Plastik Asma Tavan

Plastik Asma Tavan
Plastik Asma Tavan
  • Tavan pvc kaplama,
  • 60×60 pvc asma tavan,
  • asma tavan pvc,
  • plastik asma tavan modelleri,
  • banyo plastik asma tavan,
  • plastik asma tavan çeşitleri,

Plastik asma tavan, dekorasyon amaçlı kullanılan asma tavanlar içerisinde temizlenmesi ve bakımı en kolay olandır. Asma tavanlar genel itibarı ile sipariş usulü üretilmektedirler. Asma tavanda kullanılacak malzemeye müşteri karar vermektedir. Ancak bazen mekânın yapısına göre malzemeye ortak karar vermek gerekebilir.


Bunun dışında birçok model ve desende asma tavan siparişi vermek mümkündür. Bunun dışında renge karar vermek de seçenekler arasındadır.  Çünkü asma tavanın uygulanacağı mekânda bulunan eşyalara uyumlu olması istenilen asma tavanın rengi önemlidir. Bu konular da plastik asma tavan güzel bir seçenek olabilmektedir. Plastik asma tavanlar malzemesi gereği diğer asma tavanlara göre daha uygun fiyatıdır. Taşınma ve ya sökülme gibi durumlarda tek bir temizleme işleminden sonra tekrar kullanıma hazır hale gelebilmektedir.

Estetik acıdan son derece başarılı uygulamaları vardır. Nem ve ısıya karşı son derece dayanıklıdır. Bu acıdan bakıldığında kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Havalandırma gibi çirkin görüntüye sebebiyet veren tesisat ürünlerini gizleme özelliği vardır. Bu da estetik acıdan olumlu bir özelliğidir. Ayrıca mantar ve bakteri üretimi yapmaz. Herhangi bir yangın durumunda kolay alev almaz. Anacak alev aldığı durumda kolayca söner. Son derece hafif bir özelliğe sahiptir. Montaj ve diğer işlemlerde taşıması kolaydır.
Bu yüzden de kullanması oldukça konforludur. Bunlardan başka plastik asma tavanlar ışığı güzel bir şekilde yansıttığından enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Plastik Asma Tavan Fiyatları

Plastik Asma Tavan Fiyatları
Plastik Asma Tavan Fiyatları

Plastik asma tavan fiyatları, uygulanacak alana göre değişkenlik gösteren bir konudur. Uygulanacak olan alanın ölçüsü burada fiyat belirleyen en önemli unsurdur. Çünkü kullanılacak malzemenin miktarına ölçüye göre karar verilmektedir. Bu da maliyet açısından plastik asma tavan fiyatları konusunu etkilemektedir. Plastik asma tavanlar her açıdan daha avantajlı olmaktadır. Hem fiyat olarak hem diğer özellikleri bakımından birçok avantaja sahip olunabilir. Öncelikle estetik açıdan güzel bir görünüme sahip olunur.

Daha sonrasında kolay temizlenebilir olmasından kaynaklı konforlu bir kullanım sağlar. Ayrıca bakteri üretmemesinden kaynaklı uygulandığı alanda herhangi bir zararlı etki bırakmaz. Bunların dışında oldukça hafiftir. Kolay taşınabilmektedir. Taşınması gerektiğinde kolayca sökülebilir. Tekrar montaj yapılmak istendiğinde temizlenip kullanıma hazır hale getirilebilir. Plastik asma tavanların diğer bir ismi PVC asma tavan olarak bilinmektedir. Küçük bir araştırma yapılarak diğer firmalar arasında fiyat karşılaştırması yapılabilmektedir. Bu da en uygun PVC asma tavan fiyatına ulaşmayı sağlamaktadır.

Tavanda bulunan elektrik tesisatı gibi saklanması gereken kabloları kolayca gizlemek mümkündür. Bu sayede estetik bir görüntü sağlanabilmektedir. Nem ve sudan etkilenmemeleri plastik asma tavanların tercih edilmesinin en başlıca nedenlerinden biridir. Bakımı oldukça kolay olması da diğer bir tercih edilme sebebidir.  Ayrıca herhangi bir mantar üretmemesi ve dayanıklı yapısı uzun süre kullanımı sağlamaktadır. Montajı son derece kolay bir üründür.

60×60 Plastik Asma Tavan Fiyatları

60x60 Plastik Asma Tavan Fiyatları
60×60 Plastik Asma Tavan Fiyatları

60×60 plastik asma tavan fiyatları,  günümüz koşularında değişkenlik göstermektedir. Bunun en başlıca sebeplerinden biri asma tavan üretimini yapan birden fazla firmanın olmasıdır. Ayrıca kullanılan malzemenin kalitesi ve miktarı fiyatları belirleyen en önemli unsurlardandır. Bu yüzden 60×60 plastik asma tavan fiyatları araştırması yaparken özellikle bu konulara dikkat edilmesinde fayda vardır. Modern bir iç tasarım ürünü olan 60×60 plastik asma tavan son derece konforlu bir kullanım sağlamaktadır. İş yerleri ve evlerde bulunan tavanlara yüklenen yükleri hafifletmeye yardımcı olacaktır.

Eski tarz metalden yapılma ağır asma tavanlara kullanışlı bir alternatif olmaktadır. Boruları ve elektrik kablolarını gizleme konusunda son derece rahattır. Parlak görünümü sayesinde ışığı eşit bir şekilde yansıtır ve böylece enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca bu parlaklık modern bir görünüm kazandırmaktadır. Plastik olduğundan artık kullanılmayacak olan asma tavanlar sökülüp geri dönüşüme gönderilebilir. Ayrıca ısıya dayanıklıdır. Bu sayede çıkabilecek bir yangında tutuşsa bile kolay bir şekilde sönecektir. Kurulumu ve bakımı oldukça kolaydır.

Banyo gibi nem oranı yüksek alanlara bile kolaylıkla uygulanabilir. Zarar görmeden uzun süre kullanılabilir. İstendiğinde sökülür ve hafif bir ürün olduğundan kolayca taşınabilir. Ses yalıtımı konusunda oldukça başarılı bir üründür. Bu yüzden hem fiyat olarak avantajlı olan hem de kullanım açısından avantaj sağlayan bu Ürün tercih edilebilir. Asma tavan denilince illa akla alçıpan ve ya kartonpiyer gelmemesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com