Seveceğiniz 5 Güzel Saksı Dekorasyon Fikirleri

Çiçek saksıları sadece çiçek, bitki ve küçük sebze dikmek için iyi değildir. Ayrıca bir başlangıç ​​DIY projesi olarak da hizmet edebilirler. Çiçek saksılarının çoğu standart kil-kahverengi rengiyle gelir, bu da onu DIY projeleriniz için harika bir tuval yapar. DIY saksı dekorasyonunun yapılması kolaydır ve çok fazla zaman almaz, bu nedenle ilk DIY projeniz olarak mükemmeldir.

Bu sefer denemek için beş saksı dekorasyon fikrimiz var, bu yüzden boyanızı, fırçalarınızı ve işçilik malzemelerinizi hazırlayın.

Düz Renkler

Bu saksı dekorasyonu, DIY’de ellerimizi kirletmek için mükemmel bir başlangıç. Saksının tamamını renkle kaplayabiliriz ya da saksının sadece üst veya alt yarısını kapatmaya çalışabiliriz. Daha ilgi çekici hale getirmek için iki veya daha fazla farklı rengi birleştirebiliriz.

Desenler

Ellerimiz sabitse bu saksı süsleme tarzını deneyebiliriz. Çiçek saksılarımızı renklendirmek için çiçek veya geometrik şekiller gibi çeşitli desenler uygulayabiliriz. Yan yana dizildiklerinde birçok saksı arasında bir süreklilik hissi verebileceğinden, konumlandırma konusunda yaratıcı olun.

Sarma

Bu saksı dekorasyonu belki de yapılması en kolay olanıdır. Tek ihtiyacımız olan yapıştırıcı, ambalaj malzemesi ve yaratıcılık. Ambalaj, kumaş, hediye paketi, gazete, sicim vb. Gibi herhangi bir şey olabilir. Malzeme istenildiği gibi kesilebilir ve şekillendirilebilir ve sadece bir tutkal ile saksı etrafına sarılabilir.

Süslenmiş Süsler

Saksı dekorasyonumuz için yapıştırıcı ile başka bir stil deneyebiliriz proje. Saksıyı küçük taşlar, mücevherler, boncuklar, payetler ve benzerleri gibi küçük nesnelerle süsleyerek saksılarınıza yepyeni bir görünüm kazandıracak bir tür desen oluşturun.

Pırıltılar

Tüm bu pırıltılar altın değildir. Doğru, çünkü saksı dekorasyonunuzu yapabilirsiniz. parıltı da! Parıltılar doğrudan boyalara karıştırılabilir veya yarı kurumuş boyanın üzerine serpilebilir. Saksılarınıza ışıltı katmak için neon renklerle karıştırmayı deneyin.

Bunlar birkaç saksı dekorasyonu sade görünümlü saksılarınızda deneyebileceğiniz fikirler. Dekorasyon olanakları sınırsız, bu yüzden farklı görünümleri denemeye devam edin ve eğlenin.

(11 kez ziyaret edildi, bugün 11 ziyaret)

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219