Oyun Odası Nasıl Dekore Edilir

Oyun Odası Nasıl Dekore Edilir. Şüphesiz bundan çok daha fazlası olabilir. Boş zamanlarımız için eksiksiz bir oda ayırabilir ve böylece onu yalnızlık içinde dinlenmek veya arkadaşlarla eğlenmek için kullanabiliriz. Burada size birkaç ipucu veriyoruz, böylece oyun odanızı dekore edin.

Açık ki bir TV bu anahtar. Bu nedenle, onu yerleştirmek için iyi bir dolaba da sahip olmalıyız. CD’lerimizi ve DVD’lerimizi içeride tutabilmemiz için rafları olan birini seçin.

Eğlenmek için başka bir seçenek de takılmaktır. film afişleri Odanın etrafında. Bu şekilde kendi evimizde bir sinema salonu simülasyonu yapabiliriz. Yedinci sanat aşığıysanız, bu mükemmel bir seçenek olacaktır. Öte yandan, bir spor aşığıysanız, yerleştirmeyi tercih edebilirsiniz. spor posterleri veya favori takımınız. Ayrıca spor kupaları veya langırt masası da ekleyebilirsiniz.

Oyun Odası Nasıl Dekore Edilir?
Oyun Odası Nasıl Dekore Edilir

Evde arkadaş kabul etmeyi seversek, eğlence odamızı bir eve dönüştürmekten daha iyi bir şey olamaz. küçük çubuk. Bunun için bir bar ve yüksek tabureler yerleştirmeliyiz. Daha sonra bara şişe ve bardak koyacağız. İçeceği içeceklerle doldurun ve en iyi içecekleri nasıl hazırlayacağınızı öğrenin. Arkadaşlarınız sizi her zaman ziyaret etmek isteyecek!

Öte yandan, bazı oyunlar da yerleştirebilirsiniz. Bir langırt makinesi veya video oyun konsolları koyabilirsiniz. Tüm koleksiyonlarınızı anında sergileyin. Göreceğiniz gibi, eğlence alanınızı kişiselleştirmenin yolları çeşitlidir. Neşelendirmek! Kişisel eğlence ve dinlence için evinizde bir yer ayırmaktan daha iyi bir şey olamaz.

Oyun Odası Nasıl Dekore Edilir

Oyun odası,evde oyun odası hazırlama , oyun odası , oyun odaları modelleri fiyatları , çoçuk oyun odası modelleri , bebek oyun odası , çocuk oyun odası, eğlence ve eğlence için bir odadır. Yeni teknoloji çağıyla birlikte, geleneksel oyun odası birkaç değişiklik geçiriyor. Eğer geleneksel bir insansanız ve ailenizi televizyondan çıkarıp oyun odasına götürmek istiyorsanız, bunu nasıl yapabilirsiniz? Bu odayı tüm aile için eğlenceli olacak şekilde nasıl dekore edebilirsiniz? İşte kararlarınızı vermenize yardımcı olacak bazı fikirler.

Minimalist odaların dekorasyonu. Parlak renkler eğlenceyi ve heyecanı temsil eder. Kimse karanlık veya beyaz bir odada oynamak istemez. Oyun odasının eğlenceli olması gerektiği düşünüldüğünde sarı, nötr, yeşil veya açık turuncu renkler iyi bir alternatif olabilir. Parlak renkler, odadaki duygu seviyelerini artıracaktır. Açık turuncudan bahsedilse de, tüm duvarı turuncuya boyamak çok zor olabilir. Vurgu rengi olarak turuncuyu kullanın. Açık sarı, parlak ve güneşli bir görünüm oluşturmaya yardımcı olur.

Ailenin oyun odası içinde bir bölümden diğerine geçebilmesi için odayı bölümlere ayırın. Masa oyunları için bir bölüm, video oyunları için bir bölüm, yaratıcı oyunlar için bir bölüm vb. Belirleyin. Her bölümü yaparken çocuğunuzun zevkine göre yapın. Birden fazla çocuğunuz varsa, ortak bir ilgi alanı bulun ve bölümleri buna göre yapın ve böylece bir küçük odaların dekorasyonu.

Oyun Odası Nasıl Dekore Edilir

Küçük evler için modern odalar. Bu merkezler çocuklarınıza istedikleri zaman istedikleri zaman oynama fırsatı verecektir. Her merkezin bir erkek çocuk için özel olarak tasarlandığından emin olun. Örneğin, Merkez A, Tomas’ın en sevdiği video oyunlarına sahipken, Merkez B’de Juliet’in favori masa oyunları var. Müzik eklemek, aile odanız için eğlenceli bir atmosfer yaratmanıza da yardımcı olur. Bir müzik setini rafa koyun ve eğlenceli, hareketli bir şarkı koyun. Karaoke müziği çocukları birlikte şarkı söylemeye teşvik edecek. Diğer bir seçenek de çocuklarınızın en sevdiği şarkılardan oluşan bir karaoke seti satın almaktır. Amaç, aileyi odada toplamak ve eğlenmektir.evde oyun odası hazırlama , oyun odası , oyun odaları modelleri fiyatları , çoçuk oyun odası modelleri , bebek oyun odası , çocuk oyun odası,

İçindeki aydınlatma resimlerle dekore edilmiş odalar bir sinema salonunda açıkçası çok önemlidir, ya da daha doğrusu yokluğu, olup olmadığı önemli değildir. pencereler Bu ortamı yerleştirdiğimiz odada, ancak havalandırma için fena olmayan zaten varsa, onları karanlık ve kalın perdelerle kapatmalıyız, böylece filmin projeksiyonu sırasında ışık geçmesinler, Perdelerin rengi duvarların rengine uyacak şekilde seçilebilir.

Oyun Odası Nasıl Süslenir 4
Oyun Odası Nasıl Dekore Edilir
evde oyun odası hazırlama , oyun odası , oyun odaları modelleri fiyatları , çoçuk oyun odası modelleri , bebek oyun odası , çocuk oyun odası,

Biraz aydınlatma yapay dahil etmeliyiz, çünkü her zaman film izlemeyeceğiz, aynı zamanda temizlememiz ve ışığa ihtiyaç duyulan diğer konuları da eklemeliyiz, ancak ideal olan tavanda halojen kullanmaktır, sağduyulu bir şey, çok gösterişli lambalar ve en iyi şey ışığı yavaş yavaş yükseltip alçaltabilmek için yoğunlukları kısılabilir olmalarıdır.

İlgili Mesajlar:

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219