Yeşil ile Uyumlu Renkler ev Dekorasyonu

  • Yeşil krem salon dekorasyonu
  • yeşil koltuklu salon dekorasyonu
  • yeşil ile uyumlu renkler ev dekorasyonu
  • sarı yeşil koltuk dekorasyon
  • yeşil koltuklara uygun duvar rengi
  • yeşil koltuklara ne renk duvar boyası gider
  • su yeşili ile uyumlu renkler dekorasyon
  • yeşil sarı koltuk takımına uygun halı

Canlandırıcı Yeşil Temalı Salon
Yeşil, tasarımcıların en sevdiği renklerden biri olabilir çünkü sadece gözler için değil, tüm varlığımız için canlandırıcı ve rahatlatıcıdır. Güneşli bir günde sıcaklığın ve sevginin olduğu bir havayı yayar, burada arka bahçemizdeki bütün yeşilleri görür ve kendimize “hayat budur” diyoruz.

Bugün size bahsettiğimiz şeylerin örnekleri olan 20 Canlandırıcı Yeşil Temalı Salon’u göstereceğiz. Rahatlatıcı ve ferahlatıcı sıcaklık bu renk veriyor! Bugün paylaşacağımız tüm fotoğraflar, herkesin her gün görmeyi seveceğini bildiğimiz salon tasarımları. Hadi ve bizimle bir tur at!

yeşil krem salon dekorasyonu, yeşil koltuklu salon dekorasyonu, yeşil ile uyumlu renkler ev dekorasyonu, sarı yeşil koltuk dekorasyon, yeşil koltuklara uygun duvar rengi yeşil koltuklara ne renk duvar boyası gider su yeşili ile uyumlu renkler dekorasyon yeşil sarı koltuk takımına uygun halı
yeşil krem salon dekorasyonu, yeşil koltuklu salon dekorasyonu, yeşil ile uyumlu renkler ev dekorasyonu, sarı yeşil koltuk dekorasyon, yeşil koltuklara uygun duvar rengi yeşil koltuklara ne renk duvar boyası gider su yeşili ile uyumlu renkler dekorasyon yeşil sarı koltuk takımına uygun halı


yeşil salon

İlk örneğimiz aslında bize sabahları güneşin bize nasıl sıcaklık kattığını gösteren bir vizyon gösteriyor! Yeşil renk, rahatlık ve güzellik hissi verir.

Modern yeşil Seattle yeni model
gri modern ev

Bu modern ev, oda için ana renk olarak gri ve bej kullanıyor, ancak yeşile vurgu duvar ekleyerek daha ev gibi ve güzelleştirdi!

Geleneksel Oturma Odası
parlak duvar boyası

Bir oda ne kadar parlak olabilir? Bu alana bakıldığında, daha koyu ama daha parlak duvar boyası kullanıldığında daha koyu mobilyaların kullanılması cesur bir ifade yaratır.

Konut Tadilat düz beyaz kanepeler

Bu salon kesinlikle bir oyun evini kıskanıyor! Güzel renk düz beyaz kanepeler ve farklı kumaşlarda vurgu sandalyesiyle eşleştirildi ve bu fotoğrafta daha fazla sevgi yaratan baskılı yastıklar eklendi!

Geleneksel Salon mobilya dekoru

Bu basit geleneksel evi nasıl buluyorsunuz? Çünkü kesinlikle onu seviyoruz! Mobilyadan dekora, renk paletinden de!
açık yeşil

Daha açık yeşil bir ton kullanmak bir odanın daha parlak ve daha sakin görünmesini sağlar!

Bu oda, büyük mobilyalar nedeniyle kalabalık görünebilir ve aydınlatma nedeniyle daha küçük görünebilir, ancak kesinlikle yaşanacak bir evden daha fazlasıdır! Rahat ve kesinlikle tarzında!

Baskılar ve dokular, bu yaşam alanında kesinlikle görebileceğimiz şeylerden ikisi. Her ne kadar bir noktada çelişkili gözükse de, kullanılan desenler hepsini daha çarpıcı ve yaratıcı bir şekilde yapmıştır!

Oturma Odası
duvar renkleri

Duvarları boyamak için kullanılan boyayı bizzat seviyoruz. Parlak ve eğlenceli ve tamamen göze ferahlık veriyor.


yeşil salon

Yeşil renk bu geniş ve iyi aydınlatılmış alandaki haberleşme gibi gözüküyor, ama ihtiyacı olan tüm doğayı ve sevgiyi ekledi!

Oturma Odası çizgili kırmızımsı kahverengiler

Sadece bu oturma odası için kullanılan panjurları sevmiyor musun? Mavilerin, yeşilliklerin ve çizgili kırmızımsı kaşların birleşimi bu resimde harika görünüyor!

Bu güneydeki ev, ev ve tatilin bir karışımı! Bunun mümkün olmadığını kim söyledi, o zaman bu evi ziyaret etmelisin!

Klasik ve modern tarzların bir dokunuşuyla, bu ev muhtemelen en rahat oturma odasını kazanabilir! Aydınlatma uygulamasıyla, içindeki tüm yastıklarla birlikte, kim burada uyuyamazdı ki?

Yeşil ve Kahverengi Salon oturma odası tasarımı

Bize bu oturma odası hakkındaki düşüncelerinizi anlatın!

Yeşil Gün iç dizayn

Aşırı yeşil renkte görünebilir, ama hey! Bu salon kesinlikle bir kaleci!

Yeşil Salon Beyaz mobilya

Beyaz mobilya herhangi bir stile, her renge ve her döneme uyması için yaratılmış en iyi şey olabilir!

Oturma Odası ultra modern mobilyalar

Eviniz için ultra modern mobilyalar kullanmayı nasıl seversiniz? Duvar bölücüler de şaşırtıcı!

Oturma Odası – Yeşil
rahatlatıcı renk

Bu oda, odadaki duvarlar ve vurgular için kullanılan rahatlatıcı renk sayesinde sıcak ve davetkardır.

Oturma odası

Halı tasarımı ve bu mekanda kullanılan renkler nedeniyle sahip olduğu Akdeniz dokunuşuyla yeniden sevmeyi sevdiğimiz salonlardan biri.

Salon Yeşil

TV konsolu, yeşil çizgili duvar nedeniyle göze çarpan çikolata rengi ile çok güzel görünüyor!

Gerçekten rahatlatıcı ve canlandırıcı bir harika fotoğraf dizisi olduğunu söylediğimizde bizimle aynı fikirde olmazsınız, çünkü yeşil renge baktığımızda – gölge ne olursa olsun, gözlerimizi sakinleştirir ve dinlenmesini sağlar. Bu, 20 Canlandırıcı Yeşil Temalı Salonumuz oldu, umarım onları sevmişsinizdir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

elparsdekor.com