Rowenta süpürge yorumları kadınlar kulübü

En iyi Rowenta kızak elektrikli süpürgeleri: analiz ve görüşler

Bu yazıda en iyi Rowenta kızak elektrikli süpürgelerini bulacaksınız Bu kılavuzu uygulamak için, kadınlar kulübü üreticinin web sitesindeki tüm Rowenta modellerini ayrıntılı olarak inceledim. Rowenta süpürge yorumları

Ayrıca bu cihazların çalışması ve kullanıcıların görüşleri hakkında uluslararası karşılaştırma portallarını araştırdım.

Bu verilerle bir sonuca vardım. Rowenta kızak elektrikli süpürgelerinin 2 ana kategorisi vardır: torbalı ve torbasız. Bunlar, alerjisi olanlar ve evcil hayvanlar için özel tasarıma sahip 4 modeli içerir.

Şimdi size bu elektrikli süpürgelerin her birinin nasıl çalıştığını ve en önemli özelliklerinin neler olduğunu anlatacağım.İçindekilerRowenta Torbasız Kızak Vakumları Rowenta’nın en iyi torbalı kızak süpürgeleri Alerjisi olanlar için en iyi Rowenta elektrikli süpürgeler Evcil hayvanlar için en iyi Rowenta elektrikli süpürgeler

Rowenta Torbasız Kızak Vakumları

Kızak vakumlu torbasız Rowenta, daha fazla toz toplamak ve atmosfere temiz havayı geri döndürmek için siklonik teknolojiye sahip bir tank kullanır .

Tasarımları kompakt, çekici ve çok uygun fiyatlıdır . Her ne kadar sınıfının en iyisi bir veya başka bir model olabilir.


Rowenta Kompakt Güç Siklonik RO3753

Rowenta Compact Power Cyclonic RO3753, ekonomik fiyatı ve kompakt tasarımı ile en çok satan kızaklı elektrikli süpürgedir .

Bu modelle ilgili en göze çarpan şey, 40.94 x 27.62 x 29.03 cm ölçülerinde olması , bu, onu evdeki herhangi bir dolapta, en küçüğünde bile saklamanıza izin verecek olmasıdır.

Kompakt bir model olmasına rağmen, kiri dokunmadan çıkarmak için Clean Express sistemine sahip 1,5 L’lik bir depoya sahiptir . Sadece depoyu çıkarmanız, kapağı açmanız ve çöp kutusuna boşaltmanız yeterlidir.

Bu bir var 750 W EFFITECH motoru gücünü kaybetmeden enerjiyi azaltır. Böylelikle elektrik faturalarından tasarruf ederken aynı zamanda verimli sonuçlar elde edersiniz.

Mocociclónica teknolojisi en iyi sonuçlar için sunuyor filtrasyon 2 katmanları ilerledi. Kirlerin motora girmesini önleyen bir köpük kauçuk filtre ve en küçük toz parçacıklarını bile emmek için hava çıkışının önüne yerleştirilmiş bir hepa filtre.

Vakum başlığı, sert zeminleri ve halıları temizlemek için 2’si 1 arada Kolay Fırçaya sahiptir. Aynı zamanda metal bir teleskopik boru ve 8 metreye kadar bir menzili kaplayabileceğiniz 6,2 m güç kablosu içerir.

Bir içerir 2-konumu aralık memesi ve bir dahili fırça sert ve döşemeli zeminler için.

79 dB gürültü seviyesi rahatsız edici olabilir. Bununla birlikte, çoğu kullanıcı satın aldıklarından memnun ve bu vakumun kompakt bir tasarımda mükemmel performans ve ergonomi sunduğunu kabul ediyor.


Rowenta Sessizlik Kuvveti Siklonik RO7649

Bu elektrikli süpürge, bu aralıktaki en sessizlerden biridir. 65 dB’lik gürültü seviyesi neredeyse günlük bir konuşmanınkine eşittir. Sessiz olmasına rağmen 550 W güce sahiptir ve yüzeyin cinsine göre ayarlanabilir.

Bu kategoride sert zeminlerde etkili olan ancak halı gibi kalın, yoğun yüzeylerde güç kaybeden elektrikli süpürgeler bulunmaktadır. Sessizlik Kuvveti Siklonik RO7649’da durum böyle değil. Onun sayesinde 2-konumu Güç Hava memesi, bu kolayca uzun vakum veya kısa tüylü yüzeyleri ve hassas veya sert zemin halı.

Bu bir var kenarlı tasarımı zarif ve göz alıcı hale getirir kırmızı ve siyah. Ayrıca, kolay taşınabilirlik için ergonomik bir tutamak ve 2 lastik tekerlek içerir.

Toplanan kir , tozun% 99,98’ini gidermek için doğrudan gelişmiş siklonik teknolojiye ve yüksek verimli filtrelere sahip 2,5 litrelik depoya gider .

Ayrıca tank kapağının yanlışlıkla açılmasını ve yapılan işi kaybetmesini önleyen bir kilit sistemi içerir. Aksine, boşaltma işlemi kolay ve rahattır.

6.2 metrelik kablo ve teleskopik boru hatta en ulaşılmaz köşelerine ulaşmasını sağlar. Çok yönlülük sağlayan birkaç aksesuar içerir : 1 aralık başlığı, hassas yüzeyler için 1 entegre fırça, 1 döşeme fırçası ve 1 parke fırçası.

Kullanıcılar bunun ağır bir model olduğunu ve aynı zamanda sağlam olduğunu düşünüyor , böylece tekerlekleri bir yerden başka bir yere götürmek için kullanabilirsiniz.


Rowenta Swift Power Siklonik Ev ve Araba RO2981

Bu modeli seçtim çünkü oldukça verimli ve çok yönlü bir elektrikli süpürge . Evinizi ve arabanızı temiz tutmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Sert ve yumuşak zeminlerin derinlemesine temizliği için 750 W güç ve entegre 2’si 1 arada fırça kafası sağlar. Evcil hayvan tüylerini etkili bir şekilde temizlemek için ideal bir mini motorlu fırça ve arabayı süpürmek için kullanabileceğiniz bir döşeme aksesuarı içerir.

Siklonik emiş sistemi etkilidir ve toz partiküllerinin ortama geri dönerek alerjiye neden olmasını engeller. Daha fazla hijyen için 3 seviyeli filtreleme vardır : Toz ve bakterileri emmek için 1 siklon filtre, 1 köpük filtre ve 1 yüksek verimli filtre.

1,5 L tankı tozla temas etmeden boşaltabilirsiniz . Sadece nemli bir bezle temizlenmesi de kolaydır. Bu bir kaplamaktadır 7,6 metreye kadar etki yarıçapı , rahat ve otonom temiz için yeterince geniş bir mesafeye.

37 x 25,5 x 30,4 cm ölçülerinde kompakt yapısı ve depolamayı kolaylaştırmak için 2 park pozisyonu vardır.

Bu modelle ilgili beni en çok etkileyen şey , aynı fiyata eviniz ve arabanız için çeşitli aksesuarlar içermesi .

Bu, sınıfının en iyisi bir elektrikli süpürgedir ve beklendiği gibi fiyatı yüksektir. Kullanıcılar, paranın karşılığını fazlasıyla veren bir ekip olduğu için tavsiye ediyor.


Rowenta X-Trem Güç Siklonik

Şimdi Rowenta X-Trem Power Cyclonic’i analiz edeceğim. Öyle Bu kategoride en hafif kızak vakum . Sadece 5,1 kg ağırlığındadır ve yaşlılar da dahil olmak üzere neredeyse herkesin onu fazla çaba harcamadan taşımasına izin verir.

Ön tekerlek 360 ° dönebilir ve herhangi bir sorun olmadan herhangi bir yönde kayabilir. Ek olarak, ekstra uzun 8,8 metrelik kablo maksimum hareket kabiliyeti sağlar ve teleskopik boru, rahat ve kolay bir temizlik deneyimi için ergonomik olarak konumlandırılmıştır.

Minimum enerji tüketimi ile optimum sonuçlar için enerji verimliliği sınıfı A ile 750 W güce sahiptir . 2’si 1 arada kafa, sert ve yumuşak zeminlere uyum sağlayan bir fırçaya sahiptir .

Makaralı eki mobilya ham deri, minderler ve halı o kir hayvan tüyü toplama ve emmek için idealdir.

Bu birleştirir gelişmiş siklonik teknoloji , yüksek verimli filtre + Köpük, toz remisyon olmadan bile toz küçük lekeleri toplamak: Çift filtrasyon sistemi ile. 2.5L tanka kir düşer ve kolayca boşaltılıp temizlenebilir.

Bir an için eski model o büyük güç ve sağlamlığı sunar. Alıcılar, birlikte verilen aksesuarları ve taşıma kolaylığını faydalı buluyor.


Rowenta’nın en iyi torbalı kızak süpürgeleri

Rowenta torbalı kızak elektrikli süpürgeler, güç kaybetmeden daha fazla toz toplamak için ekstra büyük bir hazne ve yüksek verimli filtrelere sahiptir.

Bu kategorideki en iyi 2 model şunlardır:

Rowenta Sessizlik Kuvveti Alerjisi + RO6859EA

Bu model , markasında Allergy kelimesini vurgulayarak, alerjisi olanlar için ideal bir elektrikli süpürge olmasını sağlar. Tozun% 99,98’ini emmek ve alerjenleri minimum toz emisyonuyla etkili bir şekilde yakalamak için entegre bir filtre sistemine sahiptir .

Filtreler, değiştirmeye gerek kalmadan kalıcı olarak kullanılabilir. Bunu yapmak için Rowenta Hijyen + çantalarını satın aldığınızdan emin olmalısınız . Bu torbalar, kirlerin dışarı çıkmasını ve toz bulutu oluşturmasını önlemek için otomatik olarak kapanan bir sistemle donatılmıştır.

Marka ayrıca 450 W’lık bir motora ve maksimum konumda 69 dB gürültü seviyesine sahip olduğu için sessiz kalmasıyla da övünüyor . Bununla birlikte, bu aralıkta daha sessiz olabilen modeller var.

Kafanın 2 pozisyonlu ve geri çekilebilir saplı tasarımı, ne kadar uzakta olursa olsun her köşeye ulaşmanızı sağlayacaktır. Ek olarak, ahşap zeminlerin, karoların, kilimlerin ve halıların derinlemesine temizlenmesini garanti ederler.

Çeşitli aksesuarlar içerir: 1 aralık başlığı, 1 düz başlık ve hassas zemin fırçası. Üreticileri bu ürüne o kadar güveniyor ki 2 yıllık garanti ve 10 yıllık tamir edilebilirlik sunuyorlar.

Tek dezavantajı, bir döşeme fırçası içermemesidir , ancak ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Bu ürünü deneyenler, daha hijyenik bir ortamı garanti eden ileri teknolojiye sahip modern bir ekipman olduğu için tavsiye etmektedir.


Rowenta RO3125EA Power XXL Sessizlik

Bir sonraki model XXL toz emme hacmine sahip olmasıyla dikkat çekiyor , yani 4,5 L kapasiteye sahip. Bu nedenle, büyük konut alanlarını torbayı değiştirmeye ara vermeden temizlemek mümkün.

Büyük hacmi, bu elektrikli süpürgenin tasarımının kompakt olmasını engellemez. Daha ziyade küçük boyutları ve hafifliği olan bir cihazdır. 8,8 metrelik bir hareket alanını kapsamak ve daha fazla hareket özgürlüğüne sahip olmak için 6,2 m güç kablosu ve 4 360 ° döner tekerleği vardır .

Metal teleskopik boru temizlerken uyan herhangi bir boyutta kişi önler ve bükme. Ayrıca herhangi bir dolapta kolay saklama için çıkarılabilir. rowenta süpürge yorumları kadınlar kulübü , rowenta silence force , rowenta elektrikli süpürge , rowenta dikey süpürge , rowenta silence , rowenta şarjlı süpürge , rowenta süpürge fiyatları , rowenta sessiz süpürge,

Yüksek emiş gücü, daha az enerji tüketen ve daha büyük kapasiteli bir motorla aynı şekilde çeken 450W EffiTech motordan kaynaklanmaktadır. Sapın içine yerleştirilmiş fırça, hassas halı ve zeminlerdeki kiri temizlemek için mükemmeldir.

Daha fazla hava / toz ayrımı ve saflaştırılmış ve temiz hava çıkışı için modern teknolojiye sahip bir filtreleme sistemi içerir . Dahil olan aksesuarlar, vakumlama deneyimini geliştirir ve herhangi bir yüzeye ulaşmanıza izin verir.

Bu model, bu markanın en ucuz torbalı kızak elektrikli süpürgelerinden biridir. Düşük fiyatı nedeniyle yedek çanta içermez , ancak ayrı olarak satın alınabilir.

Çoğu kullanıcı, bunun vaat ettiklerini yerine getiren bir model olduğunu ve aynı zamanda rahat ve pratik olduğunu düşünüyor.


Alerjisi olanlar için en iyi Rowenta elektrikli süpürgeler 

Alerji hastalarının toz akarlarını ve alerjiye neden olan diğer maddeleri temizlemek için iyice temizlenmesi gerekir.

Bunu yapmanın en kolay ve en verimli yolu, Hepa filtreli güçlü bir vakum ve A sınıfı toz giderme kullanmaktır . Ancak bu şekilde mikroskobik partikülleri bile aspire etmek ve mikropların yayılmasını önlemek mümkün olacaktır.

Araştırmama göre, bunlar alerji hastaları için en iyi Rowenta elektrikli süpürgeleridir.

Silence Force Allergy + Kırmızı ve Siyah, 3 aksesuar

Torbalı kızak modelleri arasında anti-alerji performansına sahip en iyi elektrikli süpürge Silence Force Allergy RO6859EA’dır. Bu modelin Hepa filtresi içerdiğini gösteren herhangi bir bilgi bulunmamakla birlikte, adı alerji hastaları için uygun olduğunu göstermektedir .

Alerjiye neden olan maddeleri ve toz parçacıklarını yakalamak için yüksek performanslı filtreleri Hijyen + torbalarıyla birleştiren modern filtreleme sistemi için bu elektrikli süpürgeyi seçtim .

Kendiliğinden kapanan tırnak sayesinde çanta rahat ve hijyenik bir şekilde değiştirilebilir. Onun 3 aksesuarlar Eğer akarlar için en sevdiğim yer olan mobilya, yatak ve halı vakum izin verir.


Silence Force Cyclonyc Kırmızı, Parke

Torbasız kızaklı elektrikli süpürgeler söz konusu olduğunda , en iyi elektrikli süpürge Silence Force Cyclonyc’dir.

Bu modeli , yüksek verimli filtrelerle gelişmiş siklonik teknolojiyi bir araya getiren son teknoloji ürünü tasarımı için öneriyorum . Bu sistem, akarlar ve bakteriler dahil ince ve kaba kirleri emebilir.

Yerleşik fırça narin zemin ve halı temizliği için idealdir. Öte yandan, aralık başlığı , kanepenin çatlaklarında, jaluzilerde ve diğer yarıklarda saklı olan kirleri yakalamanıza olanak tanır.


Evcil hayvanlar için en iyi Rowenta elektrikli süpürgeler 

Evcil hayvanlar, özellikle köpekler ve kediler olmak üzere her yerde saç ve mikrop bırakma eğilimindedir. Bu tür kirler alerjiye ve diğer türden komplikasyonlara neden olabilir.

Durumunuz buysa, evcil hayvanların bulunduğu evler için ideal oldukları için bu kılavuzun son 2 modeline dikkat edin.

Compac Power XXL Siyah + 1 Aksesuar

Torbalı kızaklı elektrikli süpürgeler söz konusu olduğunda , evcil hayvanlar için en iyi model Compac Power XXL’tir. 550 W motoru, büyük emiş gücünü garanti eder ve evcil hayvan kılı gibi büyük partikülleri süpürürken tıkanmaz.

Bu modeli seviyorum çünkü her tür zemin için uygun bir turbobrush fırça kafasına sahip birkaç modelden biri . Ayrıca arabayı, mobilyaları, yastıkları ve pencereleri temizlemek için 2’si 1 arada bir başlık içerir.

Büyük hacimli tank, poşeti doldururken emme kaybını en aza indirmek ve daha fazla miktarda yabancı madde emmek için siklonik filtrasyona sahiptir .


Swift Power Siklonik Kırmızı, Klasik

Bu, evcil hayvanlar için en iyi torbasız kızak elektrikli süpürgedir . Bu ekipmanla evinizi temiz ve tüysüz tutmak daha kolay olacaktır.

Bu modelin en göze çarpan özelliği, evcil hayvanların zeminde bıraktığı tüyleri, arabayı, mobilyaları, halıları ve diğer yüzeyleri yakalamak için mükemmel bir mini motorlu fırça içermesidir .

Gelişmiş siklonik sistemi, ince ve iri parçacıkları toplamak için 3 tip filtre içerir . Ek olarak, filtrelerden biri motoru kirden arındırır ve bu da kullanım ömrünü uzatır.

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219