Salon Tasarımında Ahşap Duvar Panel

ahşap duvar paneli,
yarım duvar ahşap kaplama,
ahşap duvar kaplama nasıl yapılır,
duvar ahşap dekorasyon,
masif ahşap duvar kaplaması,

Duvarlar çok farklı şekillerde tedavi edilebilir. Bazıları, endüstriyel bir görünüm için betonu tamamlanmamış halde bırakırken, bazıları ise kendi evlerinde göründüğü kadar farklı bir dünya yaratmak için bazı duvar çıkartmaları veya duvar resimleri ekliyor. Açık tuğla duvarlardan yararlananlar da var. Bazıları ise duvarlarını istedikleri renkte boyadılar. Ancak duvarlarınıza daha fazla hayat vermenin bir başka iyi yolu ahşap paneller kullanmak.

Ahşap paneller duvara eklenen kareler veya dikdörtgenler şeklinde olabilir. Duvarın çoğu yerinde kullanılabilirler veya sadece duvar aksanları olabilirler. Bugünün yazılarında, duvarları için ahşap paneller kullanan oturma odalarını göstereceğiz. Her birinin tarzı nasıl değiştirdiğini ve tahta aksanların oturma odasını nasıl geliştirdiğini kontrol et.

Burada farklı boyutlarda ahşap paneller kullanılmıştır. Bunu benzersiz kılan şey, hepsini yan yana koymak yerine, yaratıcı bir şekilde üst üste binme ile kurulmuş ve bazı gömme aydınlatma için yeterli alan sağlamasıdır.

Duvarın bir tarafını örten ahşap panellerle oturma odası çok temiz görünüyordu. Modern şöminenin yanı sıra odaya sıcak bir dokunuş katıyor.

Salon Tasarımında Ahşap Duvar Panel

Bunu güzel yapan şey sadece ahşap paneller değil, aynı zamanda vurgulu ışıklar eklenmiş duvara yerleştirilmiş olan teşhir alanıdır.

Sadece beyaz bırakmak yerine, yüksek tavanlı odanın daha güzel görünmesi için duvarın bu alanına ahşap paneller yerleştirildi.

Ahşap bu alanda her yerde! Tavan tasarımı etkileyici ve bir kısmı için ahşabın kullanımı sakin bir hava yaratıyor. Ancak eğlence sistemi için yapılan ahşap çalışmalarına bir göz atın, o yüzden yaratıcı değil mi?

Aynı zamanda bir rekreasyon odası ve medya odası olan bir yaşam alanı kesinlikle evin en sevdiğiniz yeri olabilir. Bu alan her yerde ışıklarla ve ahşap duvarlarla da iyi tasarlandı.

Ahşap dokuyu koruyan dikey ahşap panellere sahip çağdaş oda. Odanın bir tarafındaki beyaz tuğla duvarla birleştirilmiştir.
ahşap panel duvarlar

Şimdi bu eşsiz bir yaşam alanı! Doğal renklerini ve dokusunu ortaya çıkaran boyasız ve bitmemiş ahşap panellerin kullanımıyla perişan bir görünüm yaratır.

Salon Görünümü 3
vurgu duvarları

Ahşap paneller, bu oturma odasında görebildiğiniz gibi vurgulu duvarlar olarak da harika olabilir.

Ahşap Duvar ile Oturma Odası
ahşap duvarlar

Ahşap duvarlara ve bu alana mükemmel şekilde uyan bazı mobilyalara sahip rahat bir oturma odası.

Bu, Hong Kong’da duvarlar ve döşeme için ahşap kaplama kullanan bir daire. Düzgün ve çok sakin görünüyor!

Bu bir genç için bir yaşam alanı. Tasarıma Japonca bir dokunuş var gibi görünüyor. Ahşabın kullanımı sadece görünüşü tamamlıyor ama düz ahşabı kullanmak yerine çekiciliği artıran beyaz astarlar var.

Şömine alanı için yine ahşap paneller. Bu tür bir tasarımın bazı yaşam alanları için ortak olduğu anlaşılıyor.

Bu salonun bir güzellik olduğu konusunda kesinlikle hemfikir olacaksınız! Basit görünebilir ancak dokunun akıllı kullanımı bir araya gelerek hoş bir manzara sunar.

Koyu ahşap döşemeyi seveceğinize eminiz, ancak ahşap duvar panelleri de bu salonun harika özellikleri.

Ahşap gerçekten ev tasarımında yaygın olarak kullanılan malzemelerden biridir. Sadece iç mekan için değil aynı zamanda dış mekan ve evdeki mobilya, aksesuar ve diğer unsurlar için bile iyi görünebilir. Bu nedenle, bir ev ne kadar modern olursa olsun, daha sıcak ve daha sıcak görünmesi için hala bazı ahşap dokunuşları olacaktı. Ayrıca ahşap duvar panelleri ile yatak odası vitrinde .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110