Oturma Odanız İçin Sehpa Alternatifleri

Tezgah sehpa oturma odası

Banklar

Sırtı açık bir tezgah, ekstra oturma alanı ve materyalleri, içecekleri ve dekoru en üstte okumaya devam edecek bir yüzey için harikadır. Alanınız kısaysa veya fazladan depolamaya ihtiyacınız varsa (ve gerçekten kim istemez?), Fazladan parçaları saklamak için kaldırılabilir bir saklama tezgahı deneyin.


Osmanlı sehpalı oturma odası

Osmanlılar

Bir sehpa yerine bir osmanlı kullanırken (özellikle döşemeli bir osmanlı), mercan dekoru ve dergileri için üstüne bir tepsi yerleştirebilirsiniz. Sehpa olarak kullanılan bir osmanlı, size pratik eşyalar için geniş bir üst sağlar. Tepsiyi ve dekoru çıkardığınızda, pufu ekstra oturma yeri olarak da kullanabilirsiniz.

Masa olarak sedirli oturma odası


Sehpa olarak sehpa

Bitiş Tabloları

Çekilmiş bir sehpa veya sandalyeler arasında tek bir sehpa yanılsaması yaratmak için bir çift yan sehpa kullanıyor olsanız da, sehpa yerine sehpalar çok yönlüdür ve yerden tasarruf sağlayan harika bir yoldur. Ayrıca, sehpalar genellikle hafiftir, böylece oturma odası alanınızı gerektiği gibi hareket ettirebilir ve yeniden yapılandırabilirsiniz.

Sehpalı oturma odası


Bahçe tabureli oturma odası

Bahçe Tabureleri

Bir sehpa yerine bir sehpa kullanmanıza benzer şekilde, bir bahçe taburesi (veya bir çift tabure) da aynı şekilde çalışacaktır. Bu küçük oturma odası hack, bahçe taburelerine göz atarken bulacağınız çeşitli doku ve tasarımlarla yaratıcı ve şık olmanızı sağlar. Artı, çoğu dış mekan için yapıldığından, hoş ve dayanıklıdırlar.


Sehpa olarak gövde

Saklama Sandıkları ve Sandıklar

Oturma odanıza yapısal, dekoratif bir gövde veya sandıkla eski veya endüstriyel bir hava katın. Sadece büyüleyici bir vintage esintili çekicilik eklemekle kalmaz, aynı zamanda işlevsel bir depolama seçeneği de sunarlar.

Oturma odanızda sehpa yerine ne kullanmanız gerektiğine dair kutunun dışında düşünün. Ekstra depolama sağlayan küçük alan dostu masalar ve parçalar arayın. Masayı en çok ne için kullanacağınızı (içecekler, dekor, okuma materyalleri veya sadece ayaklarınızı kaldırabileceğiniz bir yer) düşünmeyi unutmayın. Ayrıca koltuğunuzdan çok daha yüksek bir parça seçmeyin. Hepsinden önemlisi, eğlenin ve geleneksel olmayan bir sehpa ile yaratıcı olmaktan korkmayın!

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219