TAŞYÜNÜ ASMA TAVAN M2 FİYATLARI

TAŞYÜNÜ ASMA TAVAN M2 FİYATLARI

TAŞYÜNÜ 12MM-13MM-15MM PANELPAKET ADEDİPAKET m²PANEL m² FİYATI
TAŞYÜNÜ 10MM PANEL000,00 ₺
TAŞYÜNÜ 12MM PANEL000,00 ₺
TAŞYÜNÜ 15MM PANEL000,00 ₺
TAŞYÜNÜ ASMA TAVAN M2 FİYATLARI
TAŞYÜNÜ ASMA TAVAN M2 FİYATLARI

Asma tavan fiyat hesaplama

Asma tavan fiyatları 2019

dekoratif asma tavan fiyatları

asma tavan modelleri ve fiyat listesi

petek asma tavan birim fiyat

havuz tavan modelleri fiyatları
60×60 plastik asma tavan fiyatları

 Asma tavan; mevcutta bulunmakta olan, kullanılan betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavanın iskelet bölümü altında bulunmakta olan mekanik imalatlara gayet kullanışlı olacak şekilde montaj boşluğu sağlamakta olan sisteme verilen isimdir. Kendi içinde bir çok çeşidi bulunmaktadır ve bu asma tavanlar montaj şekline göre ve de üretimi yapılır iken kullanılmakta olan ham maddesine göre çeşitlerine ayrılmaktadır. Asma tavanların çeşitlerinin bir kaçını saymak istersek bu şekilde gruplandırma önümüze çıkmış olur;

  1. Alçıpan asma tavan; en çok ve en sık olarak kullanılmakta olan çeşittir alçıpan asma tavanlar. Dünyaca tüm standartlara da uygun olmuş olduğu için yoğunluklu olarak kullanılır.
  2. Vektörel asma tavan; bu sisteme göre ise odanın iç hacmini hiç bir şekilde daraltmaksızın tavanın yüksekliğini düşürmeyi sağlar.
  3. Karolam asma tavan; diğer asma tavan modelleri gibi neme ve suya karşı dayanıklı olmakta olan asma tavan modelidir. Yapım aşamasında ise arka bölümünde alüminyum folyo kullanılır iken ön kısmında vinil kullanılmaktadır.
  4. Taşyünü asma tavan; canlıların sağlığı için en kullanışlı olmakta olan asma tavan modelidir. Bunun sebebine gelir isek üretiminde kullanılmakta olan bazal taşıdır. Bu bazal taşı ezilerek iyice toz halini alır ve bu elde edilen tozdan alçı üretilir. Bu alçı ile de asma tavan. Sizler de kendinizin ve çevrenizin sağlığını düşünüyor iseniz kesinlik ile Taşyünü asma tavanı tercih etmelisiniz.

Taşyünü asma tavanın avantajlarına gelir isek ilk olarak genel asma tavanın faydalarına gelmemiz gerekir. Ilk olarak tüm asma tavan çeşitlerinde de gördüğümüz üzere nem ve suya dayanıklıdır. Böylelikle oldukça rahat bir şekilde asma tavan yıkayabilir, silinebilir. Ve de küf ve bakteri oluşumu görülemez .( Evde ya da herhangi bir kapalı konutta rutubet meydana gelmez.) Isı ve ses yalıtımı bulunmakta. Böylelik ile ısı yalıtımı sayesinde özellik ile kış aylarında büyük bir tasarruf sağlayan bir durum oluşur. Ses yalıtımı sayesinde ise oldukça rahat olacak şekilde yaşama imkânı sağlanmış olur. Bu noktada en önemli unsur kesinlikle sağlanacak olan tasarruftur. Bir diğer önemli unsur ise yangın gibi durumlarda asma tavanların o yangının yayılmasını etkileyecek olan bir mekanizmasının varlığıdır. Hayat kurtarıcı bir etki olduğu da apaçık ortada olan bir durumdur. Ve de Taşyünü asma tavanın üretim maddesi olmakta olan bazal taşının insan ve tüm canlılar için sağlıklı bir unsur oluşturmasıdır.

Taşyünü asma tavan metrekare fiyatları unsuruna gelir isek büyük bir değişim göstermektedir. İstenilen model ve ek olarak talep edilen ürünlere göre maliyet artış göstermektedir. Maliyetin artış göstermesi ile de Taşyünü asma tavan metrekare fiyatı da bu durumdan büyük bir şekilde etkilenerek artış gösterir. Anlayacağınız üzere Taşyünü asma tavan metrekare fiyatı unsurunun belirlenmesi tamamı ile sizin elinizde. Oldukça makul bir fiyata da mal olacağı gibi gayet şuh bir rakama a ulaşabilirkalitesine, ek ürüne, kullanılacak olan ebatlara göre Taşyünü asma tavan metrekare fiyatı . Ancak ilk etaptaki başlangıç fiyatının 9 lira olduğunu da belirtmek gerekmektedir.

Taşyünü Asma Tavan Malzemeleri

Bu kadar canlılar için sağlıklı olan birçok faydası da bulunmakta olan Taşyünü asma tavan malzemeleri bu şekilde listelenebilir;  yüzde 54 gibi büyük bir oran bazal taşından oluşmaktadır diğer kimyasal unsurlar ise yüzde 36 gibi bir oran yakalar iken yüzde 10 gibi bir yüzde oran ise geri dönüşüme uğramış olan maddelerden üretilmektedir. ( 3000 derecede bu ürünlerin eritilip sıvı hale getirilmiş olması durumu söz konusudur.) Genellik ile beyaz renkten yapılır ancak istenir ise farklı, bambaşka renklere de boyanabilmektedir. Zevk sadece size kalmış olmaktadır.

Taşyünü Asma Tavan Markaları

Evlerde, ofislerde, işyerlerinde yoğunluklu olarak kullanılmakta olan Taşyünü asma tavanlar büyük bir ustalık ile elde edilmeli ve de takılacak alana monte edilmelidir. Özellikle bu alan ile ilgili oldukça usta olan taşyünü asma tavan markaları bulunmaktadır. Bunlar ise ilk olarak Deckon, Armstrong, Usg en çok bilinen ve de ustalarca tavsiye edilerek kullanılan markalardır. Sizler de marka tercihi yaparken çok iyi bir şekilde araştırma yapmalısınız. Bu durum sizler ve ailenizin sağlığını derinden etkileyen bir unsurdur çünkü

Taşyünü Asma Tavan Markaları
Taşyünü Asma Tavan Markaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com