Turuncu ile Uyumlu Renkler Ve Beyaz Salon

  • turuncu koltuk dekorasyonu,
  • turuncu ile uyumlu renkler dekorasyon,
  • kiremit rengi salon dekorasyonu,
  • kiremit rengi ev dekorasyonu,
  • kiremit rengi koltuk kombinleri,
  • tarcin rengi koltuk hangi renkle kombinlenir
  • kiremit rengi ile uyumlu renkler mobilya
  • gri ve kiremit rengi koltuk takımları

Renk ruh halinizi etkiler ve kanıtlanmış bir gerçek! Eviniz, hatta ofisiniz için boya renkleri seçerken, ne tür bir ortam yaratmak istediğinizi düşünün. Alanın rahat hissetmesini istiyorsanız, biraz daha koyu, daha zengin bir ton seçin. Ancak, alanın daha büyük görünmesini ve daha parlak görünmesini istiyorsanız, özellikle alçak tavanlı oturma odaları veya doğal ışık alan pek bir alanı olmayan daha hafif ve nötr bir renk seçin.

Bu yüzden, bugün için, evlerimizde neye sahip olmak istediğimize dair fikir verecek 15 Tatlı Turuncu ve Beyaz Salon hakkında fotoğraflarınızı göstereceğiz. Turuncu vurgulu duvarlara sahip odaların ve uzayda bulunan mobilya veya dekor nedeniyle büyük olasılıkla turuncu olan odaların farkına varacaksınız, ama sonuçta beyaz, listedeki tüm odalara aşağıda yardımcı oldu.

Renkli duvar sanatı nedeniyle güzel bir aksan duvarının daha çarpıcı hale geldiğine dikkat edin. İki tonlu oturma odası, tüm odayla iyi uyum sağlar.

Bu çağdaş aile odası, iç mekanlar için birçok güzel şey sergiliyor. Büyük oturma ve halı ve çarpıcı bambu şömine bahsetmiyorum.

Bu modern kiralık daire, müşterinin Portland sanat dünyasının tadını çıkarmak için şehre girerken kaldığı bir terbiyeli. Canlı bir turuncu olan geniş vurgu duvarı, müşterinin en sevdiği rengi yansıtır. Kanepenin üstündeki resim tasarımcı tarafından özgündür.

Büyüklükteki at sanatını, havasızlıktan koruyan etkileyici bir izlenim için kullanın.

Turuncu Tasarım Duvar Kağıdı

Den grafik turuncu ve gri duvar kağıdı bir duvara ayarlanmış özel bir kadife kanepe bulunuyor. Büyük, beyaz bir sehpa, Fas tarzı bir alan halısı ve klasik gümüş yan sehpalar, genel görünümü tamamlıyor.

Bu fotoğrafı ilk gördüğümüzde, bu alandaki en sevilen parça olan fan-ışık kombinasyonu oldu. Renkli yastıklar kullanarak, boyama ve halı harika görünüyordu. Ama sandalyenin fab olduğunu düşünmüyor musun?

Modern Turuncu Salon

İçinde kullanılan tüm portakallar nedeniyle bu oturma odasına sahip olmayı gerçekten sevecek birileri biliyoruz. Harika oturma yerinden ve hatta stand lambasından – basit, ama gerçekten harika!

Bu modern oturma odasında şöminenin etrafında görülen Ann Sacks’in dikdörtgen beyaz Heath Seramik karosu sakin bir ruh hali yaratıyor. Her karo titizlikle ızgara desenine yerleştirilirken karodaki yükseltilmiş oval ilginç doku ve desen ekler.

Manto gerçekten süper ve aşk koltuğu güzel ve gerçekten rahat ve davetkar görünüyor. Turuncu vurgu sandalyeler onunla iyi bir şekilde tamamlanıyor.

Tamamen turuncu bir oda aşırı uyarıcı olurdu. Bu yüzden portakal en iyi vurgu rengi olarak çalışıyor. Bu sandalyeler gibi göze çarpmak için bir veya iki turuncu mobilya parçası seçin veya rengi desen veya resim gibi daha küçük ayrıntılara ekleyin.

Seni tanımıyoruz ama bu fütüristik oturma tasarımını çok sevdik. Büyük ve oldukça hantal ama kesinlikle rahat. Her zaman arkadaşlarını getirebilirsin ve bu oturma yeri hepsi bir arada konuşulan bir parça.

Çift taraflı çift şömineli dozu farkettiniz mi? Bu salon inanılmaz. Toplam paket gibi! Duvarda sade bir sanat eseri ile harika oturma, eğlenceli ve korkak mobilyalar ve aksesuarlar, bu alan mükemmel!

Turuncu Modern İç Mekan Ev Tasarımı

Televizyonun ve konsolun turuncu paneli katlanarak çarpıcı görünüyor. Bir muhafaza hissi yarattı, ancak şık ve yaratıcı. Görünüşü tamamlayan oturma düzeni ile eşleşir.

Yanık turuncu iç kısımlara sahip bu raflar, eşleşen turuncu koltuk olmasa bile harika görünür.

Kremayı ve beyazı aydınlatmak için tasarımcı Celia Berliner, oturma odasının saran tezgahına şaşırtıcı bir turuncu sıçrama ekledi. Alanı dengelemek için, atma yastıklarındaki tonu, kitaplık vurgularını ve çiçek vazolarını kopyaladı.

Fotoğrafları beğendin mi? Pek çok ev sahibinin, alanları için bir şema seçerken en az turuncu düşündüğünü tahmin ediyoruz ve eğer onu seçerseniz, beyaz bir çift olarak bir numaralı seçimdir. Tamamen tuz ve karabiber gibi. 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com