Salon da kahverengi ile uyumlu renkler nelerdir

Güzel kahverengi salon
Bu renk iş demektir. Bu ciddi, toprağa düşüyor ve istikrar, yapı ve destek anlamına geliyor. Bu renk güvenlik için güçlü bir ihtiyaç ve aidiyet duygusunu teşvik eder – ailenin ve arkadaşların birinin hayatında en önemlisi olmasıyla. Renkler anlamında kahverengi, malzeme güvenliğinin rengi ve malzeme sahipliğinin birikmesidir.

  • kahverengi salon takımı,
  • kahverengi koltuk takımı kombinleri,
  • evim şahane kahverengi koltuk takımı,
  • kahverengi ile uyumlu renkler nelerdir,
  • kahverengi koltuklara ne renk duvar boyası gider,
  • kahverengi koltuk takımına uygun halı
  • kahverengi koltuk takımı dekorasyonu
  • sütlü kahveye hangi renk

Kahverengi cana yakın ve ulaşılabilir. Pratik ve gerçekçi bir şekilde sadık, güvenilir ve güvenilirdir. Renk psikolojisinde kahverengi, dürüst, gerçek ve içtendir. Her iki ayağın da sıkıca yere dikildiği çalışkan, çalışkan ve güvenilirdir. Şehvetli, hassas ve sıcaktır, bir sakinlik ve rahatlık duygusu içine çeker. Bütün bunlar ve daha fazlası, 15 Güzel Kahverengi Salonun altında göstereceğimiz sonraki fotoğraflarda görülebilir.

Carmel Orta Yüzyıl Oturma Odası
kahverengi oturma odaları

Çarpıcı duvar panellerine ve orta sehpayla eşleşen kesitlere bakın ve tavanı ve döşemeyi hemen hemen tamamlayın!

Ahşap zemin

Ahşap zemin, hoş alan halısı ve sade beyaz yüzer dolaplar, masalar ve kesinlikle çarpıcı görünen beyaz kanepe. Bu oturma odası için renk kombinasyonu gerçekten çok güzel!

Oturma Odası
kahverengi

Duvar panelleri ile göreceli renklere sahip güzel bir konsol ve orta tabla ile bir tür kahverengi bölücü. Açık renkli oturma odası kanepesi ve bu oturma odasını oldukça güzel kılan döşeme ile tamamlanmaktadır.

Kahverengi vurgulu duvarı tamamlayan hoş beyaz ve bej renkli duvarları, tavanı ve kesitleri olan bir oturma odası.

Bu oturma odasının havası, açığa çıkan karanlık kirişler ve kahverengi koltuk nedeniyle karanlık görünüyor. Kırmızılar, beyazlar ve bejler, bu yaşam alanına drama veren küçük renklerdir.

Koyu renkli mobilyalar, tasarımcıların bu mekanla yaptığı kombinasyon nedeniyle muhteşem görünüyor. Şömine mantosunun duvar dekorunu seviyoruz.

bir keresinde “Renkler hakkında tarafsız hissetmiş gibi davranamam. Parlak olanlarla seviniyorum ve fakir kahverengiler için gerçekten üzgünüm. ”Bu rahat ama zarif odada farklı tonları ve dokuları gördükten sonra bunu söyleyip söyleyemeyeceğinden emin değiliz.

kahverengi oturma odaları

Mat kahverengi lake yapılı, yaşlandırılmış doğal meşe sürgülü kapaklı ve boyalı cam altında koyu kahverengi ortamlı ortam ünitesi. Mat kahverengi lake arka paneller.

Modern Oturma Odası
koltuk sistemi

Uzatılmış köşe kanepe oluşturmak için bir araya getirilmiş benzer bir kanepe sistemi örneği. Bu düzenlemenin mekân üzerinde ne etkisi var!

Kolay ve zarif bir görünüm için sıcak nötrleri karıştırın. Sıcak tarçın-kahverengi bir kanepe, espresso perdeleri ve soluk latte-köpük renkli duvarlarla desteklenen bu oturma odası düzenini tutturur.

Bu tiyatro odası zarif ve rahattır. Çok büyük değil ve çok küçük değil. Derinlemekten ziyade geniş olmasını seviyoruz. Renk paleti karanlık olsa da, hala sıcak ve ev gibi.

Bu oda çok ilginç ve çok sayıda katta çalışıyor. Nötr renk paleti ile çalışma hakkında burada öğrenmek için çok. Bir oda için kilim kararları verirken, başka bir yaklaşım da çoklu kilim alanlarını getirmektir. Bu, birden fazla oturma düzeni ile oda büyük olduğunda çok etkili olabilir.

Soluk tuğla ve beyaz ahşap ile tek bir duvarda daha küçük ölçek. Bu mekan için minimalist konsept gerçekten ilginç ve doku dolu.


Mutfak tavan tasarımı

Bu oturma odası hakkında sevdiğimiz çok az şey: Trim. Şömine. Timbers. Odun. Mutfak tavanı Her şey. Bu alan bir tür biridir!


kahverengi oturma odaları

Raf ünitesi muhteşem! Eski ve geleneksel bir kombinasyonu gibi görünüyorlar. Koyu renkli orta sehpa ve kahverengi kanepe, gri kanepeler ve açık renkli duvarlarla mükemmel bir şekilde eşleşir.

Daha önce yayınladığımız listeyi beğendiniz mi? Kahvenin, sağlam ve olgun bir düz renk olduğunu eklemek isteriz. Kendi güvenli küçük dünyasında çalışmayı tercih ediyor – kaygısız ve kendiliğinden değil ve sürprizlerden hoşlanmıyor. Birçok kişi tarafından sıkıcı ve sıkıcı olarak sıkıcı sayılabilir. Aslında batı dünyasında, turuncu ve sarı ile birlikte en az tercih edilen renklerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com