Şık Bir Çatı Katı Tasarım

Çatı katı deyince lüks ve şık tasarım diyorum. Bu da bulunan tüm dairelerin özünü özetlemektedir. Ancak, bu beş yatak odasının (muhtemelen yedi) yatak odasının ve dört buçuk hamamın bu kadar özel olmasını sağlayan şeyleri bulalım. Başlangıç ​​için, oturma odasında, mutfak ve yemek alanında güçlü kırmızı vurgulara sahip, çağdaş ahşap görünüm, koyu ahşap mobilyalar ve zeminler ile bir araya geliyor.

ayak yüksekliğindeki tavan ve doğal ışığın içeri girmesine izin veren birçok büyük pencereyle, alan gerçekten çok geniş olduğundan ve kullanım için bol miktarda alan bulunduğundan görsel efektlere gerek yoktur. Ana süitteki iki gömme dolap, herhangi bir kadının kalbini alırken, beyaz mermer kaplı banyo rahatlamaya davet ediyor. Bu katta bir medya odası ve ofis, ayrıca üç yatak odası ve iki buçuk banyo bulunur.

Muhteşem merdivende üst katta yürürken, beşinci yatak odasını ve dördüncü tam banyosunu, ışıklandırması tarafından ustaca aydınlatılmış bir medya odasını, başka bir ofisi ve çatıda özel bir güverte, gazlı bir şömine, açık mutfak ve yemek odası bulduk. Yeşil dekorun tadını çıkarmak için bol miktarda koltuk.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219