Trend Olan Salon İç Tasarımı

Hepimizin bir araya geldiği, güldüğü ve oynadığı yer şüphesiz oturma odasıdır. Bir evin odak noktası, mutfak ve yatak odası arasındaki yer, misafirlerin çalıştıktan sonra gece uyanmalarını çeken doğal bir merkez görevi görür. Bu modern oturma odalarının 50’si çeşitli yüzeylerde ve stillerle uzanır. Oturma odanızda çok zaman harcıyorsunuz, bu yüzden sadece harika görünmekle kalmıyor, aynı zamanda işlevsel ve rahat olması gerekiyor. Bu üç şeyi birleştirmek zor olabilir, ancak size ilham verecek birçok fikrimiz var.

  • ferah salon dekorasyonu,
  • salon dekorasyon fikirleri,
  • büyük salon dekorasyonu,
  • salon dizayn etmek,
  • küçük salon dekorasyon örnekleri,
  • dikdörtgen salon dekorasyon örnekleri,

Oturma odasının içi, arkadaşların ve ailenin evde kaliteli zaman geçirmek için bir araya geldiği bir yerdir, bu nedenle iyi tasarlanmış olmak önemlidir. Şık çatı katından antika katmanlı tasarım şemasına kadar, bu büyüleyici oturma odası karakterle doludur.

Serin Siyah İç

Bir iç mekan hakkında en göze çarpan şey renk. 2019 minimalist oturma odasının iç mekanı için bir trend olacak renkler yeşil ve siyahtır. Daha spesifik olarak, Nightwatch yeşil ve siyah matı üretilmiştir. Paralı Nightwatch yeşili renginin koyu tonu var. Bu rengi kullanmak istiyorsanız, bir bütün olarak değil, sadece birkaç parçada yapılmalıdır. Örneğin, dolaplarda, halılarda veya sehpa yüzeylerinde.

İnanılmaz Renkli Kanepe

Genellikle, oturma odasındaki kanepe her zaman kahverengi, siyah veya beyazdır, çünkü tüm iç stillerle eşleşir ve tüm renklerle iyi uyum sağlar, bu nedenle boya rengini değiştirmek isterseniz değiştirilmesi gerekmez. Ancak minimalist oturma odasının 2019 için, eğilim renkli kanepeler kullanmaktır. Örneğin, mavi, yeşil, kırmızı, mor ve sarı.

Oturma odası tavan duvar kağıdı

Önceki trenddeki minimalist oturma odasının iç kısmındaki tavan sadece beyaz ve sade. Süslemeler olsa bile, genellikle kenarlarda basit bir oymacılıktır. Bu 2019 minimalist oturma odasının iç eğilimlerinde tavan daha canlı görünecek. Minimalist bir oturma odasının içi için en uygun duvar kağıdı motifi geometrik bir motiftir.

Oturma Odası Duvarında Büyük Ekran

minimalist bir oturma odasının iç mekanı için bir trend olacak dekorasyon, resim veya fotoğraf gibi büyük sanat eserlerinin bir göstergesidir. Büyük boyutu ve gösterişli görünümü minimalist oturma odası iç mekanını daha canlı hale getirecektir. Bu sanat eserini zaten kullanıyorsanız, diğer duvar dekorasyonlarını tekrar seçmek zorunda kalmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com