Şahane Turkuaz Salon Fikirleri

Turkuaz duyduğumuzda, suyun ve gökyüzünün güzelliğinden ilham alan fikirler alıyoruz. Bazen, bu renk nefis olarak ortaya çıkıyor çünkü çocuklara alışveriş merkezinde alabileceğimiz bazı ciklet aromalı pamuk şekerlerini hatırlatıyor. Bu rengi gördüğümüzde, çocukluğumuza geri döndürülüyoruz ve bu rengi, başka bir ev geliştirme projesi için kullanabileceğimiz palete, oturma odamızda ekleyerek hatırlatmak istiyoruz.

Bugün, bize küçükken sahip olduğumuzu hatırlatan ve evdeyken kullanabileceğimiz daha modern, çağdaş ve hatta eklektik bir tasarıma geri getiren 15 Şahane Turkuaz Oturma Odası Fikirleri’ni aramaya başladık. Aşağıda bulunan bu oturma odası tasarımı, gerçekten seveceğinizi düşündüğümüz örneklerden bazıları.

Siyah ve beyaz çizgili kanepe, turkuaz duvarlara, pembe sandalyelere ve zebra yastıklara karşı kendine has! Bütün gün oturma odasına bakabiliriz!

Kapılardaki detaylar oldukça güzel, bu alanı mükemmel renkleriyle vurguluyor. Bu resme baktığınızda farkedeceğiniz ilk şey budur, ancak vurgu duvarlarıyla daima hatırlamamız gereken bir şey yoktur.

Bu San Francisco oturma odasındaki renklerin oldukça ilginç olduğuna katılıyor musunuz? Birbirlerine zıtlık gösterirler ancak aynı anda birbirlerini tamamlarlar. Mobilya ve dekor birbirinden eşsiz ve her parça içlerinde çok fazla hikaye anlatıyor gibi görünüyor.

Bu salonda büyük roller oynayan üç rengimiz var; turkuaz, yosun yeşili ve kahverengi. Onları perdelerde, yastıklarda, alan halısında ve dekorlarda görebiliriz. Beyaz, temel olarak tüm bu renkleri mükemmel bir şekilde karıştırabilmek için nötrleştirir.

Ch

Bu modern, çağdaş oturma odası, turkuaz bir mekan için çarpıcı bir örnektir. Kare cam sehpa ile eşleşen benzersiz avize. Bu alandaki beyazlar onu şık ve çok güzel yapar.

Lennoxx, her şeyi biraz içeren harika bir dizi alana sahiptir – tıpkı içinde turkuaz olan bu beyaz oturma odası gibi. Resim ve yastıklar kesinlikle süper iyi görünüyor görünüyor!

Duvarlardan kitap raflarına giden boya, tasarımcılar için büyük bir hamledir, duvarları tamamlayan, nadiren değil, düzenli renkli raflar görüyoruz. Mobilya sadece orada oturup güzel görünüyordu.

Bu oturma odasındaki turkuaz vurgular, çarpıcı bir alanın bir parçası gibi görünmek için yeterli! Beyaz her şeyin temiz ve yeni görünmesini sağlar, ancak turkuaz yastıklar ve perdeler fark yarattı.

Borghese büyük oval sehpa, Lily beyaz Barok ayna ve özellikle ev sahibi için yapılmış bir alan kilim bu Minneapolis’in çağdaş oturma odasını özel kıldı. Mükemmel renk kombinasyonu!

Nirmada, bu alanı sık sık eğlendiren bir müşterinin yaşam tarzını yansıtmak için renkli ve eklektik bir oturma odasına dönüştürdü. Nirmada, yıllar boyunca bu müşteriyle çalışmış, eski parçaları toplamış, eskileri tekrar toplayarak ve bu küratörlüğünü yaratan görünüm için yeni şeyler eklemişti.

Bu oturma odasının rengi sadece lezzetli görünmekle kalmıyor, aynı zamanda dekorlardan dolayı gerçekten tropikal hissediyor ve plajı hatırlatıyor. Her gün bu alana uyanmak sakıncası olmazdı.

Oturma ve aksan Büyük set! Kanepe, bazı yastıklar ve halı, bizi bu evde yaşamayı istemeye iten şeylerden birkaçı. Ama tüm dürüstlük, bu salon gerçekten temiz!

Bu oturma odası için şam duvar kağıdı biraz cesur ama bu alanın görünümünü tamamlıyor. Duvarları ve mobilyaları tamamlar, minderler ve yastıklar ile süslenir.

Bu boşluğa bir bakış ve zaten ona âşık olduğunuzdan eminiz. Duvarlardan alan halıya – süper aşık!

Bu oldukça eklektik bir oturma odası. Renkleri harika ve mobilya kombinasyonu da canlandırıcı! Arka planda kırmızı avize dikkat edin.

Bu 15 Şahane Turkuaz Oturma Odası Fikirleri, belli bir rengin bizi ne kadar eğlenceli ve akılda bırakabileceğimizi hatırlatıyor, kendimize karşı duyduğumuz sıcak duyguyu yeniden yaratmamızı istiyor. Daha turkuaz bir eğlenceye meraklıysanız,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com