Petek Tavan Modelleri

Petek asma tavan m2 fiyatları

Petek görünümü gibi birbirine geçen alüminyum profillerden oluşan sisteme petek asma tavan denir. Delikli ve simetrik gözenekli şekli sayesinde, aydınlatma sistemi içine monte edilebilir ve farklı renkler ve farklı tasarımlarla güzel bir görüntü elde edilebilir. Ayrıca delikli gözenekler sayesinde kullanıldığı alanlarda kötü koku ve kirli hava sorununu da ortadan kaldırır. Havaalanları, kafeler, restoranlar, alışveriş merkezleri gibi yerlerde duman ve pis kokuların temizlenmesi açısından oldukça sık kullanılmaktadır.

petek asma tavan fiyatları

petek tavan fiyatı
Petek asma tavan, bir kediden taşıyıcı hücre boşluğuna sahip asma tavan sistemidir. Dingil mesafesi, kişinin konumuna ve isteklerine bağlı olarak 7.5 cm x 7.5 cm, 10 cm x 10 cm, 15 cm x 15 cm, 20 cm x 20 cm, 25 cm x 25 cm, 30 cm x 30 cm olabilir. gerçekleştirmek. Bu petek asma tavan, arzu edildiği gibi tasarlanması için birçok olanak sunar ve ofisler, endüstriyel tesisler, metro istasyonları, bankalar, oteller, alışveriş merkezleri, havaalanları, spor için kullanılan karmaşık stil alanlarında çok tercih edilen bir üründür.

alüminyum petek asma tavan fiyatı
. Özellikleri arasında kolay müdahale, kolay sökme ve yeniden takma ve delikli olduğu için tavan boşluğunda hava akışı bulunur. Stoklamak ve saklamak da çok kolaydır. Farklı boyutlarda yapılabilir ve istenen tüm özelliklere sahip her ihtiyaç için bir üründür.

Petek Asma Tavan Fiyatı?

petek asma tavan ünitesi fiyatı

50 x 50 mm, 75 x 75 mm, 85 x 85 mm, 100 x 100 mm, 150 x 150 mm boyutlarında değişen Petek Asma Tavanın boyutu, alüminyum tasarıma, özelliğe ve istenen boyuta göre değişir. Fiyatlar hesaplanırken, göze hitap edecek tasarımlar yapılır ve fiyat, tasarımda kullanılan malzemelere ve diğer spesifik kriterlere göre bu tasarımlara göre değişir. Genel olarak sorunsuz ve kolay bir şekilde uygulanabilir. Petek Asma Tavan Sistemleri, tavanı tartmayan hafif malzemelerdir. Kalınlığı 0.30 mm ila 0.70 mm arasındadır.

alüminyum petek asma tavan

İstenen desen ve renk uygulanabilir. Bu işlemlerde kullanılacak malzemeler ve kullanılan miktarlar da fiyat açısından etkilidir. Kusursuz güzel bir dekor yaratır ve estetik bir görünüm sunar. Özellikle galeriler, istasyonlar, iş ofisleri, havaalanları, ofis binaları gibi büyük ve büyük tavanların gerekli olduğu alanlarda kullanılır ve konforlu ve ferah bir kullanım alanı sağlar. Geniş ve yüksek yüzeyi, normal tavan arasındaki kablo vb. Tesisler ayarlanabilir. Şu anda estetik özelliğine ve dekorasyonuna hiçbir zararı yoktur.

petek tavan modelleri

Ek olarak, anti manyetik bir özelliğe sahiptir, böylece elektrikle ilgili bir sorunu önler. Dekoratif güzelliği, estetik görünümü ve istenilen boyut ve renkte istenilen boyutta yapabilmesi ve ayrıca çok çeşitli olması nedeniyle çok tercih edilir.

Petek Asma Tavan M2 Fiyatları?

petek asma tavan aydınlatması
Petek Asma Tavanlar, petek şeklini almak için U şekilli alüminyum profillerin birbiri ile sokulmasıyla oluşturulan panellerden oluşur. Başka bir sistemde tavandan asılı tel yardımıyla petek görünümlü paneller monte edilerek oluşturulur. Taşıyıcıların rengi ve kullanılan alüminyum aynı olacağı için renkte herhangi bir sorun olmayacaktır.

alüminyum petek tavan
Eklemleri net değildir ve estetik görünümünü dekoratiften kaybetmez. Ahşap görünümü, metal görünümü, metal rengi, siyah, beyaz, kırmızı, toprak rengi, mavi, yeşil, gri gibi çeşitli renkler mevcuttur. Hava sirkülasyonu yapıldığı alanda sorunsuz bir şekilde sağlanır, çünkü asma tavan normal tavana yapışmaz, aralarında belirli bir mesafe vardır ve böylece hava geçişi sağlanır. Türlerine göre farklı fiyatlar belirlenir.

petek tavan uygulaması

Ayrıca, kullanılan malzeme ve kullanılan malzeme miktarı da çok önemlidir. Petek Asma Tavan M2 Fiyatlarında belirleyici olan alüminyum galvaniz gibi farklı seçenekler vardır. İstenilen renge bağlı olarak, modele bağlı olarak, hangi tasarımlara hizmet edeceğine bağlı olarak farklı fiyatlar olabilir.

metal petek asma tavan

Sağladığı geniş, parlak, geniş ve sağlıklı alanı sayesinde geniş ve geniş tavanı ve son derece kullanışlı alanı ile her renge uyum sağlayarak eşsiz bir dekoratif dekorasyon sağlar. Mekanınızı seçtiğiniz renkler, şekiller, modeller ve güzel tasarımlarla mükemmel bir şekilde eşleştirecektir.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219