Usta bulma rehberi

Mükemmel Ustayı bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? İşte bir rehber.

Hepimizin evde çok uzun sürmeyeceğini bildiğimiz ama her zaman yapacak daha iyi bir şeyler bulduğumuz garip işler var.

En iyi Usta bulma siteleri
,
Usta Bulma uygulaması
,
Usta çağırma uygulaması
,
Koçtaş Usta bul
,
Usta Arıyorum
,
Usta Arayanlar
,
Usta hizmetleri
,
Usta iste,

Neyse ki, yardım edecek başka birini bulmanın birçok yolu var. Bu yüzden, en iyi Airtaskerlerimizden tamirci hizmetlerini işe alırken en iyi ipuçlarını vermelerini istedik . İşte söylemek zorunda oldukları şey:

Açık ol

İş yeriniz için birini tutmanız gerektiğini düşünün, ancak yalnızca 10 kelimelik bir iş ilanı verebilirsiniz. Muhtemelen rol için doğru kişiyi bulamazsınız.

Kulağa saçma geliyor ama bu, günlük olarak deneyimlediği bir şey . Bazen görev hakkında çok az şey bilerek işe başlarlar ve iyi yapılmış bir işi yapmanın çok zor olduğunu görürler.

Martin, “Birçok müşteri belirsiz,” diyor. “Ve soru sorduğunuzda, cevap vermeyebilirler.”

Aradığı detaylardan bazıları işin kapsamı (tam olarak ne yapmanız gerekiyor) ve ölçümler etrafında dönüyor. Bir makale olması gerekmez, sadece görevi daha iyi anlamak için yeterlidir.

İşte Martin’in söylediği bir görev çok açık ve ayrıntılıydı.

Optimize edilmiş bir İş Ünvanı örneği: 

Optimize edilmiş bir İş Tanımı örneği: 

Ancak Martin, bazen kelimelerin yeterli olmadığını da ekliyor, bu yüzden fotoğrafları kullanmak önemlidir.

Fotoğrafları ve bolca gönderin

Hem Nigel hem de Martin, ne yapılması gerektiğini anlamak için fotoğraf çekmenin ve bunları görev tanımına eklemenin çok önemli olduğunu söylüyor. Ayrıca, ne yapmaları gerektiğini değerlendirmelerine ve iş için doğru bir teklif vermelerine yardımcı olur.

Size fotoğrafların nasıl yardımcı olabileceğine dair bir örnek vermek gerekirse, köpek hasarı onarım görevini yayınlayan kişi, ne yapılması gerektiğini anlamasına yardımcı olmak için bu fotoğrafları gönderdi.

Nigel, “Bazen gerçekten iyi bir tanım bile bir fotoğrafı geçemez” diyor.

Yine de fotoğrafların her zaman mümkün olmadığını anlıyor.

“Geçen hafta bir oluğu temizleme görevini üstlendim. Kendileri çatıya çıkmak zorunda kalmamak için işimi bana devrettikleri için bana bunun için fotoğraf göndermek istemeyeceklerini tamamen anlıyorum ”diye ekliyor Nigel.

Herkesin zamanından tasarruf etmek için uygun fiyat

Nigel ve Martin, biraz araştırma yapmanın ve uygun bir fiyat teklif etmenin görevin sorunsuz çalışmasını ve işin yüksek kalitede olmasını sağlamanın en iyi yolu olduğu konusunda hemfikir. Martin, “Ödediğinizin karşılığını alırsınız” diyor.

Neyse ki, garip işlerin fiyatı konusunda size yardımcı olacak birçok fiyat rehberi var.

Genel bir rehber olarak Martin, çoğu görev için saatinin yaklaşık olduğunu ve görevi yerine getiren kişinin gereken toplam saatler hakkında düşünmesi gerektiğini söylüyor. Görev için gerekli saatleri hesaplayarak toplam miktarı değerlendirmelisiniz.

Nigel, iş yerine gidip gelmek için benzin gibi bir görevi yerine getirirken tamircinin ek maliyetlerini dikkate almanız gerektiğini ekliyor.

Doğru donanıma sahip olduklarını kontrol edin

Çoğu zaman, bir tamirci iş için doğru araçlara sahip olacaktır, ancak iki kez kontrol etmek her zaman önemlidir.

Nigel, “Posterin araçlara sahip olacağına dair herhangi bir beklentiyle bir işe gitmem,” diyor.

Ancak, ekliyor, ilk ziyaretten önce bunu iki kez kontrol etmeye değer çünkü tamircilerin işe boş elle geldiği zamanları duymuş.

Tamirci bir parçaya veya doğru araca sahip değilse, satın almaları gerekebileceğini size bildirecek ve sonra görevi bitirmek için geri dönecektir.

Nigel, “Hepsi hizmetin bir parçası” diyor.

Zaman ayırın, keyifli olun ve sorular sorun

Nigel, doğru tamirciyi ararken kaç kişinin soru sormadığına şaşırdığını söylüyor.

“İnsanlar genellikle bir teklifi kabul etmekte hızlıdır ve tam olarak ne aldıklarını iki kez kontrol etmezler” diyor.

Martin, işle ilgili iletişimin işlerin sorunsuz bir şekilde ve Poster’in beklentilerine göre tamamlanmasına yardımcı olduğunu da ekliyor.

“Başa çıkması kolay biri için fazladan yol kat edeceğim” diyor.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219