Salon için kaymaz fayans

Bildiğimizden daha fazla ev için, yer karolarının kullanılması çoğunluğun tercihidir. Güzel, temizlenmesi kolay ve ihtiyaçlarımıza uygun farklı tasarım ve boyutlardan birini seçebiliyoruz. Ahşap, seramik, vinil ve çok çeşitli yer karoları var, bugün için size Klas Oturma Odası Yer seramik listesi göstereceğiz.

  • kaymaz fayans,
  • kaydırmaz fayans,,
  • kırmızı fayans,
  • taş desenli fayans,
  • seramik porselen,
  • porselen seramik

Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla renk var – ancak arkadaşımızın evinde, ofislerinde veya ticari alanlarında düzenli olarak gördüğümüz beyazdan çıplak görünüme sahip renkler. Neden olmasın? Bu renklerin, duvarlarımızın veya mobilyalarımızın renkleri ile karıştırılması ve eşleştirilmesi için kullanılması güvenlidir. Bugün sizin için sahip olduğumuz 15 Klas Oturma Odası Yer seramik , gördüğümüz normal renklerden ve tasarımlardan biraz daha fazla, ama sizi düşünün, bu tasarımlar ve renkler sadece ilginç ve süper şık! Bir göz at!

oturma odası yer seramik

Lambaların siyah duvarları nasıl aydınlattığını ve parlak cilalı zeminlere nasıl yansıdığını seviyoruz.

Bu karo tasarımının vintage tasarımı ve hissi sadece üreticiler tarafından değil, aynı zamanda onları satın alan müşteriler tarafından da sevilir.

Cam veya akrilik aksan sandalyeye bakmak oldukça rahatsız görünüyor, ancak oturma odasını daha da genişletti – aslında, zaten geniş. Zemin döşemelerinin öne çıkma şeklini seviyoruz, çünkü etrafındaki her şey renkli.

Yeşil duvarlar, beyaz tavan ve oturma odası sandalyeleri için farklı renklerin karışımı kırmızımsı yer seramik ile uyumludur.

Bir kaç kıvrımlı tavan ve güzel detaylar fark yaratıyor! Döşeme karolarının düzenlenme şekli bile bu oturma odasındaki tüm farkı yarattı.

porselen yer karoları

Bu oturma odası için yer karolarının porselen rengi gerçekten dikkat çekici! Beyaz, temiz ve düzenli! Bir ev sahibinin katları için isteyeceği her şey!

gri renkli yer karoları

Bu gri renkli yer karoları kesinlikle favori! Şık ve modern! Bu, herhangi modern bir evle kesinlikle eşleşecek bir renk!

Bu yaşam / yemek alanı için kullanılan nötr renkleri tamamen seviyoruz. Vurgulu sandalye ve merkez masası için farklı bir renk tonu ekleyerek bu alana derinlik kattı – elbette, bunlarla veya olmasa da, oda hala zarif ve çekici görünüyor!

Bu eski püskü oturma odası kesinlikle ilginç ve anlatılacak öykülerle dolu – ama bu alana daha fazla dram katan döşeme için doğal dokulu karolara bakın.

Bu, duvarlar ve zemin tarafından oynanan doku nedeniyle ilginç bir salondur. Sadece farklı bir kesim ile benzer görünüyorlar. Burada kullanılan ana renk bej olduğu için, yan tarafa bir bitki eklenmesi artıdır!


beyaz boyalı ev

Beyaz boyalı bir ev, sağlanan yer karoları sayesinde aynı anda büyüleyici ve basit görünüyor.

Sinerji
duvar boyası

Güzel Evler ve İç Mekanlar

DC Fine Homes and Interiors, duvar boyası ve kesit için çıplak renklere yakın bir yer kullandı – ancak biraz daha koyu yer seramik rengi kullanarak bu devasa alana göz alıcı bir görünüm kazandırdı.

İlginç desen değil mi? Petek, bize arıları hatırlatan bir tasarımdır! Bu oturma odası tasarımında, koyu zemin kaplamaların duvar rengi ve mobilyaların daha açık tonlarında nasıl çalıştığını görebiliriz.

Bu oturma odası resminde, zeminin renginin şömine duvarı ile ne kadar ilişkili olduğunu görebiliyoruz – bu gerçekten işe yarıyor, çünkü mobilyalar ve alan halıları rengine benzediğinde bile, farklı desen ve dokuların kullanılması gerçekten harika çalışıyor!
oturma odası yer seramik

Tamam, cennetteki gibi hissetmeni sağlamak için tasarlanmış oturma odalarına bakmıyorsun. Cidden, beyaz tavan, duvarlar, kesit – merdivenleri ve pencereleri bile! İyi şeyler tasarımcı koyu tuğlalı bir şömine ekledi ve yer döşemesi tahtaya benziyor – bu yer yer cenneti!

Ve bu girişimci veya iş adamı ya da kadın iseniz sadece evlerimizde değil aynı zamanda ofislerimizde ya da dükkanlarımızda da kullanabileceğimiz Oturma Odası Yer seramik listemizdi. Tasarımlar, basit olanlardan daha karmaşık olanlara ve mekanlarımızdaki tasarımları tamamlayan desenlere sahip olanlara kadar değişir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com