Salon Odalarının Tadilatlarından Önce ve Sonrası

Oturma odası, misafirlerimizi ağırladığımız ve ailenizle bağ kuracağımız bir yer. Bazıları için, birlikte film izleyebilecekleri veya tahta oynayabilecekleri bir alandır. Yaşam alanı bir evde en çok kullanılan alanlardan biridir. Bu nedenle, alanın zaten donuk göründüğünü düşündüğünüzde bir makyajı hak ediyor.

salon dekorasyonu
salona açılan odalar
salon dizaynları
ev gezmesi mutfak
ev gezmesi oturma odasi
ev gezmesi yatak odası
ev gezmesi salon instagram
ev gezmesi balkon
  • salon dekorasyonu
  • salona açılan odalar
  • salon dizaynları
  • ev gezmesi mutfak
  • ev gezmesi oturma odasi
  • ev gezmesi yatak odası
  • ev gezmesi salon instagram
  • ev gezmesi balkon
salon dekorasyonu
salona açılan odalar
salon dizaynları
ev gezmesi mutfak
ev gezmesi oturma odasi
ev gezmesi yatak odası
ev gezmesi salon instagram
ev gezmesi balkon

Bu salon yapımcıları ile şaşıracaksınız. Resimlere yer verildiğinden, makyajın öncesi ve sonrasında alanın farkını görebileceksiniz. Bununla yeniden tasarımı daha da takdir edersiniz. Dönüşümleri görmeye hazır mısınız? Aşağı kaydırmaya başlayın ve bu makalenin sonunda en sevdiğiniz makyaj hangisi olduğunu bize bildirin.

Şömineyi tanımayacaksınız, çünkü döşemeli bir arka koltuk ile çevrelenmiş koyu siyah bir plaka ile yeniden tasarlandı.

salon dekorasyonu
salona açılan odalar
salon dizaynları
ev gezmesi mutfak
ev gezmesi oturma odasi
ev gezmesi yatak odası
ev gezmesi salon instagram
ev gezmesi balkon

Bir zamanlar kasvetli oturma odası, üç ya da dört ince tabaka ile beyaza boyandı ve gerçekten güzel çıktı. Renkler yaşam alanına daha fazla hayat katar.

Büyük bir aplike taş şömine, bir zamanlar oturma odasının en dikkat çekici özelliğiydi, ancak yeni, basit bir şömineye dönüştürülmüştü. Nötr beyaz deri seksiyonel ve güzel aydınlatma da eklendi.

Şöminenin geleneksel çizgileri, çağdaş bir görünüm için geometrik ateş perdesi ve kalın çerçeveli ayna ilavesiyle dengelenir. Oturma odası, “kısıtlanmış bir lüks” elde etmek için değiştirildi.

Sahipleri bu canlı tavuskuşu resmini duvara yerleştirmek istedi. Bununla, iç mimar tavus kuşunun rengini aldı ve aksan ve hatta kanepe için kullandı. Duvarlar berrak bir zemin için tarafından boyandı.

Sahipleri, yaşam alanının rengini ve resmi taçlandırmayı sevmedi. Böylece, değişti görünüm ve duvarların rengi onlara güzel mobilyalar ekledi.

Başlangıçta, alan karanlık hisseden küçük odalara bölündü, böylece arka bahçenin manzarasını engelleyen duvarlar sonraki fotoğrafta görüldüğü gibi kaldırıldı. Artık daha fazla ışık alanı kışlayabilir ve yaratıcı bir şekilde döşenmiştir.

Daha önce oturma odası oldukça güzel görünüyordu ama çekici değildi. Böylece, tadilatta, büyük oda iki oturma alanına bölünmüştür. Açık renkli pencere uygulamaları, mekana drama yapan kemerli kapıları tamamlıyor.

oturma odasında, tarihli, büyük bir aynası olan orijinal şöminesi vardı. Duvarların boyanmasının yanı sıra, sıva etrafı karlı beyaza boyanırken şömine temizlenmiştir.

Açıkçası, sahibi süper mutlu! Farklı alanlara ve güzel renklere sahip olan önceki alanın ve yeni alanın farkına bakın.

Ailenin iki aktif ve atletik yetişkin ve iki küçük çocuğu var. Açıkçası, yaşam alanı burada yaşayan insanların canlı ve giden kişiliğini yansıtmıyordu. Aslında modern, sıcak, rahat ve sakinleştirici bir oturma odası istediler. Böylece, yer boyandı ve tamamen yenilendi!

Bodrum yalnızca bir çöplük zeminiydi ve mülk sahipleri, ailenin bir araya gelebileceği bir yer olmasını istiyor. Herkese uyacak geniş bir seksiyonel kanepe olmasını ve TV ya da şömineyi hareket etmeden seçebilmelerini sağlamayı istediler. Açıkçası, onların isteği kabul edildi ve bir yer mini bar ile çok rahat bir alana dönüştü.

Tavanın beyaza boyandığını ve parkenin tahtaya dönüştüğünü görebilirsiniz. Ancak artık şömineyi modern bir şömineye dönüştürüldüğü için tanımayacaksınız. Yaşam alanı, özellikle doğal ışığın girmesini sağlayan beyaz cam pencerelerle çok hoş görünüyor.

Oturma Odası Tadilat

Oturma odasının geri kalanını görürseniz, onu daha da çok seveceksiniz. Köşedeki lavabo şık bir değiştirildi. Oturma odası duvarlara ve tavana boya ile aydınlatıldı. Şimdi rahat bir oturma alanı ve diğer mobilyalar ekleyen temiz çizgili bir görünüme sahiptir. Gri ve kireç kombinasyonu çok hoş!

Pencereyi büyütmek için iki tarafa raflar eklenmiş ve aralarına bir oturma yeri yerleştirilmiştir. Duvarlar maviye boyanmış ve diğer dekorlar ve mobilyalar üzerine bazı portakal vurguları eklenmiştir. Hiç şüphesiz, tasarımcı odaya karakter ekleyebildi.

İlham hissediyor musun? Yukarıda gördüğünüz şeylerden dolayı oturma odanızı yeniden dekore etme konusunda motive olduğunuzdan eminiz. Kişinin yaratıcılığıyla hiçbir şey imkansız değildir. Hatta kendi mobilyalarınızı yenileyebilir ve kendi dekorasyonlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Ancak, kendinize güvenmiyorsanız, bir iç mimar edinin veya daha iyi bir iç mimar ile iletişime geçerseniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com