Petek Asma Tavan Birim Fiyat

Petek asma tavan m2 fiyatları

Petek görünümü gibi iç içe geçmiş alüminyum profillerden yapılan sisteme petek asma tavan denir. Delikli ve simetrik gözenekli şekli sayesinde içinde aydınlatma sistemi kurularak değişik renkler ve farklı tasarımlar ile hoş bir görüntü elde edilebilir. Ayrıca delikli gözenekler sayesinde kullanıldığı alanlarda ki kötü koku be kirli hava sorununu yok eder. Duman ve pis kokunun temizlenmesi yönünden havalimanları, kafeler, lokantalar, alış veriş merkezleri gibi yerlerde oldukça sık kullanılır.

petek asma tavan fiyat

petek tavan fiyat

Petek asma tavan kedinden taşıyıcılı hücre boşluğuna sahip bir asma tavan sistemidir. Aks mesafesi mekâna ve yaptıran kişinin istekleri doğrultusunda 7,5 cm x 7,5 cm, 10 cm x 10 cm, 15 cm x 15 cm, 20 cm x 20 cm, 25 cm x 25 cm, 30 cm x 30 cm olabilir. Bu petek asma tavan istendiği gibi tasarlanma konusunda oldukça fazla imkan sunar ve ofis, sanayi tesisleri, metro istasyonları, bankalar, oteller, alış veriş merkezleri, hava alanları, spor yapmak için kullanılan kompleks tarzı alanlarda oldukça yaygın tercih edilen bir üründür

alüminyum petek asma tavan fiyat

. Özellikleri arasında müdahale edilebilmenin kolay olması, kolayca sökülebilmesi ve geri takılabilmesi, delikli olduğu için tavan arası boşluğunda hava akışını sağlaması vardır. Ayrıca stoklanması ve saklanması da çok kolaydır. Farklı ölçülerde yapılabilmesi sayesinde istenilen tüm özelliklerde be her ihtiyaca yönelik bir üründür.

Petek Asma Tavan Fiyatı?

petek asma tavan birim fiyat

50 x 50 mm, 75 x 75 mm, 85 x 85 mm, 100 x 100 mm, 150 x 150 mm ebatlarında değişen Petek Asma Tavan fiyatı alüminyum tasarımı, özelliği ve istenilen ölçüye göre değişmektedir. Fiyatlar hesaplanırken göze hitap edecek tasarımlar yapılır ve bu tasarımlara tasarımda kullanılan malzemelere ve başka belirli kriterlere göre fiyat da değişiklik gösterir. Genel olarak bakıldığında sorunsuz ve kolay uygulanır. Petek Asma Tavan Sistemleri tavana ağırlık yapmaz hafif bir malzemedir. Kalınlığı 0,30 mm ile 0,70 mm arası değişir.

alüminyum petek asma tavan

İstenilen desen ve renk uygulanabilir. Bu işlemlerde kullanılacak olan malzemeler ve kullanılan miktarları da fiyatta etkilidir. Kusursuz şahane bir dekor oluşturup estetik bir görüntü sunar. Özellikle büyük ve geniş bir tavana ihtiyaç olan bölgelerde yani galeriler, istasyonlar, iş hanları, hava alanları, ofis binaları gibi yerlerde kullanılır ve rahat ferah bir kullanım alanı sağlar. Geniş ve yüksek yüzeyi ile normal tavan ile arasına kablo vs. Tesisler düzenlenebilir. Bu sırada estetik özelliğine ve dekoratifliğine zarar gelmez.

petek tavan modelleri

Ayrıca anti manyetik bir özelliğe sahip olduğundan dolayı elektrik ile ilgili bir sorun çıkmasını engeller. Hem dekoratif güzelliği, estetik görüntüsü ile hem de istenilen ölçüde istenilen şekilde ve renkte yapılabilmesi yönünden ayrıca çok fazla çeşitlilerinim olmasından dolayı oldukça sık tercih edilir.

Petek Asma Tavan M2 Fiyatları?

petek asma tavan aydınlatma

Petek Asma Tavanlar U şeklinde alüminyum profillerin petek şeklini alacak şekilde birbiri ile içe geçirilmesiyle meydana gelen panellerden oluşur. Diğer bir çeşit olan sistemde tavandan sarkan tel yardımı ile petek görünümündeki panellerin birbirine montajlanması ile oluşur. Arada kullanılan taşıyıcılar ile alüminyumların rengi ile aynı olacağı için renk konusunda bir sıkıntı olmaz.

alüminyum petek tavan

Ek yerleri belli olmaz ve dekoratifliğinden estetik görüntüsünden bir şey kaybetmez. Ahşap görünümlü, metal görünümlü metal renkli, siyah, beyaz, kırmızı, toprak rengi, mavi, yeşil, gri gibi çeşitli renkler mevcuttur. Yapıldığı alanın içinde hava sirkülasyon hiç sorunsuz sağlanır çünkü asma tavan normal tavana yapıştırılmaz, arada belirli bir mesafe vardır ve bu sayede hava geçişi sağlanır. Çeşitlerine göre farklı fiyatlar belirlenir.

petek tavan uygulaması

Ayrıca fiyat konusunda kullanılan malzeme ve malzemenin ne kadar kullanıldığı da oldukça önemlidir. Petek Asma Tavan M2 Fiyatları konusunda belirleyici olan alüminyum galvaniz gibi farklı seçenekler vardır. İstenilen renge modele göre farklı kullanım yerlerinden hangisine hizmet edeceği ile ilgili yapılan tasarımlara göre farklı fiyatlar olabilir.

metal petek asma tavan

Sağladığı ferah, aydınlık, geniş ve refah alan sayesinde geniş ve büyük tavan ile son derece kullanışlı her mekâna her renge uyum sağlayarak eşsiz bir dekoratiflerdik sağlar. Tamamen sizin seçeceğiniz sizin karar vereceğiniz renkler, şekiller, modeller ile ve güzel tasarımlar ile mekânınıza harika bir uyum sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219