UNUTULMAZ BİR BAKIŞ İÇİN MODERN DUVAR KAĞIDI FİKİRLERİ

Duvar Fikirleri, Ilham Duvar Dekorasyonu, Duvar Dekor Fikirleri, Duvar Kağıdı,
Duvar Fikirleri, Ilham Duvar Dekorasyonu, Duvar Dekor Fikirleri, Duvar Kağıdı,

Harika duvar kağıdı fikirleri için avı yaptınız ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? iç mekan tasarımcılarının bilgeliği, duvarlarınızı söyleyeceğinizden emin olacağınız harika oda duvar kağıdı fikirleri ile ilgili çekimlerini paylaştıkça sizi rahatlatsın.Ne de olsa, odayı tanımlayan duvar kağıdı, bir zamanlar olduğu gibi bir ilacın hantal olmasını sağlamaz. Aslında, hem baskı hem de uygulama yenilikleri sayesinde, duvar kağıdını yüklemek ve kaldırmak, hiç olmadığı kadar kolay. Bu nedenle, duvarlarınız için en iyi duvar kağıdı uygulama türünü ve baskılarını doğru bir şekilde görmenize yardımcı olmak için, bu duvar kağıdı stillerini tek bir seferde bir alanı kolayca dönüştürmek için ilham verici bir başlangıç ​​noktası olarak kabul edin.

UNUTULMAZ BİR BAKIŞ İÇİN MODERN DUVAR KAĞIDI FİKİRLERİ

MODERN DUVAR KAĞIDI TÜRLERİNE GELİNCE, ONLARI NE TANIMLAR?

MODERN DUVAR KAĞIDI TÜRLERİNE GELİNCE, ONLARI NE TANIMLAR
MODERN DUVAR KAĞIDI TÜRLERİNE GELİNCE, ONLARI NE TANIMLAR?

Duvar kağıdının kullanımı çok daha kolay olduğu için, piyasada göz önünde bulundurulabilecek farklı türlere bir göz atın.

Hızlı Temizlik Duvar Kağıdı

Hızlı Temizlik Duvar Kağıdı
Hızlı Temizlik Duvar Kağıdı

Mutfak duvar kağıdı fikirleri, banyolar ve yoğun trafiğe sahip alanlar için mükemmel, aynı zamanda kolay temiz duvar kağıdı. Bir dökülme veya leke görüyor musunuz? Her gün kusurları ve kazaları yalnızca birkaç dakika içinde silebileceğinizden, artık endişe hissetmeyin. Duvar kağıdınızı etkili bir şekilde temizlemenizi sağlayan özel kaplanmış Teflon duvar kağıdını arayın, böylece dağınık döküntüleri yenebilirsiniz. Bu aynı zamanda çok daha uygun bir alternatif olmasını sağlar . Standart boya ile çalışmaktan daha kolay olabilecek duvarlar için harika duvar kağıdı fikirlerinden bahsedin.

Kolayca Çıkarılabilir Duvar Kağıdı

Çıkarılabilir duvar kağıdı, duvarlarınızı zedelemeden, istediğiniz zaman kaplamayı kolayca çıkarmanızı sağladığından uzun süredir sıkıcı duvar kağıdının kaldırılması günleridir. Her seferinde bir odayı dönüştürmek istiyorsanız ve sonra bir servet harcamak zorunda kalmadan veya hem kurulum hem de sökme için profesyonelleri getirmek istiyorsanız bu harika. Ve çoğu zaman su geçirmez ve yıkanabilir, bu da yüksek trafikli alanlar için harika bir seçenek haline geliyor.

Klasik Duvar Kağıdı

Standart duvar kağıdı hala geçmişte sık sık ev sahibi vurguladı zorluk geri sertleşmesine rağmen duvarlar için serin duvar kağıdı fikirleri yapar. Temizlemek ve duvarlara daha iyi yapışmaları kolay olabilir, ancak profesyonel olarak kurulmaları ve sökülmeleri gerekir. Bununla birlikte, günümüzün klasik duvar kağıdı seçenekleri, bir zamanlar olduğu gibi kaldırıldıktan sonra duvarlarınıza zarar vermez.

KÜÇÜK ÖLÇEKLİ BASKILAR

Ev için çarpıcı bir şekilde harika duvar kağıdı fikirleri arıyorsanız, ancak alan üzerinde kısa bir süre arıyorsanız, yalnızca daha küçük görünmesini sağlayacak büyük boyutlu baskılarda atlayın. Bunun yerine, bir odayı çığlık atmadan şık bir şekilde tanımlamaya yardımcı olacak hassas ve küçük ölçekli baskılar alın.İki tonlu noktayı ve naif olan çiçek baskılarını düşünün, ancak odayı tanımlayan bir etki yaratın.

TONAL ALIR

Zorlu küçük alanların, tonlu çizgili ve desenli duvar kağıdının harika duvar kağıdı fikirlerini bir kez daha üstlenin;

Öyleyse cesur ve etkileyici renk tonları kullanmak yerine, ince tutun ve küçük alanlarda ihtiyaç duyulan bazı renk ve derinlikleri girmenize izin verecek nötr kombinasyonları tercih edin.

İNCE TONLAR

Yine, görünümü basit tutmakla yanlış gidemezsin. Aslında, sakin renk tonları ve desenleri seçerek, çok fazla duygusal bir tepki ortaya koymadıkları için duvar kaplama tercihlerinizi daha uzun süre boyunca takdir etmenize yardımcı olabilir.Ve evinize yeniden satış yapmak söz konusu olduğunda, ev için zarif bir duvar kağıdı fikirleri, potansiyel bir alıcının onayını karşıladığından emin olacak, çünkü görünüm uzun süre çekiciliğinde zamansız kalacaktır.

İLHAM

Çağ, iç tasarım dünyasında yüzüncü yılını kutlamak üzere olsa da, simetrik grafik baskıların ve desenlerin çarpıcı çekiciliği , her gün çökmekte olan cazibe duygusu sayesinde dayanmaya devam ediyor.

Benzer bir his ile güçlü bir görünüme geçin ve görünümü modern ve telaşsız tutmak için sadece aksan duvarları için kullanın.

SAHTE MERMER BAKIŞI

Kim evlerinde mermer kaplı duvarlar istemez ki? Ancak fiyat etiketleri çoğu ev sahibi için söz konusu olmayacaktır. Ancak modern duvar kağıdı fikirleri ve yenilikleri sayesinde, mermer baskılı duvar kağıdını kullanarak çok sahte görünmeden görünüm elde edebilirsiniz.Herhangi bir odanın anında daha pahalı görünmesini sağlayacak mermer baskılı duvar kağıdıyla zengin bir görsel oyun hissi yaratın. Ev için harika duvar kağıdı fikirleri söz konusu olduğunda, bazen tek yapmanız gereken biraz yaratıcı olmak ve kutunun dışında düşünmek.

KIYI ŞERİDİ

Denizin ruhunu uyandıran ve sıcak mevsimlerde sahildeki anıları düşkün olan modern duvar kağıdı fikirleriyle nefis canlandırıcı bir sahil havası hissi yaratın . Düzgün bir görünüm elde etmek için, basit tutun ve belli belirsiz deniz detaylarıyla eşleştirilmiş basit mavi ve beyaz renk kombinasyonuna sahip duvar kağıdına gidin.

ETNİK-İLHAM

Eşsiz ve zengin bir his için çeşitli etnik esinli tasarım hareketlerinin kültürünü ve ruhunu kutlayan harika duvar kağıdı fikirleri ile çok uzak bir haydut hissi yaratın. Batik baskılar, Japonca Shibori ve batik boya efektleri için gidin.

KALIN SİMETRİ

Hiçbir şey büyük ve küçük alanlarda çarpıcı simetriyi geçemez ve duyguda zamansız kalabilecek serin duvar kağıdı fikirleri göz önüne alındığında, bu duvar kaplamaları listenizin başında olmalıdır. Büyük boy çizgileri ve ölçek olarak eğlenceli simetrik desenleri düşünün.

DRAMATİK SİYAH VE BEYAZ

Siyah ve beyaz renk şeması, herhangi bir odada net bir his veren çarpıcı bir şekilde harika duvar kağıdı fikirleri sağlar. Klasik kombo bir mekanı yeniden tanımlasın ve cepheyi vurgulamak için onu cesur renk vuruşlarıyla eşleştirsin.

Ve en küçük alanlar için bile harika bir kombinasyon olduğundan, her zaman taze görüneceğinden, trendler ve tatlar değiştikçe avantajınıza göre çalışabileceğiniz bir klasik olarak düşünün.

HATIRLANABİLİR ANLAR

En küçük alanlarda bile oda tanımlayan modern duvar kağıdı fikirleri söz konusu olduğunda, konukları gittikten uzun süre sonra merak uyandıracak gerçekten olağanüstü bir his yaratabileceğinizi düşünün.Kişilikle dolu baskıları ve doğanın zevkli oyunlarını ve onlara organik bir his veren unsurları düşünün.

Hiçbir şey tanıdıkların görünüşünü ve hissini geçmediğinden, geleneksel dokunuşa dokunan, duvar kağıdı ile dokunan, duvar kağıdı fikirlerini kullanmayı düşünün. Baskının anı hissetmesini sağlayan, hatta ileriyi düşünen dramatik ve beklenmedik eklemeler düşünün.

HAYALİ ÇİÇEK

Klasiklere bir başka riff, cömert bir çiçek baskısı, konuşmalarda kıvılcım yaratacağından emin olunan çiçekler üzerindeki güncellenmiş oyunlar sayesinde harika duvar kağıdı fikirleri olarak da kabul edilebilir. Ve her zaman zamansız görünecek ve kendilerini hissedecekleri için, özellikle evinizi yeniden satmaya çalışırken, göze atlayacak kadar ince çiçeklerde benzersiz oyunlar içeren çiçek duvar kağıdı baskılarını tercih edin.

Ev için zamansız derecede güzel duvar kağıdı fikirleri arıyorsanız, canlandırıcı açık mavi ve beyaz renkli bir kombinasyon, gelecek yıllara hitap edecek ve özellikle banyolar ve girişler gibi küçük alanlarda iyi çalıştığı için hile yapabilir.Bununla birlikte, eşleştirme göze gelmek çok kolay olduğu için, geleneksel olanı daha eğlenceli bir hale getirmek için çok büyük bir ölçek gidin.

KALIN GEOMETRİK BASKI

Küçük bir alanda ev için harika duvar kağıdı fikirleri almak için başka bir harika fikir, simetrik bir geometrik baskı, görünümü durmadan çekici tutarken bir güç duygusu eklemek için mükemmeldir. Görünümü gerçekten vurgulamak ve onu mat metalik ve elektrik rengi popupları içeren cesur detaylarla eşleştirerek ilginç tutmak için çarpıcı bir kontrast gidin.

SOYUTLANMIŞ KONTRASTLAR

Eğer ince olan başka bir şey olmayan harika duvar kağıdı fikirleri peşindeyseniz, soyutlanmış kalıpları evdeki herhangi bir odaya enerji vermek için uygun bir seçenek olarak düşünün. Beklenmedik durumlara giderek, konukların gittikten çok sonra konuşacakları çarpıcı bir odak noktası oluşturacaksınız.

Canlı bir desen, eklektik bir hissi vurgulamaktan minimal görünüm elde etmeye kadar hemen hemen her türlü tasarım stiliyle iyi bir şekilde eşleşir .

KLASİK MEYVE ÇİZİMLER

Görsel bir oyun hissi ekleyin ve duvar kağıdı fikirlerini modern bir şekilde çekmek için büyük boy bir ölçekte keyifli bir meyve baskısı ile klasik duvar kağıdı baskılarına bir göz atın. Görünüşünü hafif ve minimal tutmak için, getirdiğiniz baskının grafik zekâsını vurgulamak için beyaz bir arka plana gidin. Geleneksel olarak tatlı bir dramatik büküm için büyük ölçekli portakallar, muzlar, ananaslar ve hatta çilekler düşünün .

Sakarin çekiciliğiyle dolu geleneksel olarak tatlı bir çiçeğe gitmek yerine, evlerde çiçekler için beklenmedik bir tarzda oynayan serin duvar kağıdı fikirleriyle daha modern bir ruh için gidin. Büyük ölçekli çiçeklerin, çarpıcı biçimde renk tonlarının ve benzersiz desenlerin üzerinde durun.Bu şekilde, duvar kağıdınızın denemeye fazla uzak kalmadan önyükleme yapmak için taze ve zamansız kalmasını sağlayacaksınız.

HAYVAN İZLERİ

Harika duvar kağıdı fikirleri ile eğlenin ve göze kolay ve çok çocuksu ya da naif bir şekilde çıkmadan nefis bir şekilde çökmekte olan bir görünüm için neredeyse açıklayıcı olan hayvan, kuş ve doğa baskılarına gidin.

Evinizdeki herhangi bir odaya gerçekten enerji vermek için bir dizi hayvan tasviri ile hayata geçen beyaz bir arka plan düşünün. Daha da iyisi, eşsiz yenilik baskı duvar kağıdınıza sabitlenmiş saatlerce harcayacağınız gibi çocuklarınız varsa.

BENZERSİZ YERLEŞİM FİKİRLERİ

Tamamen duvar kağıdıyla kaplanmış odaların günleri uzun zaman önce göründüğü için, duvar kaplaması üzerine yerleştirilen bu ilginç işleri, evinize renk ve desen getirmek için uygun bir seçenek olarak düşünün.

BİR AKSAN DUVAR

Ev için harika duvar kağıdı fikirlerinin bir odanın dört duvarına da ait olduğunu kim söylüyor? Her yönden bakmaya gitmek yerine, neden çarpıcı bir vurgu duvarı olan bir alana oda tanımlayan derinlik eklemiyorsunuz? Evdeki büyük bir duvarı vurgulayarak, tüm gözlerin ilgisini çekecek görsel olarak güçlü bir odak noktasına sahip olacaksınız. Hepsinden iyisi, bir mekanın sadece bir kısmı olduğundan, mevsimleri ve trendleri bir odayı tamamen yeniden yapmak zorunda kalmadan değiştikçe kolayca ve uygun bir şekilde güncelleyebilmenizdir.

İÇ RAF VE DOLAPLAR

Beklenmeyen yerlerde baskılar ve desenler içeren harika duvar kağıdı fikirleriyle raflarınızı ve dolaplarınızın içini hayata geçirin. Bu, sırayla, içlerinde ne olduğunu görkemli bir tarzda vurgulayarak bu alkollere daha fazla derinlik katacaktır. Artı, birlikte çalıştığınız küçük bir alan olduğu için, seçme özgürlüğünü benimseyebileceksiniz, çünkü serin duvar kağıdı fikirleri söz konusu olduğunda, doğru bir görünüm elde etmek için ‘yanlış’ bir yol yok.

BEŞİNCİ DUVAR

Hala ev için modern duvar kağıdı fikirleri arıyor, ancak aksan duvarında ya da her yerinde baskıyla satılmıyor mu? Serin duvar kağıdı fikirleri gelince bazen kutunun dışında düşünmek için öder. Öyleyse, gerçekten dramatik bir oda tanımlayıcı açıklama yapmak istiyorsanız, neden evlerin en çok göz ardı edildiği mekanı göz önünde bulundurmuyorsunuz?

Bu, tavanınızın olduğundan daha yüksek görünmesini sağlarken çok fazla baskı yapmak zorunda kalmadan duvarlar için modern duvar kağıdı fikirlerini getirmenizi sağlar. Ve bunu yaparak, kafanızı dikene kadar her zaman yüzünüze bakmayacağınız için baskı seçiminizle daha maceracı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212