisi

Canlı, canlı gölgelere doğru değil mi? Bu bebek mavisi tuvaleti gibi ekstra kontrollü bir ton kullanmayı deneyin. Sarı renklerin parıltısı, odayı neşelendirmek için mükemmel şekilde eşleştirir.

12. adaçayı yeşil

Kapalı bir sundurma gibi görünmek için yapılmış olan bu vintage banyo, çevre dostu bir adaçayı boyandı. Fener tarzı aydınlatma armatürleri, gizli ilaç dolapları ve bağlantısız, antika meşe lavabolar içerir.

13. Macenta


Girly tarafınızı pembe bir pop ile programlayın. Toprak tonlarında bir grafik vurgulu duvar yüzeyi sadece düzene eğlenceli bir desen kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda parlak renklerle boyanmış duvar yüzeyleriyle savaşmaya da yardımcı olur.

14. Kobalt Mavisi

Bu, tavandan tabana azure zemini işi, her zaman hatırlayacağınız bir niteliktir. Kazanan, tasarımcı Justina Blakeney, Los Angeles’taki evinde duşa porthole benzeri bir ayna ekledi.

15. Bakır

Metalikler kesinlikle şimdi içeride, neden onları küçük tuvalet düzeninize entegre etmiyorsunuz? Işıltılı bakır ile odaya anında şıklık katın. Backsplash için kahverengi ve nötr tonlarda mozaik seramik karolar ve görünümle aynı zamanda ekstra ilgi ve görünüm kazandıracak çekici, sürüklenen mermer tezgah üstü kullanın.

16. deniz mavisi

Bu bebek mavisi tarak karosu bir deniz kızı için uygun bir tuvalet üretir. Kurulduğun gibi pirinç donanımını da dahil et.

17. Dramatik Siyah

Gümüş vurgulu siyah, her türlü banyoya yenilikçi bir amaç getiriyor. Pırıl pırıl bir gümüş mozaik seramik karo düşünün, alanı gerçekte kiriş yapmak için ters sıçrama olarak düşünün

18. Tropikal Yeşil

Florida’daki bu rezidansın toz odasında, yapraklarla kaplı çevre dostu bir duvar kağıdı, egzotik bir dokunuş içeriyor. Sabahın erken saatlerinde cennet gibi göründüğünde daha az çeker.

19. canlı deniz mavisi


Parlak bir deniz mavisi rengi, bu modern tuvalet tarzında daha çok beyan sağlar. Tavanların yanı sıra duvarlar için göz kamaştırıcı bir renk seçmek, gerçekten kiremit sanat eserini ve bileşenleri patlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com