Yatak odası için asma tavan modelleri

Uyku alanınızı yeniden şekillendirmek için birçok fikri keşfetmek için asma tavan tasarımıyla galeriyi keşfedin . Akılda kalıcı, çok yönlü, modern ve çok şık! Yapısal tavanların altına asılan ‘düşürülmüş’ olanlar hem işlevsel hem de estetik nedenlerle hizmet eder. Başlangıçta, asma tavanların üstünde boş bir alan oluşturarak, boru ve kablo tesisatı altyapısını gizlemek için tekniklerdi. yatak odası için asma tavan modelleri,Böylece onarım ve denetimlere kolayca erişebilirsiniz. Bununla birlikte, asma tavanlar yapısal hasarlar gibi sorunları karşılamak için de yararlı olabilir. Çeşitli renk ve malzemelerde mevcutturlar ve akıllı sabitleme sistemlerine sahiptirler. Dahası, çağdaş iç mekanları zarif bir şekilde tamamlayarak güzel bir şekilde tamamlıyorlar.

Yanlış tavan tasarımı yeniliği

Uzun yıllar boyunca, asma tavan tasarımı temel beyaz fayanslara sahipti, ancak günümüzdeki yenilikler boyutlar, renkler, malzemeler, görsel efektler ve şekillerde geniş bir çözüm yelpazesi sunuyor. Sadece görünümleri değil, aynı zamanda çalışma şekilleri de gelişti. Örneğin, düşük voltajlı elektrik akımı taşıyabilecek bir tavan ızgarası 2010’dan beri piyasada.

Akustik dengesi ve kontrolü

yatak odası tavan modelleri,

Akustik konusunda endişeli misiniz? Bir odanın kalitesini artırmak istiyorsanız, asma tavanlar mükemmeldir. Ses yutma sistemlerini birleştirerek, performansları yıllar içinde çok gelişti. İnsanlar buna dikkat etmese de, gürültülü bir oda sakinleri aşırı uyarabilir. Öte yandan, çok fazla olan bir alan hoş karşılanmaz hale gelir.

Entegrasyon ve akışkanlık

yatak odası asma tavan modelleri,

Sıklıkla asma tavanların entegrasyon sistemleri ile birlikte gelip gelmediği sorulur. Gerçekten de öyle. Mekanik, elektrik ve sıhhi tesisat sistemlerinin çoğu üstlerinde olduğundan, şimdi bu entegrasyon şeması dikkate alınarak tasarlanmıştır. Ayrıca, güneş panelleri veya yakıt hücreleri gibi alternatif enerji cihazları, sistemi doğrudan besleyen güç üretir.

Yüksek ses emici

yatak odası tavan dekorasyonu,

Komşularınız gürültülü mü? Ardından, yüksek ses emici bir malzemeye sahip bir asma tavan sorunu çözecektir. Sessiz tasarımın sakinler üzerinde belirleyici bir etkisi olduğu düşünülürse, üreticiler bu kısımda da çalıştı. Gürültü azaltma katsayısı% 80 veya daha yüksek olan malzemelerin kullanımı artmıştır.

Bu yatak odasında asma tavan genel tasarımı tamamlar. Ahşaptan yapılmış olan panel, uyku alanını işaretlerken, aydınlatma için de alan sağlar. Doğal hissi arttırmak için, çiçeklerle kral vazoları ekleyin ve mümkün olduğunca doğal ışığın içeri girmesine izin verin.

otel yatak odası tasarımları,

Beyaz tavan, çıplak bir tasarımla çok iyi eşleşir. Bu odada, tüm renkler pürüzsüzce karışarak sakinleştirici bir etki yaratır. Bu yatak odasının ana teması simetriye dayanmaktadır. Alan iyi orantılıdır, böylece uyum ve istikrarı yansıtır. 

15 metrekare yatak odası dekorasyonu,

Kahve ve süt, samimi ve rahat hisseden bir yatak odasında

Modern bir şömine bu odayı harika yapıyor. Bu saydam kayar kapıların arkasındaki pansumanı seviyorum – odaya dinamizm ve renk gökkuşağı ekliyor.

oturma odası tavan dekorasyonu,

Gri bir yatak odasındaki ilk seçeneğim değil, ama bir kez bir kez denemek istiyorum. Tek yapmanız gereken serinliğini biraz tatlandırmak. Resimler, heykeller, başucu lambaları, fotoğraflar – odanın renkli lekeleri olabilirler.

sade yatak odası dekorasyonu,

Zeminden tavana şeffaf kapılara sahip bir giyinme, çağdaş bir yatak odasında çok şık görünüyor. Tek kusur, odaya kaos eklemek için her şeyi düzenli tutmak zorunda olmasıdır.

Asma tavan aydınlatma noktaları için alan sunar.

Alan izin veriyorsa, pencerenin yanındaki alanı bir konuşma noktasına veya okuma köşesine dönüştürün. İki koltuk ve düşük seviyeli bir masa ile yatak odası daha işlevsel hale gelir. Bu şekilde, kendi kutsal alanınızda tartışma veya okuma için özel bir alanınız olacaktır. Ayrıca, sadece çıplak yatak içeren yatak odaları monotondur.   

iç mimar yatak odası dekorasyonu,

Sahibini bilmiyorum ama bahse girerim o bir sanatçı. Yatağa bakan büyük resim odanın odak noktası oldu. Büyük bir artı – odanın her iki tarafında pencereler. 

Tamamen beyaz bir iç mekan mı planlıyorsunuz? O zaman bir artı büyük bir doğal ışık kaynağından faydalanmak olacaktır! Odanın aydınlık ve misafirperver olmasını sağlar. Odayı tablolar, fotoğraflar ve renkli yatak sehpası ile tamamlayın.

Tembel kış yürüyüşlerinin hayranıysanız kuru dallarla süsleyin.

Posterler, oyuncaklar, dergiler ve gitar ile erkeksi bir iç

Asma tavan aydınlatma noktaları için destek sunar

Uyku alanını işaretlemek için yatağın arkasına bir niş oluşturun. Alanı hediyelik eşya, kitap ve dekorasyon sergilemek için kullanacaksınız.

Tavan ızgarasından geçen güçle, evin tüm bölümlerini yeniden kablolamadan aydınlatma değişiklikleri ve hareketleri yapılabilir .

Ahşap panelli mi? Neden olmasın! Çok misafirperver görünüyor.

Manzaralı bir yatak odası. Şehrin tamamı yatağınızın yakınında, muhteşem manzaralar sunmaktadır.

Çatı katındaki bu rahat yatak odasında büyük bir rahat yatak, modern kitap rafları ve TV setine sahip düşük seviyeli bir masa bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219