Vivense defne koltuk takımı,

Koltuk takımı modelleri ile şık tasarımlar yapan, size ilham veren salon takımı modelleri ile evinize güzellik katıyor.
Koltuk takımı alırken nelere dikkat etmeliyim?

  • vivense defne koltuk takımı,
  • enza home navona koltuk,
  • enza dolce koltuk,
  • enza navona koltuk,
  • enza rosa koltuk takımı,
  • enza merlin,
  • vivense zümrüt koltuk takımı,
  • enza orlando koltuk,
  • vivense maria koltuk takımı,


Koltuk takımı alırken; boyut, sağlamlık, tasarım, konfor, döşeme rengi, desen ve fiyat önem verilmelidir.
Koltuk takımı, kullanılacağı odanın büyüklüğüne uygun boyutlarda seçilmelidir.
Evinizin dekorasyonu için yap Vivense defne koltuk takımı, acağınız en büyük yatırımlardan biri olan koltuk takımı, tarzınızı renk ve döşemeyle yansıtmalıdır.
Koltuk takımı ahşap çerçevesinin dayanıklılığı da önemlidir.
Geniş aileler ve yatılı konuklar için çekyat modelleri kolaylık sağlayacaktır.
Depolama alanı olan koltuk tasarımları, sınırlı depolama alanı olan evlerde tercih edilmelidir.
Koltuk takımı bütçesi bu kriterler ışığında değerlendirilmelidir.

Koltuk kumaşı seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Temizlemesi kolay, leke tutmaz, antibakteriyel, sağlık dostu, koltuk takımı ile döşenmiş, kullanımı kolay kumaşlar seçilmelidir.
Rahatlık için yumuşak dokulu kumaşlar tercih edilmelidir.
Seçilen koltuk takımının kumaşının rengi ve deseni de istenen stile uygun olmalıdır. Modern, Avant-garde, Uygun seçimi yapmak için benimsenen Ülke dekorasyon stilleri, koltuk takımı seçimi için önemli bir kriterdir.

Hangi alan için hangi koltuk takımını seçmeliyim?

Koltuk takımının kullanılacağı odanın büyüklüğü de önemli bir husustur. Küçük odalar için, canlı bir görünüm oluşturmak için zıt renklerdeki kanepeler ve koltuklar seçilebilir. Buna ek olarak, çekyat konukları eğlendirmek için ideal bir seçim olacaktır. Küçük salonlar için berger ve beanbag ile birlikte L köşe koltuğu kurtarıcı olacak. Odanın büyüklüğü, koltuk rengi seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir faktördür. Küçük bir oda ise, genişlik için açık renkli koltuklar tercih edilebilir.
Büyük salonlarda, geniş ebat seçenekleri ve tasarım ürünleri, salon setlerinde iddialı ve zarif bir görünüm elde etmenizi sağlar. Bu alanın dekorasyonunda kullanılacak Chester koltuk takımları estetik açıdan hoş olmalı, oturma odalarını daha geniş ve ferah kılmak için minimal formlar tercih edilmelidir. Yetersiz gün ışığı

Ev dekorasyonu için uygun koltuk seçimi ne olmalıdır?

Salonlarda veya oturma odalarında benimseyeceğiniz dekorasyon türü, koltuk takımı seçiminde rol oynar. Bir koltuk takımı seçerken bunu dikkate almak, stil oluşturmada bütünlük sağlayacaktır.
Modern ve minimal bir stil oluşturmak istiyorsanız, basit tasarım çizgileri ile koltuk takımları çağdaşlığı yansıtacaktır. Büyü ve zarafeti birleştiren klasik Avant-garde tarzı dekorasyonda ilk adım, sandalyenin tüm tasarımını etkileyen altın detaylardır. Kapitone dikişli, koyu renkli ve sade duran koltuk takımları bu stili yansıtmaktadır.
Gelenekselliği modern tarz koltuk takımı ile birleştiren eklektik dekorasyon tarzına sahip ülke stili; Modern çizgiler klasik detaylar, toprak tonları, gri, siyah, krem rengi ile birleştirilmeli ve çiçek veya şeritli desenlerle döşenmeli, tahta ayaklar tercih edilmelidir.

Koltuk takımlarının kumaş kalitesi hakkında bilgi verir misiniz?

Koltuk takımlarımız E1 kalite standartlarına uygundur. Mobilya üretiminde kullanılan hammaddelerin insan sağlığına zarar veren eşikleri ölçülmüştür. Bu tespite göre, E1 sertifikalı mobilyalar zararlı madde içermez ve kanser riski taşımaz. Mobilya ve kumaşlarımız çevreye veya sağlığa zararlı maddeler içermez. Bir koltuk takımı seçerken bu önemli nokta dikkate alınmalı ve kanserojen madde içermeyen sertifikalı ürünler tercih edilmelidir. Koltuk takımlarınızın kumaşları silinebilir ve kir tutmaz.

Koltuk takımına neler dahildir?

Tek, çift ve üçlü kanepeler ve komple veya köşe koltuk takımları var. Renk ve işlev bakımından farklı koltuk takımları satın alabilir veya bunları parçalara göre tercih edebilirsiniz. Farklı ekiplerden seçtiğiniz parçalarla zevkinize göre parçaları eşleştirerek tarzınıza göre bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Modern, country tarzı koltuk takımı modelleriniz ne anlama geliyor, farkları nelerdir?

Chester koltuğunun en belirgin özelliği kapitone olmasıdır. Bu model tasarımında asalet, şıklık ve formalite bir araya geliyor. Yüzyıllar önce tasarlanan Chester koltukları şimdi kadife ve nubuk gibi döşemelik kumaşlar kullanan kavisli kolçaklarla tamamlanıyor.
Modern koltuk takımı tasarımlarında yumuşak ve tek renkli, desensiz döşeme kullanılmıştır. Modern tarzın en önemli özelliği koltuk takımlarının sadeliği spor formunda ve köşeli çizgilerle tasarlanmasıdır.
Kırsal, doğa ve nostaljiyi vurgulayan kır stili, çiçek veya ekose kumaşlarla döşenmiş koltuk takımları dayatarak tercih edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com