Yatak odası için 150 iç dizayn modelleri

 • yatak odası iç dizayn modelleri
 • küçük yatak odası dekorasyon fikirleri
 • yatak odası dekorasyonu örnekleri
 • minimalist yatak odası fikirleri
 • minimal yatak odası modelleri
 • minimal yatak odası takımı
 • yatak odası dekorasyonu 2019
 • genç odası tasarım fikirleri

Yatak odalarımız özel alanlarımızdır. Ancak özel olduğu için değil, göz ardı edilmesi gerektiği anlamına gelmez. İşte odanızı dekore etmek için bazı yaratıcı ve rahatlatıcı yatak odası tasarım fikirleri!

Yatak odası gündüz veya gece saatlerinde bir sığınaktır. Bazılarına göre, rahatlamak için dünyadan uzak mükemmel bir yer. Bu nedenle, onu en rahat şekilde tasarlamak için uygundur.

Böyle bir oda için bir tasarım seçmek kolay gelebilir ancak bu kişinin rahatlığının güvendiği yerdir. Huzurlu bir gün için iyi bir gece uykusu veya dinlendirici bir şekerleme yapmak önemlidir. Ve sadece, yatak odanız için iyi bir ortam seçtiyseniz, başaracaksınız.

Tasarımcının ya da mekanın sahibinin kişiliğinden esinlenilecek ilham alınacak birkaç tema ve stil var. Kimse kesinlikle belirsiz bir şekilde dekore edilmiş bir odaya sahip olmak istemez.

Yatak odalarımızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden size bu kadar ihtiyaç duyulan ilham vermek için bu harika yatak odası tasarım fikirleri koleksiyonunu derledik.

yatak odası iç dizayn modelleri küçük yatak odası dekorasyon fikirleri yatak odası dekorasyonu örnekleri minimalist yatak odası fikirleri minimal yatak odası modelleri minimal yatak odası takımı yatak odası dekorasyonu 2019 genç odası tasarım fikirleri
yatak odası iç dizayn modelleri küçük yatak odası dekorasyon fikirleri yatak odası dekorasyonu örnekleri minimalist yatak odası fikirleri minimal yatak odası modelleri minimal yatak odası takımı yatak odası dekorasyonu 2019 genç odası tasarım fikirleri

Koleksiyonda gezinmek için zaman ayırın ve iç mekan tasarımınıza nasıl başlayacağınızla ilgili birkaç ipucu edinin!

Yatak odanızı nasıl tasarlayabilirsiniz
Kendi yatak odanızı tasarlamak da eğlenceli ve zorlu olabilir. Ama aynı zamanda faydalı olabilir.

Ne istediğinizi anlamanıza yardımcı olmak için, işte evlerimizdeki en kişisel ve özel alanlardan birini tasarlamaya ilişkin bazı ipuçları: yatak odası.

Beğendiğinizi ve ilgi alanlarınızı belirleyin.
Yatak odası tasarımı nasıl
Yatak odanızı tasarlamaya başlamadan önce ilk belirleyeceğiniz şey, beğenileriniz ve ilgileriniz.

Bir yatak odası için gerçekte ne istediğini düşün. Ulaşmak istediğiniz temanın yanı sıra.

Rahatsız etmeyeceğiniz sürece yatak odanızda istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Yatak odalarının çoğu, özel bir alan olduğu için onu işgal edenlerin ilgi alanlarını ve favorilerini gösterir. Yatak odanızın kişiliğinizi göstermesine izin verin.

Bunu yaparsanız, kendi özel merkezinizde kalmayı seveceksiniz.

Bir renk paleti seçin.
Bir renk paleti seçin
Renk, odanız için istediğiniz ortam türünü oluşturmanıza yardımcı olduğu için çok önemlidir.

Akıllıca odanıza uygun renkleri seçin. Renkleri seçerken göz önünde bulundurmanız gereken tek şey yatak odanızın büyüklüğüdür.

Yatak odanız küçükse, daha büyük görünmesi için daha açık renkler kullanın. Ancak buna biraz altın vurgulu da ekleyebilirsiniz, böylece daha şık görünecektir.

Yatak odanız büyükse, desenlerle ve koyu renklerle oynayabilirsiniz.

Odanın boyutunu düşünün.
Yatak odası tasarımı nasıl
Odanızın büyüklüğü, araştırılması gereken bir şey. Yatak odanızın tasarımı için ihtiyacınız olan her şey odanızın büyüklüğüne bağlıdır.

Odanızın kalabalık görünmesi için sadece küçük ise çok fazla şeyler ile doldurmayın .

Ayrıca, içindeki düzenlemenin odanın içinde hareket etmesi için daha fazla yer vereceğini görün.

Kullanılacak desenleri ve dokuları seçin.
Kullanılacak desen ve dokuları seçin
Desenleri ve dokuları kullanmak, yatak odanıza daha fazla hayat katmanın bir yoludur. Yatak odanızın duvarlarına ve içindeki diğer eşyalara desenleri kullanabilirsiniz.

Yatak takımları için desenler de kullanılabilir. Örneğin, içine yumuşak bir doku eklemek için yatağınızın yanına bir alan halısı yerleştirin.

Kürk veya bazı ahşap aksan gibi farklı dokulara sahip başka süslemeler de ekleyebilirsiniz.

Aydınlatma sağlayın.
Yatak odası tasarımı nasıl
Işık elbette çok önemlidir. İyi aydınlatılmış bir yatak odası, birinin içeride iken diğer önemli görevleri yapmasına yardımcı olur.

Ayrıca yatak odanız için süslemeler de deneyebilirsiniz. Bir yatak odasını dekore ederken büyük miktarda para gerektirmez. İhtiyacın olan tek şey yaratıcı olmak.

yatak odası, geniş cam duvarı ile arka bahçesinin güzel manzaralarına sahiptir. Yatağın kenarındaki yumuşak tüylü halı da rahat görünüyor.

Geleneksel Yatak Odası Tasarımları
Geleneksel yatak odaları çiçeklerde, düz renkte ve yumuşak kareli alanlarda dikey çizgiler ve kumaşlar kullanır. İşte yatak odası için geleneksel tasarımlardan bazı örnekler.

yatak odası, perdesi için aynı desenleri kullanır ve odanın iç kısmına daha koyu bir renk tonu eklemek için yatağa yastık atır. Sandalyeler ve giydirme tasarımları şık bir görünüme sahip.

İç Ev Yeniden Tasarımı

yatak odasında yüzer yatak ve odanın iç kısmına hoş bir dokunuş katan bir sehpa vardır. Odanın yeşil ve kahverengi renkleri, dışarıdan manzara ile iyi uyum sağlar.

Bu 1930’ların Modern Evi’ndeki yatak odası, beyaz perdelerle kaplı büyük pencereleri olan geniş ve havadar bir alana sahiptir. Yatağın yeşil karyolası, odaya renkli bir sıçrama ekler.

, ışık odasına renk katan koyu mavi bir halıya sahiptir. Yatağın yanındaki küçük geometrik stand koyu halıya uyar.

a ahşap mobilyalar ve demirbaşlar kullanılmaktadır. Ahşap şifoniyer şık bir şekilde bir şifoniyer, masa, başlık ve yatak çerçevesi olarak birleştirilerek yapılmıştır.

sevimli yatak odası o kadar azdır ki yalnızca bir yatağı ve mobilyası gibi fil şeklinde küçük bir sandalyesi vardır. Duvarda bir renk sıçraması eklemek için kırmızı bir tablo da ayarlanır.

yatak odası, yan tarafta renk için ince kalemleri olan parlak mavi kaplı bir yatak ile tasarlanmıştır. Duvarın odaya daha fazla ışık almasına izin veren ince cam kısımları vardır.

Yatak Odaları İçin Ranza Fikirleri
Ranzalar genellikle yer tasarrufu sağlayıp, en üst düzeye çıkardığı için büyük aileler için iyidir. İşte bazı güzel örnekler.

anzaları, kişisel eşyaları için ayrı ayrı saklama alanlarına sahiptir. Desenli fayans da odaya hoş bir dokunuş katıyor.

Casa Jura Home’un karanlık ranzaları aydınlık yatak örtüsü ile aydınlanır. Ev sahipleri ayrıca duvara bazı elbise askıları yerleştirdiler. Büyük penceresi aynı zamanda ışığın odaya girmesini sağlar.

Peru Plaj Evi’nin sıcak ve rahat görünmesini sağlayan beyaz ve açık kahverengi vurgular vardır. Yatak sahipleri için ek yük beyaz penlight ile en az düzeydedir.

Küp Evibeyaz gömme dolapları ve rafları ile beyaz ranzaları vardır. Duvardaki renkli resim de muhteşem görünüyor.

çift ​​katlı yatak yeşil ve mor yatak örtüleri vardı. Bu oda, sahibinin eşyaları için geniş dolaplara sahiptir. Her yatağın yanında ışıklı duvar boşluğu da vardır.

Bu odada biri çift kişilik yatak olmak üzere 3 yatak ve daha fazla alan bulunmaktadır.

ranzaları, her yatağı birbirinden ayıran perdelerle kullanıcısına biraz mahremiyet sağlar. Alanın depolanması için yatağın altında dolaplar da vardır.

Çift Katlı Lofted Bed

Çift Katlı lofted Yatak Çocuklara biraz oyun alanları ve kişisel alan sağlayan oynak ranzalar bulunmaktadır. Ranzalar ayrıca giysi ve oyuncaklar için içeride saklama alanları ile tasarlanmıştır.

endüstriyel tasarımlı ranzaları, beyaz baskılı yatak örtüleri ve ayrı alanları ile harika görünüyor. Tasarımcılar ayrıca koyu renkli ahşap duvarlardan da faydalandılar.

Madaki bu yatak odası, parlak renkli yatak örtüleri ile renkli ve ev gibi görünüyor. Ranzalarda ayrıca üst güverteye ulaşmak için merdivenleri vardır.

Bu ranza kişisel depolama için bireysel duvar boşluğuna sahiptir. Halının geometrik tasarımı iç kısma serin bir katkı sağlar.

Bu Yükseltilmiş Konut Evi’nin ranzaları, parlak ranzaları ve renkli yuvarlak halılarıyla yeterince neşeli görünüyor. Tasarımcı duvarı için bazı kaba ve koyu renkler kullandı.

Bu ranza bir tarafta bir kara tahta ve diğer tarafta bir geometrik duvar ile eğlenceli bir kutu teması vardır.

Bu diğer ranza, ağaç şeklinde büyük bir sütunla tasarlanmıştır. Açık mavi duvar, duvara serin bir ortam ve zeminde ağaç boyası bir bez ekler.

Çocuk Yatak Odası Fikirleri
Çocuk yatak odası genellikle eğlenceli ve havalıdır. Çocuğun en sevdiği şeyi yansıtır. Odaları genellikle bir çocuğun kişiliğini yansıtan renkli ve eğlencelidir. İşte bazı harika çocuk yatak odası seçenekleri.

yatak odasında, erişim olarak merdivenin bulunduğu gizli bir oda vardır. Bu, çocukların oyun oynamak için kendi alanlarına sahip olmalarına yardımcı olur. Ayrıca, tasarımcı sadece küçük bir komodin olarak hala bir kullandı.

i bu yatak odası, eğimli, karanlık bir tavana sahiptir. Oda sadece beyaz bir komodin ve bir tarafında zeminden tavana cam duvardan oluşmaktadır.

San yatak odası , yan tarafındaki küçük çadır ve yatak odasının yanındaki renkli duvar boşluğu ile eğlenceli görünüyor. Halının ve yatağın geometrik desenleri odayı aydınlatır ve duvar rengiyle iyi karışır.

Atrium House’un çocuklar için yatak odası, pembe yatak örtüleri ve yatağın alt tarafındaki beyaz saklama kutuları ile oyuncak saklama için rahat görünüyor. Duvar aynı zamanda doğal ışığın içeri girmesini sağlamak için bir yandan camdan yapılmıştır.

Modern bu yatak odası, oyuncaklar ve kitaplar için geniş bir depolama alanına sahip ayrıntılı bir duvar rafına sahiptir. Dairesel halı ve sandalye, odaya renkli bir sıçrama da ekler.

yeşil duvarlı odası eşsiz ve eğlencelidir. Tavandan tabana cam duvar, odanın içinde doğal ışık sağlar. Yatak aynı zamanda ahşaptan yapılmıştır ve taban alanı oyun alanı olarak kullanılmıştır.

Bu yatak odası, duvardaki cankurtaranlar ve rengarenk desenli yatak örtüleri ile plaj hissi veriyor.

Kibuç Yatak Odası , rafların ve odanın diğer alanlarının pembe vurguları ile renkli bir temaya sahiptir. Tasarım beyaz duvarlarla zenginleştirilmiş parlak renklerle eğlencelidir.

Bu Modern Çağdaş Rezidans’taki yatak odası , yatağın ve asma sandalyenin turuncu dokunuşlarını tamamlayan yeşil geometrik desenli bir duvara sahiptir. Tasarımcı bir köşeye asma kat ekleyerek çocuklar için ek oyun alanı verdi.

Bu Greenwich Street’teki Townhouse Residence’ın yatak odası, aydınlatma olarak asılı olan ağaç dalı, sandalyeler için mantarlar ve bir çadır ile benzersiz bir havaya sahiptir. Yumuşak ve peluş halı, olduğundan daha da rahattır.

Kreş Tasarım Fikirleri
Fidanlık sevimli küçük bebekler için yapılır. Odalar çoğunlukla rahat ve aydınlıktır. İşte size harika seçenekler.

yatak odasının beyaz duvarları vardır, sadece turuncu ve siyah tonlarında. Oda güzel rahat bir sandalye ve bazı renkli atmak yastıklar dahil olmak üzere minimal mobilyalara sahiptir.

Bir Nehir Üstündeki Güzel Bir Evde Bu çocuk odası, doğal ışığın içeri girmesine izin veren geniş açık pencereleri olan çizgili desenli bir duvara sahiptir. Pencerenin yanında dışarıda dinlendirici bir görünüm için hoş bir yuvarlak sandalye vardır.

Kibuç Yatak Odası’nın bebekler için güzel ve renkli. Uçan kelebekler, odaya güzel bir renk gökkuşağı ekler. Beşik ve dolapların sarı ve beyaz desenleri de harika görünüyor.

Bu yatak odası, büyük kelebekleri ve duvardaki renkli ağaç çıkartmasıyla açık hava hissine sahiptir. Beşik aynı zamanda dekoru tamamlayan ahşap ve parlak mavi sandalyede sevimli küçük bir peluş baykuş da görülüyor.

Bu çocuk odası, lavanta rengindeki duvarı ile zarif görünüyor. Yatağın yakınındaki güzel asılı kelebek dekoru eğlenceli görünüyor ve iç mekana iyi geliyor.

Rusya’daki yatak odasında , merkezdeki parlak kırmızı puantiyeli halı ve sarı sandalyeyle aydınlatılan sevimli ve temiz bir iç mekan vardır. Duvardaki sevimli renkli harfler de dikkat çekici.

bu çocuk odası, ağaç duvarları ve baykuş yastıklarıyla belirgin bir ağaç temasına sahiptir. Güzel ahşap avize, odaya hoş bir parıltı katar.

Bu Zanaatkar Evinin çocuk odası, iç mekanı vurgulamak için sarı renklerin parlak ve neşeli rengini kullanıyor. Tüm pencerede rahat bir pencere kenarı koltuğu ve depolama alanları için raflar bulunur.

Bu Whimsical Scandinavian Apartment’ın çocuk odası , beyaz badanalı duvarları aydınlatan hoş desenlere ve renklere sahiptir. Halı ve sandalye ortaya çıkan hem konforludur.

Endüstriyel yatak odası
Endüstriyel tasarımlı yatak odaları genellikle açık ve kaba iç mekanlara sahip nötr ve toprak tonlu renklere sahiptir. Bu tasarım örneklerine bir göz atın.

taki yatak odası koyu renkli duvarları ve yatak örtüleri ile aşınmış bir görünüme sahiptir. Oda hafif halı, açık kahverengi başlık ve yan sehpa ile aydınlatılmıştır.

Bu Industrial Loft Apartment , koyu renkli ahşap ve tuğla duvarlar ve gri yatak içeren büyüleyici bir odaya sahiptir. Oda, yatağın kenarlarındaki parlak sarı boya ile aydınlatılmıştır.

Bu Londra Loft Apartmanı’ndaki yatak odası, beyaz yatağı ve duvarı ile aydınlık ve havadardır. Far ayrıca odaya sıcak bir parıltı da ekler. Duvar kağıdının benzersiz desenini de seviyoruz.

House Little Venice’in yatak odası klasik ve yenilikçi bir iç tasarıma sahiptir. Oda, bir banyoyu barındıracak bir asma kat oluşturmak için kullanılan yüksek tavanlara sahiptir. Temalı tavan da yumuşak minderlerle doluyor ve televizyon yan tarafta duruyor.

Madrid’deki bu evde çok sayıda endüstriyel kişiliğe sahip bir yatak odası bulunmaktadır. Tavanların açık kirişleri, pencerenin çelik çerçevesi ile tamamlanmaktadır. Tasarımcı ayrıca tavanda birkaç ışık kullandı. Yataktaki koyu kırmızı battaniyesi, odaya da hoş bir renk sıçraması ekler.

Yatak Odası Tasarım Fikirleri

Sizleri en büyük yatak odasının fantezisini listemizde görebilirsiniz. Galerimize dalın ve sadece sizin için seçtiğimiz göz şekerleme odalarının tadını çıkarın!

Kim bu lüks ve zarif yatak odasına sahip olmayı hayal etmez ki? Şamdaki beyaz duvarları temizleyin, gri tavanla kontrastlayın.

Kadınsı kılan fuşya popları ve peluş, göz kamaştırıcı başlıkları ile süslenmiş göz kamaştırıcı başlıkları, göz kamaştırıcı süslemeli.

Cam duvarlar ve tavan ve parlak zemin ile çarpıcı açık yatak odası.

Özel olarak kullanılabilir ve güneşten çok fazla ışık almamaya karşı koruma sağlamak için duvara asılabilen hazır perdeler.

Kireçtaşı duvar, bu çağdaş yatak odası tasarımına rustik bir his kazandıran muhteşem bir zemin oluşturur.

Sahte kürk bölgesi halıları taş duvarın pürüzlülüğünü yumuşatır. Tavan bu yatak odasına ekstra yükseklik katan bir boyut yaratırken.

Sakinleştirici, raflardaki soğuk mavi, bu muhteşem yatak odasının iç kısmındaki ahşap kaplı detayları vurguladı.

Kalın, siyah çizgilerle keskin, beyaz raflar geometrik desenler oluşturur ve şık bir zemin oluşturur.

Canlı renklerin popları bu modern yatak odası tasarımına eğlenceli bir atmosfer getiriyor.

Bu rustik-şık yatak odasında alan stiliyle optimize edilmiştir. Tasarımcının ilave yataklar için asma kat yaptığını görün.

Kim bu Hollywood sihir karşılar ultramodern yatak odası tarafından şaşırmayacaktı?

Bu yatak odasındaki parlak renkli çizgi gerçekten göz alıcı.

Bu muhteşem Bali esintili yatak odası, güzel ve canlı renklerle doludur. Ahşap zemin ve yatakla birleştirilerek birleşik bir şema yaratılır.

Ayrıntılar Tasarım
muhteşem yatak odası tasarımları

Nane yeşili ve mavi aksesuarlarla eşleşen teal duvarlar, bu çarpıcı şıklıkta 70’lerin havası yaratıyor.

Minimalist yatak odasındaki modern şömine cesurca sofistike hale gelirken sıcaklık ve rahatlık getiriyor.

Geleneksel olarak Modern

 1. Geleneksel olarak Modern

Gümüş renkli, geometrik özellikli duvar bu çağdaş yatak odasına eğlenceli ve modern bir hava katıyor.

Altın Yatak Odası
Yatak odası

Farklı tonlardaki kremler ve kahverengiler bu çağdaş yatak odasını sakinleştirici ve davetkar kılar. Tavanın muhteşem mimari tasarımı ve aydınlatması bu ana süitte ilginç bir odak noktası oluşturuyor.

Çiçekli yatak odası
İç Yatak Odaları

Tavandan yatağın arkasına kadar uzanan çiçek tasarımı, şık bir başlık olarak iki katına çıkar. Duvardaki pembe renkli halkalar, perdeler ve aksesuarlar bu şaheserde ultra kadınsı bir hava yaratır.

muhteşem yatak odası tasarımları

Herhangi bir küçük erkek veya kız, bu tuhaf yatak odasında uyanmak için heyecanlanacaktır. Yapay ağaç, odaya oldukça hoş bir topraksal dokunuş katar.

Lüks yatak zarif ve sofistike bir mekan yaratır. Bu tasarımda geometrik desenle vurgulanan siyah ve gümüş renk şeması drama ve zerafeti bozulmadan tutar.

Kiraz çiçekleri

Duvarları çevreleyen pembe Kiraz Çiçeği duvar kağıdı ile cesur ama büyüleyici yatak odası. Turkuaz kadife kümelenmiş yatağı vurgulayan, büyük ve beyaz büyük şam kilimiyle eşleştirilmiştir.

Nötr tonlar, karışık ve desen ve zengin dokuların eşleşmesi, zarafetini ve lüks havasını kaybetmeden bu yatak odasını çok sıcak ve davetkar kılar.

Havadar ve hafif olan bu çağdaş yatak odası tasarımı, taze ve sakin bir ortam sunar. Atma yastıklardan oluşan çarpıcı özellikli duvarı, yaratıcı bir başlık işlevi görür ve tüm iç tasarıma konfor ve yumuşaklık katar.

Güzel Döşemeli
muhteşem yatak odası tasarımları

Bu, herkesin hayalindeki ana süit olabilir! Rahatlatıcı renkler, sıcak ambiyans, şöminenin rustik dokunuşuyla onu çok daha cozier yapar.

Büyük döşemeli kumaştır ve yatak başı, döşemelerde huzurlu bir sığınak olduğunu düşünerek lüks bir his ve doğru miktarda desen ve doku sağlar.

Bu yatak odası, küçük sevgilim kadar güzel ve şaşırtıcı. Duvarları örten zarif ve ince bir duvar kağıdı, büyüleyici bir his getiriyor.

Halatlarla askıya alınan sıcak pembe askılı yatak küçük sevgilinizi ölçmekten daha zevkli kılacak.

Mor Yatak Odası
Mor Yatak Odasında Oldukça

Güzel ve temiz bir iç mekana sahip mor bir yatak odası. Beyaz ve morun kombinasyonu odanın zarif görünmesini sağlar.

Fütüristik İç Tasarım
Fütüristik yatak fikri

Fütüristik tasarım Sawaya Moroni tarafından 3d Max ve Adobe Photoshop kullanılarak yapılmıştır. Duvar resmi, yatak çarşafının rengiyle eşleşir ve iç kısmına birleştirici bir desen ekler.

Tasarıma benzersiz tasarım yapan satranç parçaları da dahil edilmiştir.

Yatak Odası Klasik
Klasik yatak odası konsepti

Bir yatak odası için klasik bir tasarım da zarafet katıyor. Odanın etrafındaki altın vurgular ve yüzyıl ortası mobilyaları onu daha şık ve muhteşem kılar.

Mariya Vergezova az önce böyle yaptı.

Comfort Yatak Odası
Rahatlatıcı Yatak Odası Tasarımları

Bu, yatak odasında bir tasarım için toprak tonlarını kullanmaya bir örnektir. Odanın içindeki küçük beyaz parçaları seviyoruz.

Yatak odası tasarımı rahatla

Ilya Postnikov tarafından tasarlanan yatak odasının bir başka görünümü.

Desenli Yatak Odası
Konforlu, iyi dekore edilmiş yatak odası

Duvar dekorasyonu birinin yatak odası için iyi bir vurgu haline gelir. İç kısımdaki desenler odanın daha büyük görünmesini sağlar.

etkileyici yatak odası konsepti

Bu tasarımda yaratıcı desenler kullanılmıştır. Evgenia Kazarinova’nın fotoğrafı, odanın başka bir manzarasını göstermektedir.

Konforlu Yatak Odası
tatlı yatak fikri

Bu yatak odası tasarımı, gölgedeki seçeneklerin başka bir örneğini göstermektedir. Tüm tasarım için tema olarak beyaz, mor sonunda onunla karışır.

Gerçekten güzel yatak

Işık seçiminiz, bir yatak odası için tercih ettiğiniz tarzın tarzını ifade etmek için de önemlidir. Sergey Kuzmenko’nun aklında bu vardı.

Karanlık ve Zarif Yatak Odası
Şık Yatak Odası konsepti

Doğru döşeme malzemesini seçmek, özellikle çekici bir klasik stile ulaşmak istediğinizde harikadır. Tıpkı bu yatak odası içi gibi.

Yatak odası kadınsı
Kadınsı Yatak Odası Sanatı

Duvar süsleri ve perdelerin seçimi, yataktan ayrı olarak odaya kimlik verir.

Çiçek kız yatak odası

Bu da odanızdaki trafiği düşünmek için iyi bir örnek. Bu fotoğraf yatak odasının en iyi manzarasını sunmaktadır.

Başka bir hanımefendi Yatak Odası Tasarımı

Eşyaların depolanması kusursuz bir yerde olmalı ve Blaga Lucian tarafından gösterilmelidir.

Aşk ile yatak odası
Romantik Yatak Tasarımı

Tüm stile ve perdelere uyan ışığı seçerken odanızı sevgi ile doldurun.

Aşk ile yatak odası fikri

Dmitry Dubrovsky tarafından yapılan fotoğraf, yatak odasının zarif bir yandan görünümünü göstermektedir.

F Yatak Odası
Konforlu yatak odası
 1. uçta belirtildiği gibi kumaş tasarımları oda stiline uymalıdır. Renklerin kontrastı en iyisidir.

Konforlu Yatak Odası Konsepti

Zeren Sağlamer’in bu tasarımı, iyi havalandırılan bir yatak odası da gösterir.

Başka Bir Genç Yatak Odası

Düzenli bir gencin, tüm olanaklara ve uygun saklama alanına sahip olmak isteyebileceği tipik bir oda. Bu fotoğrafın tasarımcısı Yasemin Öztek daha da mükemmeldi.

Japon Stili Yatak Odası
Güzel ve Güzel Yatak Konsepti

3d Max 2011 ve Adobe Photoshop CS5 kullanılarak oluşturulan yeni bir Japon Stili Yatak Odası tasarımı. Tasarımcı, perde olarak oryantal perdeleri kullandı ve başlığa Japon temalı bir tablo ekledi.

Yatak odası tasarımı, tasarımcının Evermotion Yarışması’na girişidir. Yorganın duvarla aynı düzende kalmasını seviyoruz. Odadaki bazı fikstürlerin yuvarlak şekilleri oldukça şık.

Yatak Odası
Modern Yatak Odası

Modern Usta’nın Yatak Odası
Master’ın yatak odasına modern bir dokunuş rahatlama için mükemmel bir kaçış olacaktır. Odanın karanlık toprak tonları oldukça şık.

Master’ın Yatak Odası
Rahatlatıcı Ustanın Yatak Odası Fotoğrafı fikri

Mobilyaları, perdeleri ve duvar dekorasyonlarını birleştirin, böylece zorlu bir günün işinden stresi azaltmak için.

Öyleyse… Size kişisel alanınızı nasıl eşsiz ve tamamen kendiniz yapabileceğiniz konusunda yeterli fikir verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com