RENK FİKİRLERİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR? 2019 İÇİN EN İYİ 10 İÇ BOYA RENKLERİ

RENK FİKİRLERİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR 2019 İÇİN EN İYİ 10 İÇ BOYA RENKLERİ

Bir noktada veya başka bir yerde, hepimiz oradaydık; En iyi boya renklerinin nasıl seçileceği ve bunları kendi avantajınıza nasıl kullanacağınız, çözülmesi gereken bilmece olabilir. Ancak renk uzmanı dediği gibi, ‘renk tasarımın bel kemiğidir’. Ve gerçekten de herhangi bir alanı anında değiştirebildiği gibidir.

Ve evinizdeki hiçbir duvar boş bir tuval olarak bırakılmaması gerektiği için, yaz sezonu bitmeden ilham alabilmeniz için 2019 için trend iç boya renklerine bakıyoruz ve düşmeye başlıyoruz. Hangi boya renklerinin en iyi çalışacağı, odalarınızda vurgulu duvarlar için renk fikirleri boyamak için herhangi bir odada sohbet etmeye başlayacak görsel ilgi yaratmak için, önümüzdeki yıl ve ötesinde denemek için en iyi 10 boya rengi fikrini kullanın.

Ve yıllık tahminini yapmak için en son boya renklerinden bazılarına şaşıracaksınız ve bazen bir odayı yeniden enerjilendirmek için yeni bir boya kat olarak bunları evinize ne kadar kolay tanıtabileceğinize emin olabilirsiniz.

Sizin için kolaylaştırmak amacıyla , en yeni boya renklerini almaları için iç mekan tasarımcılarını araştırdık .

FINDIK BOYA RENKLERİ

FINDIK BOYA RENKLERİ

Fındık boya renklerinin sıcak ve davetkar krem ​​tonları, asla bir tondan çıkmaz, tonu rahatlatmak için mevcut mobilyalarla çakışmaz. Evinizde fındık boyası renk fikirleri için, odadan odaya hızlı bir anket yapın ve hangi alanların aydınlatılması ve daha fazla ışık tutması gerektiğini düşünün.

Değişen fındık tonları, bir odanın olduğundan daha büyük görünmesi için ışığı zıplatması için mükemmeldir.

LİLA GRİ

LİLA GRİ

Her ne kadar güvercin gri, nötr boya renk fikirlerini uyandırmak için modern alternatifler ararken en klasik boya renklerinden biri olmasına rağmen, 2019’un lila altı tonlu enjeksiyon seçenekleri hakkında biraz daha yumuşak bir şey var.

Birincisi, leylak eklenmesi gri tonları daha sıcak, daha fazla cinsiyet nötr ve neşeli hale getirmek için çalışıyor. Bazı tasarımcılarımızın en sevdiği ev içi renkleri, değişen gri tonları etrafında döndüğü için, leylak tonlarıyla övünen bir seçenek, kolay yorulmayacak kadar ince olan ferahlatıcı bir alternatif sunar.

Son zamanlarda  içten , sıcak, minimal bir his ile canlandıran bir iç tasarım renk tonu için güçlü bir dava yaptık .

KOYU YEŞİLLER

KOYU YEŞİLLER

Resmen ‘gece saati’ olarak adlandırılan ve  en iyi 2019 boya renginden biri olan renk tonu temelde, 90’ların iç tasarım spot ışığındaki son tasarımından beri çok canlı görünmeyen yeşil renkli avcı yeşili aldı.

Sessizden karamsarlığa, bu derin yeşil renk trendi, güçlü bir temel tonu ile tonu ayarlarken, evinizde yemyeşil botanik hissi ve doğanın iyileştirici gücünü taklit etmeye çalışabilir. Avcı ve yeşil şişe boyası renk fikirleri için iç mimarlarımız, bu eğilimin iyi aydınlatılmış, geniş odalar için, yoğunluğunun küçük alanları güçlendirebileceği ve onları daha koyu gösterebileceği şekilde ayırması gerektiğini önermektedir.

Ve her zaman olduğu gibi, evinize en yeni boya renklerini getirmeyi düşünürken, hiçbir boya rengi trendi kendi kişisel estetiğinizi feda etmeye değmediğinden yaşam tarzınızla, zevkinizle ve tasarım yönünüzle neyin işe yaradığını düşünün.

SESSİZ PASTELLER

SESSİZ PASTELLER

Tebeşirlü, sessiz tonlardaki Pastel türevleri, yanlarında cinsiyet nötr odaları ile mutfak ve banyo gibi ortak alanlar için mükemmel bir sade havayı getirecek, günlük çalışma izleri ve çentikleri gizleyecekleri gibi, mutfak ve banyo gibi ortak alanlar için mükemmel bir çekiciliğe sahiptir.

Ayrıca, yumuşak pasteller minimalist tasarım için sıcak bir zemin oluşturur . Yukarıda yer alan mutfağın en son boya renklerini ve çarpıcı bir mermer , standart siyah beyaz mutfaktan daha akılda kalıcı hale getirecek kesin tonlarda birleştirmesini seviyoruz.

Cesur bir renk trendi yapmak zorunda kalmadan beklenmedik bir şey istemiyorsanız ya da en son boya renklerinin uzun vadede yorulacağınız bir ‘o’ tonu olarak görünmesini istiyorsanız, benzer yumuşak pastel boya renklerine gidin ve Arkadaşlarınız ve komşularınızla benzer boya renklerine sahip olma riskini kullanın.

YUMUŞAK KİL

YUMUŞAK KİL

Zevkli tonlar ile  ruhunu uyandırın. Yolculuk tutkusu ve dünyevi bir ruha sahip olanlar için, yumuşak kil boya renkleri, herhangi bir odaya belli bir güneşli lezzet ve rahat bir zarafeti ödünç verecekleri gibi, bej ve koyu renklerin mükemmel alternatifleridir. Pişmiş toprak, karamel, karanfil ve yanık turuncu ev iç renkleri, hiç bir nötrden daha fazla kişiliğe sahip değildir.

Bu iç tasarım trendi için, alışılmadık övünen en son boya renklerine gitmenizi, kil tonlarını almanızı veya herhangi bir odayı evinizde bir özellik haline getirmenizi ya da vurgulu bir duvar veya backsplash yapıp, renk tonunun odanızı ve odanızı ne kadar etkili bir şekilde yükseltebileceğini görmenizi öneririz. kolaylıkla.

YENİ MAVİ BOYA RENKLERİ

YENİ MAVİ BOYA RENKLERİ

İç tasarıma gündelik yaklaşımı olan gelenekçiler için, kömür mavisi, buz mavisi, gri-mavi ve çok soluk bir toz mavisi, her günden çok uzak olan ancak bir odayı kapmayacak kadar ince boya renkleri ararken harika seçeneklerdir. .

Sınırsız miktarda alternatif mavi boya renk fikirleri mevcut olduğunda, bu titiz tonla gidebileceğiniz rota sayısında bir sınır yoktur. Sadece bir odanın daha küçük, daha koyu ve 80’lerin denizcilik zaman tünelinde sıkışıp kalmasını sağlayacak ağır el tonunu önlemek için, gittiğiniz mavi ev içi renklerin yatıştırıcı ve yedek kaldığından emin olun.

Genel olarak, güçlü bir ilk etki bıraktığı bilinen tonlara giderken , seçiminizden en uzun süreyi elde etmek için daha sessiz ve ince bir renk paleti ile tonlayın.

HARDAL

HARDAL

Renk poposu ve altının alternatifi arayanlar için derin hardal, anında zengin odak vurgular oluşturmak ve vurgu duvarlar ve hatta döşemeler için akıllı boya renkleri oluşturmak için mükemmeldir.

Kışkırtıcı bir derinlik yaratmak için sessiz ve karamsar hardal ev iç renklerine, bazen de en iyi boya rengi fikirleri küçük dozlarda uygulandığında dekoru ve sanatı zekice vurgulayın.

SİS

SİS

Çeşit olmayan bir renk olan buğulu ev iç renkleri, sessiz pastel mavi ve yeşilin gri ve lila altı tonlarla harmanlanmasından gelebilir, ancak bir paskalya yumurtasından çok uzaktır.

Bunun yerine, bu renk trendini tüm renk ve stillerin dekoru için boş bir kanvas olarak düşünün, standart bej ve beyazlardan çok daha ilginç bir başlangıç ​​noktası, artı yumuşak pastel gibi puslu bir renk tonu kolaylıkla lekeleri örtmek için çalışacaktır.

MANTAR

MANTAR

Popüler 70’lerin mousy kahverengisi ve pas rengi boyalarında yapılan bir güncelleme ile mantar, doğal ve karamsar olan her şey için yeni bir takdir sayesinde tekrar taze görünüyor.

2019 için en sevdiğimiz moda ve boya renklerimizden biri olan mantar tonları aynı zamanda cinsiyetten bağımsız, temyizde zamansız ve konukların kendi evleri için not alabilecekleri benzersiz. Ayrıca, yukarıdaki odalarda görüldüğü gibi, doğal mobilyalar ve yüzeyler ile harika görünüyor.

KALAYLI

KALAYLI

Mükemmel gri-bej ve tüm beyaz duvarlara zengin bir alternatif olan kalaylı boya renkleri, yumuşak olan her şeyden neredeyse boş bir tuval sağlar.

2019 için en iyi boya renklerinden biri olarak listeye girmeden önce standart olması gerekmesine rağmen, bu, hafife alınmaması gereken bir renk eğilimidir. Aslında, iç mimarlarımız, her yerde, her yerde, her yerde çalışan tek bir renk tonu olarak, tek bir odadan ziyade evinizde boya renk fikirleri almanızı önerir.

BU BOYA RENKLERİNİ KULLANMANIN İLGİNÇ YOLLARI

BU BOYA RENKLERİNİ KULLANMANIN İLGİNÇ YOLLARI

Şimdi eviniz için en iyi boya renklerini inceledik, işte göze çarpmaları için eşsiz yöntemlere bir göz atın.

BEŞİNCİ DUVARI KULLAN

Bazen bir odanın gerçekte olduğundan daha küçük görünmesini sağlarken renklerin tamamı görsel olarak rahatsız edici olabilir. Bu nedenle, odayı tanımlayan renge sahip küçük bir alanınız varsa, tavanınızı alternatif olarak boyamayı düşünün .

Bunu yaparak, bir alana daha fazla derinlik ve görsel ilgi eklerken tavanlarınızın daha yüksek görünmesini sağlayabilirsiniz. Ve her zaman duvarlarınızı gerçekten şarkı söyletecek grafik desenler yaratabilirsiniz, özellikle oda uzatma çizgileri ile.

KAPILARINI BOYA

KAPILARINI BOYA

Kapılarınızı boyayın ve süsleyin, tüm duvarlarınızı çok yakında yorulabileceğiniz bir renkle boyamak için mükemmel bir alternatif. Ayrıca, boyalı kapılar herhangi bir evde benzersiz bir vurgu yaratacaktır ve her gün lekeleri ve aşınma ve yıpranmayı gizleyecektir.

AKSAN DUVAR İLE DERİNLİK EKLEYİN

AKSAN DUVAR İLE DERİNLİK EKLEYİN

Mevsimler ve trendlerin hızlı bir şekilde yenilenmesi için kolayca çizebileceğiniz vurgu duvarıyla daha fazla derinlik ve drama hissi yaratın .

KESİT BOYA RENKLERİ

KESİT BOYA RENKLERİ

Duvarlarınızın üst yarısında kesitli kontrastlar oluşturarak, alanınızın daha büyük ve tavanınızın daha yüksek görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com