OTURMA ODASI BOYA RENKLERİ

TEK SEFERDE BİR ODAYI DEĞİŞTİRİN: TREND OTURMA ODASI BOYA RENKLERİ

tüm renkler
füme rengi,
pastel renkler
tüm renkler
füme rengi,
pastel renkler

en iyi oturma odası boya renkleri
En iyi oturma odası boya renklerine karar vermek çoğu insan için zor olabilir. Özellikle evinizdeki tüm odayı gözünüze sokan ve sevdiklerinizle bağ kuracağınız ve misafirleri ağırlayabileceğiniz sosyal bir alan olduğu için.

 • tüm renkler,
 • füme rengi,
 • pastel renkler ,

Salon renk fikirleri söz konusu olduğunda, odaya her girdiğinizde konuklarınızı etkilediği gibi sizi etkileyen bir gölgeye gidin. Daha rahat ve davetkâr hissetmesini sağlarken alanın boyutunu abartmanıza yardımcı olabilecek renkleri seçin.

 • gri renk ev boyası,
 • orkide boya rengi,
 • açık gri ev boyası,
 • marshall gri boya,
 • marshall yağlı boya renkleri,
 • boya renkleri marshall
 • duvar sedef boya modelleri
 • metalik gri duvar boyası

İlham verici bir kaynak aracı oluşturmak için dekoratörlerimize döndükten sonra en iyi salon boya renkleri ile alanınızdan en iyi şekilde faydalanabilmek için renk tonlarına ışık tutacağız.

SİYAH, BEYAZ VE TOZ MAVİSİ

oturma odası boya renkleri siyah ve beyaz
Tabii ki, siyah ve beyazın klasik kombinasyonu, çağlar boyunca en dayanıklı oturma odası renk şemalarından biri olmuştur. Ancak karışıma zengin bir toz mavi ton ekleyerek canlandırıcı bir dokunuş verebilirsiniz.

Oturma odanızdaki siyah-beyaz mobilyalarla koordine etmek için duvarları berrak bir toz mavi renkle boyamayı düşünün. Ayrıca atma yastıkları, kilim ve dekoratif objeler gibi oturma odası aksesuarlarıyla mavi tonlarını ekleyebilirsiniz.

tüm renkler
füme rengi,
pastel renkler
tüm renkler
füme rengi,
pastel renkler

KREM
krem oturma odası boya renkleri
Salon renk fikirleri söz konusu olduğunda, beyaz, bej ve krem ​​açık tonları, herhangi bir alanın daha büyük ve parlak görünmesine yardımcı olduklarından, iyi sebeplerden dolayı genellikle popülerdir. Kremsi bir iç mekana gidiyorsanız, mekanınıza kırmızı detaylar ekleyerek oturma odanızın öne çıkmasını sağlayın.

tüm renkler
füme rengi,
pastel renkler

Minderler, sehpalar, yastıklar ve tekstiller gibi kıpkırmızı vurgular ekleyin. Sıcak altın ayrıntılarla bitirin ve oturma odanızın renk şeması cesur, lüks ve zarif görünecek.

SOLUK PEMBE
oturma odası boya renkleri pembe soluk
İster sevseniz de sevmeseniz de, pembe geç ilginç fikirleri renklendirir. Solmuş, yumuşak pembe, desenli sandalyeler, kanepeler, yastıklar ve katmanlı halılar aracılığıyla getirebileceğiniz oturma odasına biraz kadınsı bir güncelleme eklemek için harika bir yoldur .

Soluk pembe de çok yönlü bir renk olduğundan, onunla eşleştirmek için herhangi bir rengi seçebilirsiniz. Her ne kadar zarif ve sofistike bir his istiyorsanız, krem ​​rengi veya beyazı siyah grafiklerle eşleştirin.

YANMIŞ PORTAKAL VE ALTIN
yanmış turuncu salon boya renkleri
Evinizdeki ambiyansı ısıtmanın bir yolu, oturma odanızın renk şemaları için rustik tonları kullanmaktır. Yanmış portakal ve altın, sıcaklık ve konfor hissi uyandıran mükemmel oturma odası renklerini oluşturur.

Ama denize düştüğünden emin ol. Turuncu ve kahverengi mobilyalarla döşenmiş beyaz bir iç mekan, rahat, sıcak ve davetkar bir alan yaratabilir.

TURKUAZ
salon boya renkleri
Salon renk fikirlerini birleştirmeye en iyi yaklaşımlardan biri de ilgilerinizi akılda tutmaktır. Mesela, dış mekanlarda harika olanı seviyorsanız, turkuaz mavisi ve yeşillikleri olan turkuaz ve chartreuse renk şeması ile gidin.

Doğal yeşilliklerin ve turkuazın birleşimi, yaşam alanınızda sakinleştirici bir etki yaratmak için harika bir yoldur.

PORTAKAL
narenciye oturma odası boya renkleri
Benzer tonları karıştırmak ve eşleştirmek biraz zor olabilir, özellikle turuncu bir gölgeye giderseniz, iç mekan tasarımında çoğu insanın kaçınma eğiliminde olduğu bir renk.

Ancak, iyi yaparsanız, narenciye ve yanmış portakal, oturma odası için mükemmel bir renk kombinasyonu oluşturabilir. Aslında, bu gölgeler canlı bir karışım ile sonuçlanabilir, aksi takdirde sıkıcı yaşam alanınıza yeni bir hayat verir.

GRİ, ALTIN VE TAVUSKUŞU MAVİSİ
Gri altın oturma odası boya renkleri
Düz beyaz bir oturma odasını canlandırmanın bir yolu oturma odanızın renk şemaları için altın tonlarını seçmektir. Sıcak gri, altın tonları ve zengin tavus kuşu mavisi bir arada düşünün.

Bu, sıkıcı ve temel bir alanı cesur ve güzel bir şeye dönüştürmenin harika bir yoludur. Bunlar ayrıca, size özel olacağı kesin olan oturma odası duvar renklerinin zengin bir kombinasyonunu oluşturur. Bu düzeni entegre etmenin bir başka yolu, gri, altın ve mavi tonlarında bir özellik duvarı oluşturmak veya bu tonları içeren çökmekte olan duvar kağıdını kurmaktır.

NANE YEŞİLİ VE PEMBE
pembe salon boya renkleri
Nane yeşili ve pembe, serin, sakin ve davetkar bir oturma odası alanı yaratmak için en iyi oturma odası renklerini oluşturur. Bu pastel tonlar tazedir ve her alanda sıcak ve rahat bir his verir.

Bu salon renklerini evinize dahil etmenin birkaç yolu vardır. Duvarınıza pastel yeşil bir nane paleti ile başlayın ve kilim, perde ve yastık gibi yumuşak pembe aksesuarlarla mekanı canlandırın.

mavi salon boya renkleri
Kahverengi ve lacivertin kombinasyonu odayı daha karanlık gösterme kabiliyetine sahip olduğundan en popüler oturma odası renklerinden biri olmayabilir. Ancak, bunlar rahat bir oturma alanı oluşturmak için en iyi oturma odası renklerini yapabilir.

Bunu yapmak için, tasarımcılarımız oturma odanızın duvarını lake lacivert duvar kağıdıyla örtmenizi öneriyor. Karamsar, rahatlatıcı bir sıcaklık oluşturmak için kahverengi mobilyaların tonlarını ve aksesuarlarını ekleyin.

LACİVERT, SİYAH VE BEJ
lacivert oturma odası boya renkleri
Lacivert ve siyah, bir başka popüler salon renk düzenini oluşturur, çünkü her iki renk de renk yelpazesinin daha koyu kısmındadır.

Bu oturma odası renk fikirleri, davetkar, modern bir yaşam alanı oluşturmak için birlikte çalışabilir. Anahtar, koyu renk paleti hafifletmeye yardımcı olabilecek daha açık bej ve beyaz tonlarını içermektir.

DONANMA, TURKUAZ VE PEMBE
donanma oturma odası boya renkleri
Güzel pembe ve turkuaz tonları, feminen iç mekanlar için popüler salon renkleri arasında. Ancak bu salon renkleri aynı zamanda herhangi bir tasarım stili ile de iyi çalışabilir .

Aslında, havadar, aydınlık ve mutlu bir alan yaratmaya yardımcı olabilirler. Deri koltuk ve paslanmaz çelik mobilyalar gibi bu renk şemalarının yanı sıra erkeksi ayrıntıları da entegre edebilirsiniz.

SAKİN AÇIK YEŞİL
yeşil salon boya renkleri
Sakin yeşil, evinizde sakinleştirici bir etki ve dengeli bir ortam sağlamak için mükemmel bir renk tonudur. Bu, mekanınıza bir doğa hissi kazandırmak için mükemmel bir renk seçimidir.

Bu rengi bebek mavisi ve soluk pembe gibi diğer pastel tonlarla birleştirin. Bu oturma odası renk şemaları, sıcak, rahatlatıcı ve rahatlatıcı bir atmosfer ile sonuçlanan sakinleştirici etkileri ile bilinir.

YUMUŞAK BLUES VE ÇİM YEŞİLİ
Modern nane yeşili oturma odası boya renkleri
En iyi oturma odası duvar renkleri söz konusu olduğunda yumuşak maviler ve yeşil çimen harika bir seçenektir. Çimen yeşili unsurları, bebek mavisinin yatıştırıcı tonları ile birleştirmek, oturma odanızda rahat bir atmosfer yaratmanın bir yoludur.

Oturma odası aksesuarları ve mobilyalar için de aynı renk kombinasyonunu takip edebilirsiniz. Mesela, mavi bir tezgahın veya kanepenin yanına yeşil döşemeli bir Osmanlı yerleştirebilirsiniz.

MANDALİNA VE TAVUS KUŞU MAVİSİ
En iyi oturma odası boya renkleri tavuskuşu mavisi
Mavi ve turuncu beklenmedik bir şekilde o andaki en popüler oturma odası renkleri olabilir, ancak bu enerjik gölgeler oturma odanızda canlı bir hava yaratmanıza yardımcı olabilir.

Donuk ve sıkıcı bir alanı canlandırmak için mandalina ve tavus mavisi tonlarında bazı dekoratif aksanları karıştırın. Daha yumuşak bir görünüm için, tavus mavisi yerine bir mandalina gölgesiyle eşleşecek bir nane eşleştirmesini seçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com