Tadilatı Etkileyen Kararlar

Komple ev tadilatı ne kadar tutar 2019 Evinizi yeniden şekillendirmek için işaret edebilecek düşünebildiğim bir sürü neden var. Pek çok insan, ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri yapmak için evlerini yeniden şekillendirmeye karar verirken, diğerleri evlerini satmaya çalışırken daha büyük bir bonus kazanmaya çalışmak için yalnızca yeniden modelleme yapmak ister.

 mutfak tadilat hesaplama
banyo tadilat hesaplama
ev tadilat listesi
komple ev tadilat fiyatları 2019
banyo tadilat fiyat hesaplama
ucuz ev tadilatı
komple ev tadilatı ne kadar tutar 2019
mutfak tadilat fiyatları
komple ev tadilatı ne kadar tutar 2019

  • mutfak tadilat hesaplama,
  • banyo tadilat hesaplama,
  • ev tadilat listesi,
  • komple ev tadilat fiyatları 2019,
  • banyo tadilat fiyat hesaplama,
  • ucuz ev tadilatı
  • komple ev tadilatı ne kadar tutar 2019
  • mutfak tadilat fiyatları

Evinizi yeniden şekillendirirken düşünülmesi gereken önemli şeyler vardır ve evinizi yeniden şekillendirdikten sonra yapacaklarınızdan bazıları evinizin yüzünü gerçekten ne kadar değiştirdiğinizi doğrudan etkileyecektir.

Taşınıyor musun?

Daha önce de belirtildiği gibi, evlerini satarken daha büyük bir ikramiye kazanmak için evlerini yeniden şekillendirme görevini üstlenmek isteyen bazı insanlar var. Ancak, bazen evin tadilat konusu oldukça karşı-üretken olabilir.

Örneğin, evinizi yeniden şekillendirmek ve güzel görünmesi için evinizi yeniden şekillendirmek için onbinlerce dolar harcarsanız, birkaç ay içinde hareket edecekseniz bu sizin için ne yararı olur? Ayrıca, evinize yapılan bu eklemelerin veya yeniden yapılanma projelerinin, evinizi satarken bile kırmanıza bile izin vermemesi çok muhtemeldir.

Tadilat projeleri ile alıcıları çekmek iyi bir fikir olsa da, bu projelerin evinize katacağı değer konusunda topraklı ve gerçekçi kalmak da iyi bir fikirdir.

Kalıyor musun?

Tadilattan kısa bir süre sonra evinizden çıkacağınız takdirde cevaplanması gereken önemli sorular olduğu gibi, ev sahibi kalacaksa cevaplanması gereken önemli sorular da var.

Örneğin, ev tadilat projeleri yapılacaksa, kendiniz yaparak daha ucuza yapılıp yapılamayacağı sorusu hakkında düşünülmesi gereken bir konudur. Birçok ev tadilat şirketi sadece basit ve küçük projeler için bir kol ve bir bacak şarj eder. Bu aynı tadilat projeleri aynı zamanda maliyetin bir kısmı için siz ve bir arkadaşınız tarafından da tamamlanabilir.

Ne Tür Değişiklikleri?

Bu soru bir öncekine benzer olsa da, meydana gelen değişikliklerin büyüklüğü hakkında düşünmek de çok önemlidir. Örneğin, Ana Yatak Odasını genişletmek ve evinize birkaç dolap eklemek bir müteahhit ne kadar sürer?

Şirketin garajı istediğiniz şekilde genişletmesi ve değiştirmesi ne kadar sürer? Bunların hepsi düşünmek için önemlidir, çünkü yeniden yapılanmanın ne zaman gerçekleşeceğini belirler. Örneğin, gelecek ay için planlanmış bir tatiliniz varsa, henüz tadilat planlarına başlamak iyi bir fikir olmayabilir.

Kapak tarafında, projelerin ne kadar süreceği, ev müteahhitlerinden genel bir fikir edinmek isteyebilirsiniz.

Görebildiğiniz gibi, ev çevresindeki tadilat projelerini etkileyen birçok karar var. Şu anda bir ev sahibiyseniz ve bir kerede birkaç ev tadilat projesini üstlenmeye çalışıyorsanız, o zaman çok derinlemesine girmeden önce bunlardan bazılarını düşünmek gerekebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com