PLÂSTİK ASMA TAVAN LAMBİRİ

 • Tavan pvc kaplama,
 • 60×60 pvc asma tavan,
 • asma tavan pvc,
 • plastik asma tavan modelleri,
 • banyo plastik asma tavan,
 • plastik asma tavan çeşitleri,

Oldukça dekoratif bir görünüm sağlamakta olan plastik asma tavan lambri panel kurulumu oldukça kolay ve basittir. Özellik ile ıslaklık ve nemin oldukça yüksek olmuş olduğu mekânlarda plastik asma tavan lambri kullanımı oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Çünkü oldukça şık gözüken bu plastik asma tavan lambrilerin en bilinen özelliği ısıya oldukça dayanıklı bir yapısının mevcut olması ve de neme tutmaması özelliğinin varlığıdır. Plastik asma tavan lambriler özellik ile konut için kullanılacak ise banyolar, mutfak ve lavabolar bunun için oldukça idealdir gibi gözükmektedir.

Plastik lambri özel olmakta olan bu birleştirme sistemi, özellik ile basit ve pratik bir şekilde kaplaması yapılmış olan tavanlara uygulanması oldukça makbuldür. Buradaki tavan panelleri devamlı olarak monte edilebilir ve de akla gelebilecek her hangi bir uzaklıkta köprülendirme işlemi yapılabilmektedir. Bu tavanda gözüken spotlar yani tavan spotları oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yerinden sökülebilir ve de aynı şekilde tavana montesi yapılabilir. Plastik asma tavan lambri temizlemesi de diğer asma tavanlarda olduğu gibi oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Anlaşılacağı üzere son derece hijyeniktir, böylelikle asla küf ve bakteri oluşumu kesinlik ile söz konusu dahi olmaz. Böylelik ile rutubet oluşumu olmayacağı için havanız da evinizde gayet temiz olmaktadır.

Plastik Asma Tavan Lambri Fiyatları

Özellik ile son dönemde popülerlik kazanmış olmakta olan plastik asma tavan lambriler belirli olan bir takım özellikleri içinde barındırmış olduğu için bu ünü kazanmıştır. Aksi takdirde kolaylık sağlamasa idi bu denli tercih unsuru oluşmazdı. Anti mantar özelliğinin varlığı, korozyona dayanıklı nitelikte olması aynı zamanda resim gerektirmez, dayanıklılık unsuru da kesin ve de katidir, temizlenmesi ise de istenildiği gibi oldukça kolay yani basit bir şekildedir. Sınıf b/ b1/ b2 sans 428’e göre yangın unsurunu geciktirici olan unsurun varlığı, taşıması kolaydır oldukça hafiftir, termit kanıtı bulunmaktadır, aynı zamanda su ve nem geçirmez özelliği de bulunmaktadır ve de sık olarak bakım unsuru gerektirmemektedir.

Asma plastik tavan lambri de birçok boyut, aşama ya da bölüm bulunmaktadır en çok kullanılmakta olan boyut ise 30×30 plastik asma tavan lambri olarak ifade edilir. Anlaşılacağı üzere kare şeklinde kesintiler yapılmaktadır ve monteler de bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Bundaki maksat boyutların da daha ufak olması hâlinde birçok avantaj yani kolaylık sağlanmaktadır. Öncelik ile 30×30 plâstik asma tavan lambri döşemesi ve söküm işlemi çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Durum bu şekilde olunca da daha çok 30×30 plastik asma tavan çok daha sık olacak şekilde kullanımı başlamıştır.

30×30 Plastik Asma Tavan

 • Pvc asma tavan üreticileri
 • ankara asma tavan
 • alüminyum asma tavan ostim
 • pilta asma tavan
 • pvc asma tavan paneli
 • asma tavan panel ostim
 • plastik asma tavan ankara
 • plastik asma tavan fiyatları

Geleneksel alçı tavan ile olan farkları: Geleneksel alçı tavan ile olmakta olan mevcut fark noktalarına gelinir ise plâstik alçı geleneksel olan alçıya göre oldukça hızlı olan ve çok daha kolay bir şekilde montesi gerçekleştirilen bir oluşum olmaktadır. Ayrıca da geleneksel olmakta olan alçılı olan sisteme göre oldukça fazla avantajları bulunmaktadır. Oldukça fazla bir şekilde aksesuar ve sistemin takılabilmesine de olanak sağlar. Geleneksel olmakta olan alçılı sistemde de bu durum oldukça söz konusu olmaktadır ancak plastik asma tavan lambri sisteminde bu olanak oldukça daha fazlaca da olmak olduğu bilinmektedir.

Plastik asma tavan lambri fiyatları boyutuna, o aşamaya gelinir ise geleneksel boyutta olan alçılı sisteme göre çok daha uygun olmaktadır. Her bütçeye, her keseye uygun olacak şekilde plastik asma tavan lambri uygulaması yapmak mümkündür. Yani anlaşılacağı üzere genel olarak bir uygunluk söz konusudur ancak kendi içinde de belirli bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Bu fiyat aralığını ise kullanılmakta olan malzemenin çeşidi, kalitesi, adedi belirlemektedir. Eğer oldukça gösterişli olan ve de son kalite ürünlerden plastik asma tavan lambri döşemesi uygulanmasını istiyor iseniz ödeyeceğiniz tutar bir basamak daha fazla olabilmektedir. Ancak belirli bir standartlarda da plastik asma tavan lambri döşemesi istemekte olan kişilerin bu hizmet için ödeyeceği tutar daha da makul seviyede olabilmektedir. Anlaşılacağı üzere plâstik asma tavan lambri fiyatları belirlenmiş bir takım unsurlar göz önüne alınarak değişim göstermektedir.  Tercih kullanıcıya kalmış olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com