Rahat Küçük Mutfak İçin 12 Dekorasyon Fikirleri

Ne tür bir evde oturursanız olun, mutfak evin en çok kullanılan ve kişiselleştirilmiş bölümlerinden biridir. Bireyler giderek daha küçük mutfakları seçmektedir. Küçük bir mutfağınız varsa ve bir kurutma rafı kullanıyorsanız, konsept dahidir. Bu mutfağın çok fazla alan kullandığını bilmelisiniz, bu nedenle alanın tamamen kullanılması için yeterince iyi tasarlanması gerekir. 

Dolaplardaki ve çekmecelerdeki nesneleri aramak yerine, standardize etmek için zaman ayırarak mutfağınızı düzenli tutabilirsiniz. Küçük bir mutfağa gelince, sınırlı depolama alanınız var. Her zaman yeni bir trend olduğunda mutfağınızı yenilemenize gerek yoktur, ancak bir mutfağı yenileme veya yeni bir mutfak inşa etme şansınız varsa, 2019‘da hatırlayabileceğiniz en iyi beş mutfak trendinden beşi burada. Küçük bir mutfak varsa, duvarda küçük bir tava rafına hapsolmuş. Gerçekten küçük bir mutfağa sahip olduğunuzda ve büyük görünmesini istediğinizde, bunun olmasına izin verebilecek tek büyülü unsur bir aynadır.

Küçük Mutfağınızı Düzenlemenin En İyi Yolu Nedir?

Mutfağınız daha büyük ve daha geniş görünmeye başlayacak. Bu yüzden bir mutfak tasarlamak çok zor bir iştir. Küçük bir mutfağınız varsa, rafı açmak isteyebilirsiniz. Küçük, modüler bir mutfağa sahip olanlar için, büyük görünmesini sağlamanın ve pek çok aksesuarı zorluk çekmeden saklamanın çeşitli yolları vardır.

Bu mutfağın çok fazla alan kullandığını bilmelisiniz, bu nedenle alanın tamamen kullanılması için yeterince iyi tasarlanması gerekir. Dolaplardaki ve çekmecelerdeki nesneleri aramak yerine, standardize etmek için zaman ayırarak mutfağınızı düzenli tutabilirsiniz. Küçük bir mutfağa gelince, sınırlı depolama alanınız var. Yeni mutfak organizasyonu fikirlerini küçük alanlarda denemek çok zordur.

Küçük mutfağınızda mevcut tüm alanları kullanmak mutfağınızın dağınık görünmesine neden olur, bunun yerine mutfağınızda sadece ihtiyacınız olan şeyleri kullanmanın ve geri kalanını ilan etme veya depolama dengesini bulmanız gerekir.

Küçük mutfak bizi becerikli olmaya zorluyor. Neyse ki, küçük mutfaklar için akıllı depolama fikirleri çevrimiçi ortamda oldukça fazladır ve burada sizinle paylaşmak için buradayım. Bu dahi kuruluşun mutfak deposuna bakın ve ilham alın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com