Oturma odası dekorasyonu örnekleri blog

  • küçük oturma odası dekorasyonu,
  • oturma odası dekorasyonu örnekleri blog,
  • oturma odası dekorasyonu 2019,
  • sade oturma odası dekorasyonu,
  • oturma odası dekorasyon ürünleri
  • oturma odası duvar dekorasyonu
  • en güzel oturma odaları

Ne zaman bir yenileme krizinin ortasındaysak, genellikle yapmak istediğimizden daha ağır bir alan yaratırız. Genellikle daha rahat bir yerle sonuçlanabilir, ailemizi ve arkadaşlarımızı davet edebiliriz. Ülke yaşamı, herhangi bir kişinin, özellikle de şehir hayatından ve tonlarca çalışmadan çok gergin hissettiğinde, istediği imrenilen yaşamdır.

Bu yüzden, bugün, sizin için topladığımız birkaç fotoğrafı kontrol etmenize yardımcı olacağız; bunlar yaklaşık 15 Ev Sahipliği İçin Kır Evi Dekorasyon Fikirleri. Bunlar, müşterilerin zihinlerinde sahip oldukları bir alanı nasıl yeniden yarattıklarını, hayatların daha basit olduğu ve hayatın şimdi olduğundan daha yavaş göründüğü durumların örnekleridir. Bununla, aşağıda hazırladığımız fotoğraflara bir göz atın.

Güzel antika aydınlatma, tüm mekanı aydınlatan ve olduğundan daha güzel hale getiren Santa Barbara Lights’dan.

Garajın ikinci katı, mini mutfak ve odun şöminesi ile tamamlanmış büyük bir konuk süitidir. Ancak bu güzel oturma odasına bakıldığında, kullanılan tüm dünya tonları ile bu alan için renk paletinin çarpıcı olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun gibi yerlerin resimleri bize Büyükbabalarımızın yaşadığı evleri hatırlatıyor. Hoş bir avize ile aydınlatılan oldukça nötr renkler kullanılmıştır.

Bu Montreal yazlık için kullanılan rahat renkler oldukça davetkar. Kullanılan ahşap ve tuğlalar ekose oturma yerleri, antika mobilyalar ve mobilyalar ile uyumludur.

Siz sadece bu geleneksel oturma odasının şöminesi değil misiniz? Geniş ve hoş ve farklı kaya boyutlarının kombinasyonu bir şekilde ilginç.

Bu çiftlik evi beyaz renkte. Kır evi ev tasarımları beyazlarla ve çoğu kahverengiyle ilişkilendirilse de, bu alanın gerçekten ev gibi ve biraz çağdaş olduğunu söyleyebiliriz.

Bu ev süper sevimli ve gerçekten rahat görünümlü. Kırmızılar beyaz duvarları ve tavanı tamamlar. Odanın etrafına dağılmış güzel sehpalara dikkat edin.

Mobilyaların San Francisco’daki bu oturma odasına yerleştirilmesi oldukça davetkar. Beyaz kanepe ve rattan tekli oturma koltukları sehpa olarak antika sandıkla vurgulanmıştır.

Sadece Raleigh evi için renk şemasını sevmiyor musun? Renkler oldukça parlaktır ancak göze acı vermez, bu her zaman iyi bir şeydir. Yeşil-sarı açılan sadece mükemmel.

Lily Pad gerçekten temiz ve parlak görünüyor. Bu alan bizi her zaman yaz ya da bahar zamanı gibi hissettiriyor. Şirin atma yastıkları, nötr renkli koltuklarla iyi bir şekilde tamamlanmaktadır.

Tavana geçiş, tahtaları iç içe geçmiş gibi görünmek için yanlardan söktürür. Bu Akdeniz evi için kullanılan renk şemasına dikkat edin.

Günlüklerinizi biraz daha gizli tutmayı tercih ederseniz, ocak ve zemin arasında bir boşluk oluşturun. Alttaki zemin taş olmalıdır; ocakta kullanılan taştan hoşlanıyoruz.

Dikkatleri aşağı çekmek. Yüksek pencereler bir alanı mağrur hissettirir. Odanın alt kısmıyla ilgili olan kontrast kumaşa ayrıntı eklemek, odağı aşağı çekmeye ve işleri daha keyifli hale getirmeye yardımcı olabilir.

Şömineyi ve dolabı seviyoruz. Ve elbette tonozlu dil ve oluklu tavan. Evin içindeki o güzel panjurları unutma. Ama biraz fırfırlı. Biraz daha rustik dokunuşa ihtiyacı var.

Dinlenmek ve rahatlamak için bir yer öngördüğümüzde, bir şömineyi ve bir sehpaya yakın duran lambaları çerezleriniz ve çayınızla biraz hayal edebiliriz. Bu alanda daha fazla pencere olsaydı, daha mükemmel olurdu!

İşte size, Yaşam Tarzı Odaları Dekorasyon Fikirleri, emeklilik evlerimizin neye benzediğini ve nasıl hissedeceğini özetliyor. Dürüst olmak gerekirse, emeklilik evleri hastanelere göre daha fazla görünüyorsa, eski dostlarımız orada yaşamaya gönüllü olabilir. Fakat bundan daha fazlası, yukarıda göstermiş olduğumuz evlerin, mekanların nasıl hayal ettiğimize göre daha şık ve konforlu hale getirilebileceğinin harika örnekleri olduğunu düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com