Salon Tasarımında Tuğla Duvar Vurguları

Tuğla duvarlı yatak odalarının bir listesini gördünüz ve yatak odalarının tamamen çarpıcı görünmesine şaşırdığınızdan eminiz. Bu gerçekten sadece bir yaratıcılık meselesi. Ayrıca, denemekten korkmamanız gerekir çünkü bununla eşsiz bir tasarım elde edebilirsiniz. Buna güzel bir örnek, tuğla duvarlara maruz kalan iç kısımlardır.

  • salon taş duvar dekorasyonu,
  • ev içi tuğla duvar,
  • taş duvar ünite modelleri,
  • taş duvar dekorasyon örnekleri,
  • nişli taş duvar modelleri
  • doğal taş kaplama tv üniteleri
  • tv arkası dekorasyon modelleri
  • tv arkası taş kaplama modelleri

Gerçekten yaşlanan ve kullanılan tuğla duvarlar olan evler varken, iç kısımların bazı kısımlarına kasten tuğla dokunuşları da ekleyen evler de var. Diğerleri sadece eski evlerin görünümünü korudular ama bazıları modern iç mekanlara bile yerleştirmeyi seçti. Ne kadar iyi çalıştığını görmek ister misin? Tuğla duvar desenli oturma odası koleksiyonuna göz atın. Bunu seveceğinize eminiz!


tuğla vurgulu duvarlar

Bu oturma odasının, kanepenin hemen arkasındaki gri renkli gri duvar ile ne kadar güzel olduğu. Bu, modern tasarımın bu oturma odasına doğaya bir dokunuş katar.

Kır Evi Salonu
ev yapısal tasarım

Evin yapısına yakından bakarsanız, çoktan yaşlandığını fark edeceksiniz ancak iç tasarım bizi eklektik dokunuşların son senaryosuna itiyor.

Tuğla duvar oturma odası
aydınlatma tasarımı

Salonun aydınlatması bu alan için değerli bir özelliktir. Burada kullanılan farklı tür ışıkların olduğunu fark edebilirsiniz. Aynı zamanda uyumsuz sandalyelere de bakın, çünkü bu yaşam alanına şıklık kattı.

İç oturma odası halısı

Farklı renklerdeki halının üzerine sıçraması, oturma odasına sanatsal bir görünüm kazandırıyor. Tuğla duvar da bu alana eşsiz bir kişilik kazandırdı.

Bu oturma odası çok ilginç görünüyor. Mutfağa açılan duvarlar ve asma katlar için tuğla kullanılmasının yanı sıra, açıkta kalan borular da eşsiz görünmektedir. Bu, bir erkeğin yaşamak istediği bir çatı katı.

Neşeli Evde Yaşam
şık tasarım

Chic- Bu, bu oturma odasını tanımlamak için kullanabileceğiniz bir kelime. Duvardaki galeri yaratıcı bir şekilde artı yastıklar için kullanılan renkli kumaşlar ve şömine için iyi tuğla işleri. Sadece mükemmel çarpıcı!

Temyiz için Tasarlandı

Halı ve atma yastık örtüleri için geometrik desenler bu oturma odasına hitap ediyor. Büyük pencereler ve geniş aydınlatma nedeniyle küçük alana rağmen iyi görünüyordu.

Dekoratör Vitrini
tuğla vurgulu duvarlar

Yeşil Kanepe İç Tasarımı

Beyaz yıkanmış tuğla duvarların dışardan parlaklığı getirdiği görülmüştür. Bu yaşam alanı, ev sahibinin yaşam tarzını gösteren unsurlar toplamıştır.

Stüdyo Yaşamı
stüdyo tipi ev

Alan ve mobilya dağıtımı iyi olan stüdyo tipi bir ev. Bej tuğla duvar oturma odası için çarpıcı bir vurgudur.

Klasik mobilyalar ile klasik iç. Tuğla duvar açıkken daha klasik görünüyordu.

Sıcak bir ortama sahip olan minimal bir oturma odası, aydınlatmasından ve renk seçiminden kaynaklanmıştır.

Şöminenin etrafı tuğla duvarlarla çevrilidir. Bu oturma odasına güzellik kattı.

Bu oturma odası, yalnızca yanan ateş nedeniyle değil, aynı zamanda yumuşak yastıkların yanı sıra tuğla duvarların verebileceği etki nedeniyle de sıcak ve rahattır.

Kırmızı Tuğla Duvar
yaratıcı tasarım

Sanatı ve yaratıcılığı heceleyerek, bunun gibi bir yaşam alanı elde edersiniz.

Oturma odası
tuğla vurgulu duvarla
r

Bu oturma odasının bütün görünümünü görecekseniz, bir bölgedeki beyaz yıkanmış tuğla duvarla çağdaş görünümünü takdir edebileceksiniz.

Tuğla duvarlı yatak odalarını gördükten sonra , tuğla duvarlı bir oturma odası listesi de gördünüz. Güzel değiller mi? Size vermiş olduğumuz iki toparlama ile, kesinlikle tuğla duvarların güzelliğini anlayabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com