Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklarınız İçin En İyi Kapalı Oyun Odası Tasarım Fikri

İster büyük ister küçük bir eviniz olsun, küçük çocuklarınız için her zaman eğlenceli bir kapalı oyun odası oluşturabilirsiniz. Neşeli renklerden İskandinav minimalist tarzına kadar, aşağıda çocuklarınızın evdeki cenneti için harika tasarım fikirleri verilmiştir. Hatta bir yetişkin olarak tasarımları da seveceksiniz!

Renkli Köşe

Duvarları renklerle kapatılmış bir köşe, çocuğunuzun kapalı oyun odasını aydınlatacak. Çocuğunuzun oyuncaklarını ve kitaplarını saklamak için küçük bir saklama yeri alın. Ayrıca, çocuklarınızın yaptığı sanat eserlerini ve el işlerini sergilemek için duvarlara kendin yap raflar yerleştirin. Odaya daha fazla eğlence ve koruma katmak için yere güvenli, renkli bir köpük halı yerleştirmeyi unutmayın.

Ağaç Ev Bahçesi

Çocuklar her zaman bir ağaç evinde oynamayı sevmişlerdir. Bu nedenle, eğlenceli bir dekora sahip çocuğunuzun kapalı oyun odasına getirin. Genellikle bir sığınak ve yatılılar için favori bir yerdir. Odada sahte bir ağaç ve yerleşik depolama içeren bir evreleme alanı oluşturun. Dış mekan havasını eklemek için duvarlara bir çiftlik boyayın. Eğlenceli, değil mi?

İskandinav DIY Hideaway

Akıllı İskandinav dekoru ile çocuğunuzun hayal gücünü harekete geçirin. Odayı berrak beyazla boyayın ve siyaha yapışan tek renkli bir dokunuş ekleyin washi bant, bir ev veya kale gibi eğlenceli bir desen oluşturur. Kullanılmayan alana 3 katlı küçük bir raf yerleştirin ve onu oyuncak deposuna veya küçük bir mutfağa veya her ikisine birden dönüştürebilirsiniz!

Şık Çocuk Alanı

Bir çocuğun kapalı oyun odasının şık görünemeyeceğini kim söylüyor? Bu tasarım fikri, yapabileceğini kanıtlıyor. Yerleşik dolaplar ve geniş bir pencere ile oda daha geniş görünecek. Rustik ahşap döşeme ve lacivert duvarlar, tüm mekanın şık görünmesini sağlayan unsurlardır. Konfor ve şıklık katmak için bir dizi mini ahşap masa ve sandalye ekleyin.

Maceracının Küçük Dünyası

Çocuğunuzun maceracı bir ruha sahip olmasını istiyorsanız, onlara seyahat etmenin sevincini anlatın. Çocuğunuzun kapalı oyun odasında dünya haritası duvar kağıdıyla başlayabilirsiniz. Oyuncak saklama ve oyun masası seti eklemeyi ve akılda kalıcı renk ve desenlere sahip halı karoları ile arka planı eklemeyi unutmayın.

Peki, hangi kapalı oyun odası tasarım fikrinin yürümeye başlayan çocuğunuza en uygun olduğuna karar verdiniz mi?

(Ziyaret 116 kez, bugün 9 ziyaret)

Bir cevap yazın

elparsdekor.com


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/dekormima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219