Oturma odanızı yeniden dekore etmek ister misiniz?

Bu Basit Salon Fikirlerini Deneyin

Tadilatta oturma odası eğlencelidir. Merakla sahip olduğunuz şeyleri nasıl öncelik sırasına koyacağınızı ve optimize edeceğinizi öğrenmezseniz, bu size büyük para kazandırır. Yine de endişelenmene gerek yok. Aşağıda, eyleme geçirebileceğiniz basit oturma odası fikirleri var ve hiçbir zaman büyük para harcamak zorunda değilsiniz. Hadi başlayalım. Kolay, ucuz ve basit salon fikirleri denemelisiniz.

Mizanpaj Değişimi. Bazı durumlarda, daha iyi ve rahat görünmesi için oturma odası tasarımınızı değiştirmekten başka bir şeye ihtiyacınız yoktur. Örneğin, oturma düzeni aralarında çok fazla boşluk kalmışsa, alanı birkaç bölüme ayırmayı deneyin. Veya mobilyalar duvar boşluğuna karşı zorlanırsa, bunları odanın ortasına eklemeyi deneyin.

Değişikliği Görüntüle. Aynen tasarımı değiştirmek gibi, oturma odanızın görünümünü değiştirmek de başka bir görünüm getirebilir. Muhtemelen en commons oturma odası görünümünden biri, bakan bir kanepedir. Sizinkine benzerse, kanepeyi başka bir konuya bakacak şekilde planlayarak görünümü iyileştirmek için test yapabilirsiniz.

Renk Tekrarı. Tekrarlama, alanın hissini değiştirme kapasitesine sahiptir. Oturma odanızdaki hakim renkler tam olarak nedir? Mümkün olduğunda, bu renkleri kopyalamaya çalışın. Öne çıkan renklerin mavi ve mavimsi olduğunu varsayalım. Bu renkleri bir süre için banklar, ışıklar veya yastıklarınızda tekrar yapabilirsiniz. Renk tekrarına sahip tam zamanlı bir gelir odası daha çekici görünebilir.

Yeşillik ekle. Nihayet basit salonumuzun fikirleri arasında yeşillik dahil etmektir. Genel olarak, yeşillik bir alanın hala daha iyi görünmesini sağlayabilir. Ve evet, bu aynı zamanda oturma odası için de geçerli. Bununla ilgili harika olan şey, oturma odanızın yeşillik boyutu ne olursa olsun daha iyi görünebilmesidir.

Örneğin, oturma odanıza küçük etli veya kocaman bir incir ağacı ekleyebilirsiniz. Etkisi aşağı yukarı aynı olabilir: oturma odanız daha çok ortaya çıkabilir. Öyleyse, oturma odanıza bir çift yeşillik eklemeye gayret gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com