PETEK ASMA TAVAN UYGULAMASI

Petek asma tavan uygulaması yapılacak yerin özellikleri ve dekorasyonu önemlidir. Son günlerde asma tavan bir hayli tercih edilen unsurlardandır. Eskiden sadece belirli bir kesimin lüks göstergesi olarak yaptırdığı asma tavan şimdi herkesçe beğenilerek kullanılmaktadır. Bu asma tavanlar birçok çeşitte olabilmektedir.

petek asma tavan

Petek şeklinde olan, daire şeklinde olan, kare şeklinde olan, sıra bir şekilde bütün tavanı kaplayan gibi daha da sayılabilecek çeşitleri bulanabilmektedir. İsteğe bağlı olarak istenilen şekilde ve büyüklükte üretimi sağlanabilmektedir. Alçıpan gibi kolay temizlenebilen ve bakteri üretmeyen malzemelerin seçilmesi müşteri açısından daha rahat olmaktadır.

petek asma tavan,
petek tavan,
petek asma tavan m2 fiyatları,
petek tavan fiyat,
petek asma tavan fiyat,
alüminyum petek asma tavan fiyat,
petek asma tavan birim fiyat,

petek tavan

Hem temizliğinin kolay olması hem de bakteri üretmemesi güzel görünümlü bir ürün için olmazsa olmazlardandır. Petek asma tavan uygulaması, iş yerleri, hastaneler, okullar, üniversiteler, alışveriş merkezleri, evler gibi insanlar için dekorasyonun önemli olduğu her yerde yapılabilir. Bu konuda herhangi bir uygulama sıkıntısı yoktur. Ölçülere göre, modele ve renge göre üretim sağlanabilmektedir. Bu açıdan ürünler kişiselleştirilebilir. İstenirse ölçüye göre hazır ürünler de bulunmaktadır. Bu hazır ürünler kolay montaj yapılan ürünlerdir.

petek asma tavan m2 fiyatları

Montaj sırasında özel bir yapıştırıcı kullanılmaktadır. Bu yapıştırıcı istenene kadar asma tavanın yerinden kıpırdamamasını sağlamaktadır. Böylece müşteri isteği zaman petek asma tavanı söktürebilmektedir. Bu sökme işlemi esnasında uygulanan bölge kesinlikle zarar görmemektedir. Bunu önleyen yapıştırıcının bu iş için özel olmasından kaynaklanmaktadır.

Petek Asma Tavan Yapılışı

petek tavan fiyat

Petek asma tavan yapılışı, zor bir ürün değildir. Öncelikle hangi malzemeden yapılacağına karar verilmelidir. Petek asma tavanlarda genel itibari ile alüminyum kullanılır. Ancak isteğe bağlı olarak ahşap ve ya plastik kullanmakta mümkündür. Daha sonrasında ölçüye ve modele karar verilir. Ölçü genel itibari ile müşteri ile karar verilen bir konudur. İşinde uzman ekiplerce alınan ölçü sonucunda model ve desene karar verilir. Daha sonra malzeme ile petek asma tavan yapılışı işlemine başlanır.

petek asma tavan,
petek tavan,
petek asma tavan m2 fiyatları,
petek tavan fiyat,
petek asma tavan fiyat,
alüminyum petek asma tavan fiyat,
petek asma tavan birim fiyat,

petek asma tavan fiyat

Petek asma tavanlar elektrik, deprem alarmı, yangın alarmı gibi saklanması gereken tesisat kabloların çirkin görüntüsünü son derece rahat bir şekilde gizleyebilmektedir. Bu açıdan hoş bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca led aydınlatma sistemini petek asma tavana yaymak daha kolaydır. Eşit bir şekilde yerleştirilen ledler uygulanan mekana ışığı eşit bir şekilde dağıtır. Bu da hem dekorasyon açısından hem de ticari açıdan avantajlı bir durum olmaktadır.

Petek Metal Asma Tavan Fiyatları

Petek metal asma tavan fiyatları, kullanılan mekana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Petek asma tavan birbirine geçmiş alüminyum ve ya ahşaptan üretilmektedir. Bu yüzden kullanılan malzeme ölçüye göre değişkenlik göstermektedir. Bu da petek metal asma tavan fiyatları konusunu etkilemektedir.

alüminyum petek asma tavan fiyat

Küçük bir alana uygulanan metal ile daha geniş bir alana uygulanan metal arasında fiyat farkı oluşabilmektedir. Ayrıca kullanılan led aydınlatma sistemleri de fiyat konusunu etkileyebilmektedir. Sipariş üzerine üretilen asma tavanlar ve hazır alınan asma tavanlar arasında da fiyat farkı bulunabilmektedir.alüminyum petek asma tavan fiyat Bu etkenlere göre müşteriye en uygun olan asma tavana karar verilmesi önceden ölçüye göre bilgi verilmesine bağlı olmaktadır.

petek asma tavan birim fiyat

Bu aşamadan sonra fiyat konusunda anlaşılır ve montaj yapmak üzere asma tavan üretimi sağlanır. Asma tavanın bütün işlemleri bittikten sonra istenilen model ve desen seçenekleri önceden verilen müşteriye asma tavan teslim edilir.petek asma tavan birim fiyat Müşterinin isteğine bağlı olarak uzman ekiplerce montaj işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem çok kolay olmaktadır. Ayrıca uzun sürmemektedir. petek tavan modelleri

alüminyum petek asma tavan

Uygulanan alanın özelliğine göre özel bir yapıştırıcı kullanılır. Ve daha sonrasında istendiğinde sökülmek üzere yerinden hiç kıpırdamayacak hale getirilir.alüminyum petek asma tavan Bu işlemlerin hepsi bittiğinde son derece modern ve elegant bir asma tavana sahip olunur. Genel manada sadece lüks yerlere uygulanan asma tavanlar artık herkesin tercih ettiği bir ürün olup çıkmıştır.petek asma tavan aydınlatma

petek tavan aydınlatma

petek asma tavan,
petek tavan,
petek asma tavan m2 fiyatları,
petek tavan fiyat,
petek asma tavan fiyat,
alüminyum petek asma tavan fiyat,
petek asma tavan birim fiyat,

Eskiden sadece zenginlik belirtisi olan bu ürün artık uygun fiyatlarla üretilebilmekte ve satın alınabilmektedir. Bunun gelişen teknoloji ile ilgisi vardır. petek tavan aydınlatma Artık daha uygun malzeme ile daha güzel görünümlü asma tavanlar elde etmek mümkündür. Bu sayede istenilen her mekana güzel görünümlü asma tavanlar uygulamak mümkündür. Bu sayede ister evde ister iş yerlerinde dikkat çekici bir dekorasyon sahibi olmak mümkündür. Gelişen teknoloji ile eskiden daha az olan asma tavan çeşitliliği artık zenginleşmiştir.petek tavan modelleri

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219