Yemek Odası Duvarları için 10 Yaratıcı Fikir

Siyah ve beyaz yemek odası


Siyah yemek odası duvarları çarpıcı bir renk paleti yaratır. Görüntü:

Yemek odası duvarlarımız evimizde tamamen beklenmedik bir şey yapmamız için yaratıcı lisans veren tek alan. En ufak yemek odası bile desenli duvar kağıdını ve koyu duvar renklerini işleyebilir . Evet, yemek odanız aile ve misafirlerle paylaşılıyor, fakat çoğunlukla boş oturuyor. İyi haber şu ki, yemek odanız 7/24 kullanılmadığı için, renk ve dekorla daha yaratıcı olabilirsiniz. Yemek odalarımızı daha fazla zaman geçirmek istediğimiz bir yer haline getirme fikrini seviyoruz. Yaratıcı duvar ilhamlarıyla hayalinizdeki yemek salonunu oluşturmak için en sevdiğimiz fikirlerden 10 tanesi:

Ahşap vurgu duvar

Geri kazanılmış ahşap vurgulu duvar, hafif ve açık bir yemek odasını ısıtır.

 1. Yemek odanızı geri kazanılmış ahşapla ısıtın
  Açık bir yemek alanını ısıtmak veya düz bir odaya karakter getirmek için bir meydan okumadır. Geri kazanılmış ahşap vurgular şu anda trend halindedir ve açık renkli bir yemek alanını renk ve doku ile ortalayabilir. Sade bir yemek odası için, ahşap vurgu duvar çok ihtiyaç duyulan bir mimari eleman ekler.

Yemek odası


Metalik duvar kağıdı, nötr bir yemek odasına desen getiriyor. Resim: Zamansız Mobilyalar ve Veranda

 1. Metalik duvar kağıdı nötr bir yemek odasına glam ekler
  Yemek odanızın nötr görünmesini sağlamak istiyorsanız, doku ve desen ilgi çekici kılmanın sırrıdır. Çağdaş metalik baskı duvar kağıdı ve grafik desenler odaya ışık getirir ve aydınlatma armatürlerinizi öne çıkarır. Renk paletinizi basit tuttuğunuz sürece en nötr ya da minimalist oda bile metalik vurgular ışıltısından yararlanır.

Yeşil yemek odası


Güzel boya ve fayans detayları bu beyaz yemek odasına ev gibi bir dokunuş katar.

 1. Mimari detayların renklerle vurgulanması
  Yemek odası yapıları, duvarları boyamadan güzel vurgu renkler ekleme şansını verir. Ankastre dolap yok mu? Sorun değil! Çin dolapları, kulübeları ve hatta kitaplıklarını renkle kişiselleştirebilirsiniz. Gerçekten göstermek için kabineden çıkan vurgu rengini seçmek isteyeceksiniz. Vurgu renginizi odanın etrafına, profesyonelce tasarlanmış bir tarz için masa örtüleri ve sanat eserleri ile serpin.

Sarı yemek odası


Çiçek örtüler neşeli bir yemek odasını yumuşatır.

 1. Yemek odası duvarlarınıza perdelerle renk katın
  Yemek odası duvarlarınızı boyamanız her zaman mümkün değildir. Bir kiracı ya da sadece bir boya projesi ile uğraşmak için zamanınız yoksa, perdeler size ihtiyacınız olan rengi verebilir. Baskı veya desenli perdeler, yemek odanıza renk katabilir ve dekorasyon paletiniz için çok fazla vurgu rengi verir. Bir duvarı süslemek için perdeleri kullanmak için en iyi ipucu onlarla cömert olmaktır – bu, duvarı doldurmak için çubuğa ekstra bir set eklemek anlamına gelir. Yemek odası örtülerinizi odak noktası olarak kullanmak istiyorsanız, pencerenizden daha geniş bir perdelik çubuk takın ve fazladan boşlukları ilave perdelerle doldurun.

Çizgili yemek odası duvar


Kıyılardan ilham alan stilinizi kalın çizgileriyle alın.

 1. kadar Caz gündelik d çizgili adencilik oda
  Çizgileri seviyoruz, özellikle duvarda. Kalın yatay çizgiler küçük bir yemek alanının daha büyük görünmesini ve mimari detayların yanılsamasını vermesini sağlar. Çizgilerinizi basit tutmak isteyeceksiniz, özellikle küçük bir yemek odanız varsa. Şeritli bir yemek odasındaki sanat basit ve büyük olduğunda en iyi görünür – küçük ya da yoğun sanat eserleri bir çizgili duvarda kaybolur.

Yemek odası


Zahmetsiz, eklektik bir yemek odası için renkleri ve desenleri karıştırın ve eşleştirin. I

 1. Sıkıcı bir yemek odasını düzeltmek için renkleri ve desenleri karıştırın
  Yemek odanızı dekore ederken desenleri ve renkleri karıştırma konusunda utanma. Evinizin en az kullanılan odaları için daha yaratıcı seçenekleriniz var, bu yüzden seçimlerinizde korkusuz olun. Desenleri (çizgiler ve çiçekler gibi) karıştırmak istiyorsanız, ancak denize girmek istemiyorsanız, tek renkli bir renk paleti yardımcı olabilir. Aynı rengin çeşitli tonlarında dekore etmek, size ince bir renk paleti verir ve bu renk paleti içindeki her türlü desen için her iki dünyanın en iyisidir.

İlham verecek yemek odası


Kumsal duvar resmi, okyanusu yemek odanıza getirmek için eğlenceli bir yoldur.

 1. Gerçekçi bir fotoğraf duvar küçük bir yemek odası açılır
  Duvarınızdaki bir fotoğraf duvar resmi, yemek odanızın sonsuza dek sürecek gibi görünmesini sağlar. Sakinleştirici bir plaj sahnesi duvar resmi, konuklara akşam yemeğinin tadını çıkarmak için rahatlatıcı bir manzara sunar. Duvar resminizi vurgulu bir duvar gibi görün, dekorasyon paleti için renkle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com