Şık Modern İç Ofis Dekorasyon Fikirleri

Teknik Ofis Masası

  • ofis dekorasyon örnekleri,
  • ofis dekorasyon görselleri,
  • ofis dekorasyonu nasıl olmalı,
  • küçük ofis dizayn örnekleri,
  • büro iç dekorasyon örnekleri,
  • en şık ofis tasarımları,
  • ofis iç dekorasyon,
  • küçük ofis dekorasyonları,

İşte ofisiniz için şık ve modern bir iç dekorasyon fikirleri koleksiyonu. Gerçekten iyi görünümlü ve yenilikçi iken bazıları ucuz olabilir. Daha iyi bir kombinasyon ve görünüm için, duvarlar veya beklenmedik kombinasyonlar için siyah, gri, mor gibi modern bir renk de seçebilirsiniz. Bu numara, sadece işverenleriniz için çalışmak için modern bir ofis değil, aynı zamanda psikolojik açıdan konuşursak, etkinliklerini ve yaratıcılıklarını teşvik etmenin bir yolu olacaktır. Saygılarımla, beyaz ve basit bir yerde kim çalışabilir ve aynı zamanda ustaca fikirleri olan var mı? İşte ofisiniz için modern dekorasyon fikri:

Kendi özel dünyaları

Her işveren için ayrı alanlar yaratmak istiyorsanız, bunun için bu dekorasyon fikrini seçebilirsiniz. İstediğinize bağlı olarak, duvarlar için farklı renkleri karıştırabilir veya seçebilirsiniz. Örneğin, onlar için bir yaratıcılık istiyorsanız, bunu masmavi, bon-bon pembesi veya neden olmasın, parlak yeşil gibi sıcak bir renk dünyası yapabilirsiniz.

Aydınlık bir toplantı odası

Parlak bir oda, iki önemli konuya dikkat ederseniz ciddiyeti ancak aynı zamanda yaratıcılığı da artırabilir: parlaklık seviyesi ve odadaki dikkatin dikkatini dağıtabilecek nesne sayısı. Bunu tek bir kelimeyle özetleyerek, sırrın olabildiğince basit tutmak olduğunu söyleyebiliriz. Gri nüanslar ayrıca düşünme kapasitesini geliştirecek ve düz çizgiler onlara pratiklik fikrini uyaracaktır.

Kristal gibi temizle

Resimden bir tanesi Uffix’in bir Krystal Executive Masası. Herhangi bir saygın iç dekorasyon mobilya mağazasında kolayca bulabilirsiniz, ancak burada vurgulamak istediğim, herhangi bir cam masanın sizi aynı zamanda çok fazla dekorasyon zevkine sahip ciddi ve güçlü bir adam gibi göstermesini sağlayacağıdır. . Camı deri, metal veya ahşap gibi bazı diğer şık malzemelerle birleştirdiğinizde, görecek olanların üzerinde tamamen bir etki elde edersiniz.

Her şey beyaz ve siyahla ilgili

Şahsen, Cattelan Italia tarafından yapılan bu ofise tamamen aşığım. Basit çizgilerden ve şeyler arasındaki zıtlıktan etkilendim: o odadaki asıl mesele siyah ve geri kalan her şey beyaz. Ayrıca burada, bu dekorasyon fikrinde ışığın kendi önemli bir yeri olduğunu fark edebiliriz. Cube’dan canlı çıkabilmek için maksimum kapasitenizi düşünmeniz gereken yeni bir dizi gibi.

zıtlıklar

Cosmetal’ın Kendu Ofis Masası yalnızca bir şeyi göstermektedir: zıtlığın ne yapabileceğini. Koyu turuncu, siyah ve beyaz arasındaki beklenmedik kombinasyon anında değerli yer fikrini getiriyor. Mükemmel bir ofis dekorasyonu yapmak için çok paraya ihtiyacınız yok ama çok fazla renk karışımı, çok fazla sinir ve denge hissine ihtiyacınız var. Her rengin, tam olarak bir amacı ve miktarı vardır, böylece dengeleri mükemmel bir şekilde dengelenir.

Tüm ormanda başladı

Daha önce de söylediğim gibi, tek ihtiyacınız olan bir çok irade, hayal gücü ve bir boya kovası ve elbette, resim konusunda çok yetenekli biri. Duvar resimleri, bu yıl eski ve klasik tabloların ya da çerçeveli fotoğrafların ötesine geçerek, korku yaratıyor. Bu basit tekniği kullanarak bir odayı hayal edebildiğiniz şekilde dönüştürebilir ve büyük bir etkisi olacağından emin olabilirsiniz.

Şahsen, odayı aşırı yüklemek için tek amacı bu avizeyi çıkartacağım ve her sandalyeye düşmek için bazı basit ışıklar uygulayacağım. Fakat bu odanın, zemindeki taze yeşil sayesinde, ücretsiz olan siyah ve beyaz çizgiler sayesinde bir mahkum fikrini ilham verdiğini göz ardı edemiyorum. Yeterince hayal gücü ve az miktarda parayla harika şeyler yapabileceğiniz başka bir güzel örnek.

Renkli ve doğal

Buradaki en önemli unsur, doğanın tamamını dışarıdan görmenizi sağlayacak olan büyük penceredir. Ayrıca, önemli olan bir başka husus, çalışılan tüm ayarların yanı sıra, duvardaki kompakt diskler veya monitörün yakınındaki küçük çiçekler gibi, bu modern ofisin özünde pratik olarak olmasıdır. Belgeleri koymak için birçok çizim ve saklı yere ve sandalyenizden hareket etmeden ihtiyacınız olan her şeyi yapmak için büyük bir masaya sahiptir.

“Hepsi yeni ve hepsi eski” dedi bir şiir ve bu resim bunun mükemmel bir örneği. Ancak temsil izleyicinin gözünde olduğu için, kimin izlediğine bağlı olarak çok farklı anlamlara gelebilir. Benim için bu, günlük hayatımızın gereklilikleri ile rustik, doğal ve sadeliğin harika bir birleşimidir.

Yazarın ofisi

Buradaki her şey, o sandalyede oturan adamlara ilham verecek şekilde incelenir ve düzenlenir. Hiçbir şey çok fazla değildir, hiçbir şey çok az değildir ve hepsi yeni fikirler yaratabileceğiniz mükemmel yeri bir araya getirir. Siyah, baskın olan renktir ve masa, burada mümkün olduğunca mükemmel görünmesini sağlamak için kaygılanan bir direnç parçasıdır. Basit bir oda gibi görünse de, aslında her detayın zarif çizgileri olan duvar kağıdı ile başlayan ve zeminden yumuşak gri halıyla bitiren kendine has bir yeri ve önemi vardır. Hepsi birlikte, bir miktar melankolisini getirerek, sıcaklıklar yaratıyorlar.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219